|
|
|
|
Etapa a III-a
Vineri, 12 August |
Liga 1 Bergenbier |
CS Mioveni |
0-1 |
Astra Ploiești |
Liga 1 Bergenbier |
CFR Cluj |
0-2 |
Gaz Metan Mediaș |
Sâmbătă, 13 August |
Liga 1 Bergenbier |
Dinamo |
2-0 |
Pandurii Tg. Jiu |
Liga 1 Bergenbier |
Petrolul Ploiești |
0-1 |
RAPID |
Liga 1 Bergenbier |
Concordia Chiajna |
0-3 |
FC Vaslui |
Duminică, 14 August |
Liga 1 Bergenbier |
Ceahlăul Piatra Neamț |
0-2 |
Oțelul Galați |
Liga 1 Bergenbier |
sTEAUA |
2-1 |
"U" Cluj |
Luni, 15 August |
Liga 1 Bergenbier |
Voința Sibiu |
1-1 |
FCM Târgu Mureș |
Liga 1 Bergenbier |
FC Brașov |
1-0 |
Sportul Studențesc |
Etapa a IV-a
Vineri, 19 August |
Liga 1 Bergenbier |
FCM Târgu Mureș |
2-0 |
CS Mioveni |
Sâmbătă, 20 August |
Liga 1 Bergenbier |
Oțelul Galați |
1-0 |
FC Brașov |
Liga 1 Bergenbier |
"U" Cluj |
3-2 |
Petrolul Ploiești |
Duminică, 21 August |
Liga 1 Bergenbier |
Sportul Studențesc |
0-2 |
Dinamo |
Liga 1 Bergenbier |
RAPID |
2-0 |
Concordia Chiajna |
Liga 1 Bergenbier |
FC Vaslui |
1-2 |
Ceahlăul Piatra Neamț |
Liga 1 Bergenbier |
Astra Ploiești |
2-1 |
sTEAUA |
Luni, 22 August |
Liga 1 Bergenbier |
Gaz Metan Mediaș |
3-0 |
Voința Sibiu |
Liga 1 Bergenbier |
Pandurii Tg. Jiu |
2-0 |
CFR Cluj |
Etapa a V-a
Vineri, 26 August |
Liga 1 Bergenbier |
CFR Cluj |
6-1 |
Sportul Studențesc |
Sâmbătă, 27 August |
Liga 1 Bergenbier |
Voința Sibiu |
0-0 |
Pandurii Tg. Jiu |
Liga 1 Bergenbier |
Astra Ploiești |
0-0 |
"U" Cluj |
Duminică, 28 August |
Liga 1 Bergenbier |
FC Brașov |
1-2 |
FC Vaslui |
Liga 1 Bergenbier |
Ceahlăul Piatra Neamț |
1-2 |
RAPID |
Liga 1 Bergenbier |
Dinamo |
2-1 |
Oțelul Galați |
Liga 1 Bergenbier |
sTEAUA |
2-0 |
FCM Târgu Mureș |
Luni, 29 August |
Liga 1 Bergenbier |
Concordia Chiajna |
0-2 |
Petrolul Ploiești |
Liga 1 Bergenbier |
CS Mioveni |
4-2 |
Gaz Metan Mediaș |
Etapa a VI-a
Vineri, 9 Septembrie |
Liga 1 Bergenbier |
FCM Târgu Mureș |
2-2 |
Astra Ploiești |
Liga 1 Bergenbier |
Oțelul Galați |
0-4 |
CFR Cluj |
Sâmbătă, 10 Septembrie |
Liga 1 Bergenbier |
RAPID |
1-1 |
FC Brașov |
Liga 1 Bergenbier |
Gaz Metan Mediaș |
3-0 |
sTEAUA |
Duminică, 11 Septembrie |
Liga 1 Bergenbier |
Sportul Studențesc |
2-2 |
Voința Sibiu |
Liga 1 Bergenbier |
"U" Cluj |
1-1 |
Concordia Chiajna |
Liga 1 Bergenbier |
FC Vaslui |
3-1 |
Dinamo |
Luni, 12 Septembrie |
Liga 1 Bergenbier |
Petrolul Ploiești |
0-1 |
Ceahlăul Piatra Neamț |
Liga 1 Bergenbier |
Pandurii Tg. Jiu |
5-1 |
CS Mioveni |
Etapa a VII-a
Vineri, 16 Septembrie |
Liga 1 Bergenbier |
CS Mioveni |
2-1 |
Sportul Studențesc |
Liga 1 Bergenbier |
Ceahlăul Piatra Neamț |
0-0 |
Concordia Chiajna |
Sâmbătă, 17 Septembrie |
Liga 1 Bergenbier |
Voința Sibiu |
0-1 |
Oțelul Galați |
Liga 1 Bergenbier |
Astra Ploiești |
2-0 |
Gaz Metan Mediaș |
Liga 1 Bergenbier |
FC Brașov |
1-0 |
Petrolul Ploiești |
Duminică, 18 Septembrie |
Liga 1 Bergenbier |
sTEAUA |
1-2 |
Pandurii Tg. Jiu |
Liga 1 Bergenbier |
Dinamo |
0-0 |
RAPID |
Luni, 19 Septembrie |
Liga 1 Bergenbier |
FCM Târgu Mureș |
1-1 |
"U" Cluj |
Liga 1 Bergenbier |
CFR Cluj |
2-0 |
FC Vaslui |
Etapa a VIII-a
Vineri, 23 Septembrie |
Liga 1 Bergenbier |
Concordia Chiajna |
2-1 |
FC Brașov |
Liga 1 Bergenbier |
Oțelul Galați |
0-0 |
CS Mioveni |
Sâmbătă, 24 Septembrie |
Liga 1 Bergenbier |
"U" Cluj |
1-0 |
Ceahlăul Piatra Neamț |
Liga 1 Bergenbier |
RAPID |
1-1 |
CFR Cluj |
Duminică, 25 Septembrie |
Liga 1 Bergenbier |
Sportul Studențesc |
0-0 |
sTEAUA |
Liga 1 Bergenbier |
FC Vaslui |
2-0 |
Voința Sibiu |
Liga 1 Bergenbier |
Petrolul Ploiești |
1-5 |
Dinamo |
Luni, 26 Septembrie |
Liga 1 Bergenbier |
Pandurii Tg. Jiu |
1-2 |
Astra Ploiești |
Liga 1 Bergenbier |
Gaz Metan Mediaș |
2-1 |
FCM Târgu Mureș |
Etapa a IX-a
Vineri, 30 Septembrie |
Liga 1 Bergenbier |
Astra Ploiești |
2-2 |
Sportul Studențesc |
Liga 1 Bergenbier |
FCM Târgu Mureș |
3-3 |
Pandurii Tg. Jiu |
Sâmbătă, 1 Octombrie |
Liga 1 Bergenbier |
Gaz Metan Mediaș |
2-5 |
"U" Cluj |
Liga 1 Bergenbier |
Dinamo |
2-0 |
Concordia Chiajna |
Duminică, 2 Octombrie |
Liga 1 Bergenbier |
Voința Sibiu |
0-1 |
RAPID |
Liga 1 Bergenbier |
CFR Cluj |
1-1 |
Petrolul Ploiești |
Liga 1 Bergenbier |
sTEAUA |
2-1 |
Oțelul Galați |
Luni, 3 Octombrie |
Liga 1 Bergenbier |
FC Brașov |
1-1 |
Ceahlăul Piatra Neamț |
Liga 1 Bergenbier |
CS Mioveni |
0-5 |
FC Vaslui |
Etapa a X-a
Vineri, 14 Octombrie |
Liga 1 Bergenbier |
RAPID |
4-0 |
CS Mioveni |
Liga 1 Bergenbier |
Oțelul Galați |
1-1 |
Astra Ploiești |
Sâmbătă, 15 Octombrie |
Liga 1 Bergenbier |
Sportul Studențesc |
1-1 |
FCM Târgu Mureș |
Liga 1 Bergenbier |
Petrolul Ploiești |
4-1 |
Voința Sibiu |
Liga 1 Bergenbier |
Concordia Chiajna |
0-4 |
CFR Cluj |
Duminică, 16 Octombrie |
Liga 1 Bergenbier |
"U" Cluj |
1-0 |
FC Brașov |
Liga 1 Bergenbier |
FC Vaslui |
0-0 |
sTEAUA |
Luni, 17 Octombrie |
Liga 1 Bergenbier |
Pandurii Tg. Jiu |
1-0 |
Gaz Metan Mediaș |
Liga 1 Bergenbier |
Ceahlăul Piatra Neamț |
0-5 |
Dinamo |
Etapa a XI-a
Vineri, 21 Octombrie |
Liga 1 Bergenbier |
Gaz Metan Mediaș |
3-1 |
Sportul Studențesc |
Liga 1 Bergenbier |
Pandurii Tg. Jiu |
1-0 |
"U" Cluj |
Sâmbătă, 22 Octombrie |
Liga 1 Bergenbier |
Voința Sibiu |
1-0 |
Concordia Chiajna |
Liga 1 Bergenbier |
CFR Cluj |
2-1 |
Ceahlăul Piatra Neamț |
Liga 1 Bergenbier |
FCM Târgu Mureș |
1-2 |
Oțelul Galați |
Duminică, 23 Octombrie |
Liga 1 Bergenbier |
CS Mioveni |
0-0 |
Petrolul Ploiești |
Liga 1 Bergenbier |
Dinamo |
0-0 |
FC Brașov |
Luni, 24 Octombrie |
Liga 1 Bergenbier |
Astra Ploiești |
1-0 |
FC Vaslui |
Liga 1 Bergenbier |
sTEAUA |
0-0 |
RAPID |
Etapa a XII-a
Vineri, 28 Octombrie |
Liga 1 Bergenbier |
Oțelul Galați |
1-0 |
Gaz Metan Mediaș |
Sâmbătă, 29 Octombrie |
Liga 1 Bergenbier |
Ceahlăul Piatra Neamț |
2-1 |
Voința Sibiu |
Liga 1 Bergenbier |
"U" Cluj |
0-0 |
Dinamo |
Duminică, 30 Octombrie |
Liga 1 Bergenbier |
Sportul Studențesc |
0-0 |
Pandurii Tg. Jiu |
Liga 1 Bergenbier |
FC Vaslui |
4-0 |
FCM Târgu Mureș |
Liga 1 Bergenbier |
RAPID |
3-2 |
Astra Ploiești |
Liga 1 Bergenbier |
Petrolul Ploiești |
0-3 |
sTEAUA |
Luni, 31 Octombrie |
Liga 1 Bergenbier |
Concordia Chiajna |
3-1 |
CS Mioveni |
Liga 1 Bergenbier |
FC Brașov |
1-2 |
CFR Cluj |
Etapa a XIII-a
Vineri, 4 Noiembrie |
Liga 1 Bergenbier |
CS Mioveni |
1-2 |
Ceahlăul Piatra Neamț |
Sâmbătă, 5 Noiembrie |
Liga 1 Bergenbier |
Voința Sibiu |
2-1 |
FC Brașov |
Liga 1 Bergenbier |
Astra Ploiești |
1-1 |
Petrolul Ploiești |
Liga 1 Bergenbier |
CFR Cluj |
2-3 |
Dinamo |
Duminică, 6 Noiembrie |
Liga 1 Bergenbier |
Sportul Studențesc |
2-4 |
"U" Cluj |
Liga 1 Bergenbier |
Pandurii Tg. Jiu |
0-1 |
Oțelul Galați |
Liga 1 Bergenbier |
sTEAUA |
2-1 |
Concordia Chiajna |
Luni, 7 Noiembrie |
Liga 1 Bergenbier |
FCM Târgu Mureș |
0-2 |
RAPID |
Liga 1 Bergenbier |
Gaz Metan Mediaș |
1-1 |
FC Vaslui |
Etapa a XIV-a
Vineri, 18 Noiembrie |
Liga 1 Bergenbier |
Petrolul Ploiești |
0-1 |
FCM Târgu Mureș |
Liga 1 Bergenbier |
Oțelul Galați |
1-0 |
Sportul Studențesc |
Sâmbătă, 19 Noiembrie |
Liga 1 Bergenbier |
FC Brașov |
4-0 |
CS Mioveni |
Liga 1 Bergenbier |
Dinamo |
1-0 |
Voința Sibiu |
Liga 1 Bergenbier |
CFR Cluj |
3-1 |
"U" Cluj |
Duminică, 20 Noiembrie |
Liga 1 Bergenbier |
FC Vaslui |
3-2 |
Pandurii Tg. Jiu |
Liga 1 Bergenbier |
Ceahlăul Piatra Neamț |
1-0 |
sTEAUA |
Luni, 21 Noiembrie |
Liga 1 Bergenbier |
RAPID |
5-3 |
Gaz Metan Mediaș |
Liga 1 Bergenbier |
Concordia Chiajna |
0-1 |
Astra Ploiești |
Etapa a XV-a
Vineri, 25 Noiembrie |
Liga 1 Bergenbier |
Astra Ploiești |
0-0 |
Ceahlăul Piatra Neamț |
Sâmbătă, 26 Noiembrie |
14:00 |
Sportul Studențesc |
?-? |
FC Vaslui |
16:00 |
Pandurii Tg. Jiu |
?-? |
RAPID |
20:00 |
sTEAUA |
?-? |
FC Brașov |
Duminică, 27 Noiembrie |
14:00 |
Voința Sibiu |
?-? |
CFR Cluj |
16:00 |
"U" Cluj |
?-? |
Oțelul Galați |
20:30 |
CS Mioveni |
?-? |
Dinamo |
Luni, 28 Noiembrie |
18:30 |
FCM Târgu Mureș |
?-? |
Concordia Chiajna |
20:15 |
Gaz Metan Mediaș |
?-? |
Petrolul Ploiești |
Etapa a XVI-a
Vineri, 2 Decembrie |
20:30 |
Petrolul Ploiești |
?-? |
Pandurii Tg. Jiu |
Sâmbătă, 3 Decembrie |
13:00 |
Voința Sibiu |
?-? |
"U" Cluj |
19:00 |
FC Brașov |
?-? |
Astra Ploiești |
20:30 |
CFR Cluj |
?-? |
CS Mioveni |
Duminică, 4 Decembrie |
14:00 |
Ceahlăul Piatra Neamț |
?-? |
FCM Târgu Mureș |
16:00 |
FC Vaslui |
?-? |
Oțelul Galați |
16:00 |
Concordia Chiajna |
?-? |
Gaz Metan Mediaș |
20:30 |
RAPID |
?-? |
Sportul Studențesc |
Luni, 5 Decembrie |
20:30 |
Dinamo |
?-? |
sTEAUA |
Etapa a XVII-a / 10 decembrie 2011
Oțelul Galați - RAPID București
CS Mioveni - Voința Sibiu
Astra Ploiești - Dinamo București
sTEAUA București - CFR Cluj
Universitatea Cluj - FC Vaslui
Sportul Studențesc - Petrolul Ploiești
Pandurii Târgu Jiu - Concordia Chiajna
Gaz Metan Mediaș - Ceahlăul Piatra Neamț
FCM Târgu Mureș - FC Brașov.
Comenteaza pe forum
|
|
|
|
|