Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  următoarea pagină
 Marian Rada - Antrenor RAPID 2 « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
administratorul de bloc
MesajTrimis: Joi 07 Septembrie 2006 23:15:10    Titlul subiectului: Marian Rada - Antrenor RAPID 2 Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 22/Aug/2006
Mesaje: 711
Locație / Oraș: I'm walking on the clouds, far away

Marian RADA

din 24 martie 2008 pana la finalul campionatului 2008 - antrenor principal

Data nasterii: 14.05.1960
Locul: București
Post: Antrenor secund
Cariera Jucator: Autobuzul București (1981-1983), RAPID (1983-1986), Univ. Craiova (1986-1987), RAPID (1988-1990)
Cariera Antrenor: secund RAPID (1994-1995, 1997-1999, 2000-2004), Centrul de copii și juniori RAPID (2004) A fost director sportiv (1995-1997) și director general al clubului (1999-2000)
_________________
Traiesc violent pe ale vietii gradene/Plutind pe nori, departe in ceruri/Durerea pulseaza adanc in vene/Iar fericirea raspunde la ecouri.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Iris
MesajTrimis: Vineri 08 Septembrie 2006 11:09:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 13/Iul/2006
Mesaje: 961

La multi ani, Mariane !!!
_________________
...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Adyna
MesajTrimis: Luni 06 Noiembrie 2006 9:53:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 25/Mai/2006
Mesaje: 653
Locație / Oraș: bucuresti-militari

Marian Rada, trimis în tribune

RAPID Dupa modelul lui Razvan Lucescu, expulzat în tribunele stadionului Giulesti etapa trecuta cu CFR Cluj, la Galati a venit rândul antrenorului secund, Marian Rada. Nemultumit dupa doua faulturi dure nesanctionate de centralul Sorin Corpodean, Rada a lovit cu mapa de marginea bancii de rezerve, deteriorând o parte din aceasta, moment în care arbitrul de rezerva Ionica Serea i-a facut semn “centralului”, care l-a trimis în minutul 81 pe Marian Rada în tribuna. Lucescu si Rada vor fi judecati saptamâna aceasta si giulestenii sunt în pericol de a evolua împotriva Urziceniului fara antrenor pe banca
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cristina_19'23
MesajTrimis: Luni 06 Noiembrie 2006 16:33:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 29/Oct/2006
Mesaje: 877
Locație / Oraș: Nicaieri si Peste Tot | acum la ingeri

naspa faza... dar ce rost mai avea sa faca tam tam din moment ce era clara victoria RAPIDului.. si-a cautat-o cu lumanarea..
_________________
E pustiu, e-ntuneric... si mi-e frica de mor
Locuiesc intr-o hruba, la cap de coridor
Sunt racit si mi-e foame si nu am chior de ban
Fericirea-i la bursa dar nici p-aia n-o am...

aceasta rapidista ne-a parasit ... vesnica amintire | RapidFans
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
DarkLadY^
MesajTrimis: Miercuri 18 Aprilie 2007 7:58:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2322
Locație / Oraș: Heaven is closed today..so i`ll walk on earth

"Sunt scârbit! Voi pleca în vara"

DESPARTIRE Antrenorul secund al bucurestenilor, Marian Rada, spune ca este hotarât sa paraseasca echipa, dupa 25 de ani.

Indragit de toata suflarea visinie pentru glumele cu care îi taxeaza pe rivalii de la sTEAUA si Dinamo, Marian Rada ar putea parasi Grantul în vara.
El este suparat de unele declaratii care l-au dat ca protejat al lui George Copos din cauza sotiei sale. "La vara voi pleca de la RAPID, iar asta nu are nicio legatura cu situatia lui Razvan Lucescu! Sunt lucruri care m-au scârbit. S-a scris ca eu sunt tinut aici pentru ca sotia mea lucreaza la o banca si îi administreaza conturile lui Copos, iar aceste lucruri au fost povestite de un RAPIDist al carui nume nu vreau sa-l pronunt", a comentat Rada pentru saptamânalul Kicker. "Nevasta-mea e casnica de zece ani. Poate ca îi administreaza conturile lui Copos din bucatarie", a continuat tehnicianul.

"Plec si voi lasa locul «rapidistilor». Cei care au tot plecat si s-au vaitat ca au fost alungati. Va spun eu ca nu i-a alungat nimeni. Au plecat din cauza banilor. Fiecare vrea bani mai multi. Eu însa n-am stat 25 de ani pentru bani. Jucam la RAPID si mergeam la parintii mei sa iau o bucata de slanina si pâine sa manânc. Dar eram mândru ca sunt la RAPID, chiar asa, amarât", a încheiat Rada.

Neagoe are o surpriza pentru Razvan

Desi Razvan Lucescu a fost prezent etapa trecuta în Cotroceni, acolo unde "a spionat" jocul "pandurilor" în partida cu FC National, Eugen Neagoe nu-si face probleme. "Nici nu ma intereseaza ce si-a notat Lucescu. Ma intereseaza însa ce vom face noi mâine, cum ne vom achita de sarcinile pe care le vom avea. Cu siguranta la meciul cu RAPID vom juca altceva. O sa-i facem o surpriza lui Razvan! Daca vom avea ocazii ca în partida cu National, cu siguranta vom reusi sa marcam mai mult. Mai este si norocul, putem sa avem o jumatate de ocazie cu RAPIDul si sa marcam. In fotbal se poate întâmpla orice", a declarat antrenorul gorjenilor.


- toti cei care chiar tin la echipa asta pleaca! noi nu ne mai trezim niciodata? Sad
_________________
Granata Girls - o grupare de fete intr-o lume pe care barbatii/baietii o considera ca fiind doar a lor
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
TayloR^
MesajTrimis: Miercuri 18 Aprilie 2007 11:07:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 16/Ian/2007
Mesaje: 110
Locație / Oraș: Botosani

Toti vor sa plece . Parca sunt nebuni toti. Au luat-o razna. Daca pleaca dupa Razvan si M.Rada vai de capul nostru.
_________________
Performanta inseamna sa nu te pierzi niciodata in fata momentelor grele...Inseamna sa te aduni si sa reusesti.

www.mariusconstantin.ro
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
make
MesajTrimis: Miercuri 18 Aprilie 2007 11:36:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 04/Feb/2007
Mesaje: 74
Locație / Oraș: prin peluza,prin tribuna,oriunde e Rapid

nebuni nu sunt toti, nebun e unul si ala e cheliosul Sad cel care din prajituri s-a reprofilat pe gogosi..acu' cica ne monteaza un ecran langa stadion, cu dinamu - siiigur, unde, pe sinele de tramvai? - , cica ne face stadionul cu echipa de constructori ai Wembley-ului - siiiigur, poate atunci cand pana si stadioanele lu' Caracal sau Mioveni o sa arate mai bine ca Giulestiul... Imi pare rau de Rada, numai un prost putea sa manance c**a despre el
_________________
Mandru de culoarea visinie,mandru de RAPID
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
TayloR^
MesajTrimis: Joi 19 Aprilie 2007 19:39:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 16/Ian/2007
Mesaje: 110
Locație / Oraș: Botosani

A zis Rada k s-a scarbit. Probabil de Copos. Cine altinewa? Sad
_________________
Performanta inseamna sa nu te pierzi niciodata in fata momentelor grele...Inseamna sa te aduni si sa reusesti.

www.mariusconstantin.ro
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Vineri 20 Aprilie 2007 15:10:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

nu a vrut sa imi dea detalii ... l-am intrebat ...
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Horia
MesajTrimis: Vineri 01 Iunie 2007 20:51:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Marian Rada pleacă și el de la RAPID
2007-06-01 13:36:00

Antrenorul secund al giulestenilor, Marian Rada, a declarat pentru Fanatik ca cel mai probabil va parasi formatia “alb-visinie” in aceasta vara.

“Cred ca imi voi mentine decizia si voi parasi RAPIDul in aceasta vara. Plec din cauza unor motive personale pe care nu vreau sa le comentez"


Ce se zvonea prin aprilie se pare ca se mentine. RAHAT... de oameni de-astia avem nevoie!!
_________________
RAPID inseamna patima.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristianRapid
MesajTrimis: Sâmbătă 09 Iunie 2007 13:19:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vizitator RapidFans




Sa plece si el.
_________________
| RAPID clubul nostru drag ... |
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:: http://www.RapidFans.ro ::
Sus
KTD
MesajTrimis: Duminică 10 Iunie 2007 0:46:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 22/Oct/2006
Mesaje: 867
Locație / Oraș: unknown

eLiTe a scris:
Sa plece si el.


????
_________________
Always Outnumbered. Never Outgunned.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Horia
MesajTrimis: Duminică 09 Septembrie 2007 15:21:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Tehnicianul secund al giulestenilor, Marian Rada a declarat pentru FANATIK ca amicalul de ieri impotriva grecilor a fost un antrenament, care ii va ajuta pe “alb-visinii” in meciul cu sTEAUA si dubla cu Nurnberg.

“Ieri am disputat un meci de pregatire in care am folosit 19 jucatori. Am incercat diferite strategii care sa ne foloseasca pentru meciurile cu sTEAUA si cu Nurnberg. A fost mai degraba un meci antrenament. In Ghencea mergem sa cistigam, dar niciun egal n-ar fi o tragedie”, a declarat Marian Rada.
_________________
RAPID inseamna patima.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Horia
MesajTrimis: Marți 25 Martie 2008 14:49:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

In sfarsit un antrenor pe placul tuturor (sper). Un om care merita si merita poate mai demult acest post. Bafta Marian Rada.
_________________
RAPID inseamna patima.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
KTD
MesajTrimis: Marți 25 Martie 2008 15:37:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 22/Oct/2006
Mesaje: 867
Locație / Oraș: unknown

E solutia cea mai buna pana la vara...s-asa nu avem ce pierde.
_________________
Always Outnumbered. Never Outgunned.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Marți 25 Martie 2008 16:13:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

eheheh..... multa bafta.....

insfarsit un antrenor care merita sa stea pe banca RAPIDului
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Marți 25 Martie 2008 17:13:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

multa bafta nea Mariane
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
camorra
MesajTrimis: Marți 25 Martie 2008 17:38:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 20/Ian/2007
Mesaje: 61

am inteles eu bine .... Rada principal .... Pancu secund ? vreau sa fiu si eu jucator la RAPID atunci Very Happy ..vad ca orice e posibil.
_________________
RAPID si ... atat
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
BADEa
MesajTrimis: Marți 25 Martie 2008 19:17:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

succes...
asta da RAPIDist adevarat, e poate cel care cunoaste cel mai bine echipa... Very Happy
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Ady07
MesajTrimis: Marți 25 Martie 2008 20:07:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 02/Apr/2007
Mesaje: 39
Locație / Oraș: Bacau

Sa fie intr-un ceas bun Smile
_________________
Alb visiniu pe Pamant si in lumea de apoi!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  următoarea pagină Pagina 1 din 2




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com