Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  următoarea pagină
 Cum ati aflat de existenta acestui forum ? « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
SailorMoon
MesajTrimis: Joi 20 Aprilie 2006 22:18:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 475
Locație / Oraș: to the moon and back

LOBONTICA a scris:


Wow...d-soara, d-voastra sunteti in poza aia de la avatar.


Cand eram mai tanara ... Embarassed

P.S. Cezar...ce masca trendy ai cool
_________________
Viata e distractiva doar daca esti senil, ba! [Ombladon]
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
PalomaBlanca
MesajTrimis: Joi 20 Aprilie 2006 22:52:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 17/Apr/2006
Mesaje: 33

BadGirl a scris:

P.S. Cezar...ce masca trendy ai cool

sa vezi fara masca ce e Wink
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Joi 20 Aprilie 2006 22:58:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

BadGirl a scris:
LOBONTICA a scris:


Wow...d-soara, d-voastra sunteti in poza aia de la avatar.


Cand eram mai tanara ... Embarassed

P.S. Cezar...ce masca trendy ai cool



ce buna e ........... call me........
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
cata-tribuna
MesajTrimis: Sâmbătă 22 Aprilie 2006 0:42:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

spammer
spammer

Data înscrierii: 14/Apr/2009
Mesaje: 0
Locație / Oraș: COLENTINA

MDA..... c FORUM NASPA....NU INTELEG D C TREBUIE SA FACI ZECI D MII D FORUMURI SI NU PUTEM SA FIM KT MAI MULTI P BINE-CUNOSCUTUL FORUM P forzarapid.ro ....K O FAMILIE MARE VISINIE ASA.... MDA.... CRE'K UNII IS KM IPOCRITI... Laughing Laughing Laughing
_________________
CATA
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
ReKiNu
MesajTrimis: Sâmbătă 22 Aprilie 2006 0:44:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 781

RaPiDista_jmek3ritA a scris:
MDA..... c FORUM NASPA....NU INTELEG D C TREBUIE SA FACI ZECI D MII D FORUMURI SI NU PUTEM SA FIM KT MAI MULTI P BINE-CUNOSCUTUL FORUM P forzarapid.ro ....K O FAMILIE MARE VISINIE ASA.... MDA.... CRE'K UNII IS KM IPOCRITI... Laughing Laughing Laughing


Stii ceva?Daca nu iti convine forumul asta...si ti se pare naspa ..ramai acolo pe forzarapid.
_________________
Cine crede ca scapa de mine va fi dezamagit ... mi-am scris pe cruce "BRB"
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
cata-tribuna
MesajTrimis: Sâmbătă 22 Aprilie 2006 0:46:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

spammer
spammer

Data înscrierii: 14/Apr/2009
Mesaje: 0
Locație / Oraș: COLENTINA

O`Ranj1ta a scris:
Yo am aflat de forum de pe bannerul afisat la meciuri .. apoi de la Adi ... de fapt adi i`a zis la leo si leo a zis la fata .. si apoi pe mess ... mesaje garla ... pe gsp ... la fel ... asha ca .... super oferta .. ! orikum de o saptamana ma chinui sa intru pe forum .. noroc ca am dat azi de crisa .. ca daca nu imi taiam venele cu breton ! Super oricum forumu .. si super tare pagina de start ! Multa BAFTA !si sper ca pe aici sa nu mai fie ca pe dintolo sefie peste sefie .. ! Wink

ras ras ras ras EMANCIPAREA SCLAVILOR.... i-auzi... sefie peste sefie ... hai k ma faceti sa rad ras ras ras
_________________
CATA
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
FC_Rapid
MesajTrimis: Sâmbătă 22 Aprilie 2006 0:52:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BODYGUARD
BODYGUARD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 605

e un punct de vedere ... il respectam si pe al tau
_________________


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
cata-tribuna
MesajTrimis: Sâmbătă 22 Aprilie 2006 1:03:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

spammer
spammer

Data înscrierii: 14/Apr/2009
Mesaje: 0
Locație / Oraș: COLENTINA

aha...
_________________
CATA
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
d3m0nb0y
MesajTrimis: Duminică 23 Aprilie 2006 0:16:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 22/Apr/2006
Mesaje: 49
Locație / Oraș: Locul meu e bine stabilit...

Am vazut la TV bannerul si mi-am zis ca nici un RAPIDist nu e RAPIDist daca nu intra pe site-urile RAPIDului...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
slim
MesajTrimis: Duminică 23 Aprilie 2006 0:18:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 22/Apr/2006
Mesaje: 66
Locație / Oraș: Dristor

pai...dupa meciul cu herta m`am aplecat sa dau mana cu unu din jucatori..si am vz dedesubtul meu bannerule cu www.RapidFans.ro ... cam din intamplare Smile) si totusi e super frumos siteu
_________________
TRUP SI SUFLET PENTRU RAPID
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Sorina
MesajTrimis: Duminică 23 Aprilie 2006 12:30:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 21/Apr/2006
Mesaje: 1065
Locație / Oraș: in your mind

am vazut pe la meciuri numele siteului, pe la statusuri etc.. Smile
_________________
The one..
http://bucatarisme.wordpress.com
http://pisstruiata.wordpress.com
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Vizitator RapidFans
MesajTrimis: Luni 24 Aprilie 2006 10:04:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






Drept sa va spun eu nu prea pot merge la meciurile RAPIDului din cauze ......financiare dar la tv nu le ratez.Si la un meci cu Bacaul mi-a atras atentia din nou bannerul cu RapidFans.ro, am zis sa intru sa vad ce afacere e asta.Si nu-mi pare rau deloc pentru ca (deocamdata) e mult diferit de celalalt forum mare RAPIDist.
SPER DOAR SA NU DAM INAPOI!!!!!TOT INAINTE MEREU!!!
Sus
EmpTy
MesajTrimis: Luni 24 Aprilie 2006 10:10:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 431
Locație / Oraș: West Side Buzau

Este greu sa te inregistrezi si u? Sau iti place sa fii anonim?
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Vizitator RapidFans
MesajTrimis: Marți 25 Aprilie 2006 13:41:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






astazi am vazut si eu pe prima pagina a site-ului reclama la forum...nu stiam ca exista Smile
Sus
Crisa
MesajTrimis: Marți 25 Aprilie 2006 17:20:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 523
Locație / Oraș: Bucuresti - Alexandria si retur

RaPiDista_jmek3ritA a scris:
MDA..... c FORUM NASPA....NU INTELEG D C TREBUIE SA FACI ZECI D MII D FORUMURI SI NU PUTEM SA FIM KT MAI MULTI P BINE-CUNOSCUTUL FORUM P www.forzarapid.ro ....K O FAMILIE MARE VISINIE ASA.... MDA.... CRE'K UNII IS KM IPOCRITI... Laughing Laughing Laughing


Mai, mamico, daca e forumul naspha, ce te mai retine pe aici ? Noua, astora care tot discutam pe aici, ne place. D'asta intram, d'asta ne-am inregistrat. Tu de ce ai facut-o ? Cu cat sunt mai multe siteuri si forumuri pentru RAPID, cu atat mai bine. Suntem "o mare familie visinie" peste tot. Stii doar imnul, nu ? Asa ca, ori ramai cu "ipocritii" de noi, ori ramai pe "bine-cunoscutul" site. Binenteles, poti ramane pe amandoua, dar daca ai de gand sa ramai si la noi, te-as ruga sa fii mai blanda in exprimare. Doar suntem o mare familie rapidista, nu ?
_________________
Alaturi de adevaratii eroi ai RAPIDului!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
FC_Rapid
MesajTrimis: Marți 25 Aprilie 2006 18:14:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BODYGUARD
BODYGUARD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 605

RaPiDista_jmek3ritA a scris:
MDA..... c FORUM NASPA....NU INTELEG D C TREBUIE SA FACI ZECI D MII D FORUMURI SI NU PUTEM SA FIM KT MAI MULTI P BINE-CUNOSCUTUL FORUM P forzarapid.ro ....K O FAMILIE MARE VISINIE ASA.... MDA.... CRE'K UNII IS KM IPOCRITI... Laughing Laughing Laughing


citeste aici ... http://www.RapidFans.ro/forum/viewtopic.php?t=148&postdays=0&postorder=asc&start=0 despre familia ta ...

scuza-ne ca nu suntem ca voi ... si ca nu gandim ca voi

" noi nu suntem binecunoscuti , nici mari , nici primii , nici ...
NOI SUNTEM UNICI PRIN CE FACEM "

_________________


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
fantomel
MesajTrimis: Miercuri 26 Aprilie 2006 8:32:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 16/Mar/2010
Mesaje: 10

Despre forum am aflat de pe site. Despre site am aflat la meciul Poli Iasi-RAPIDUT, cand am vazut banner-ul afisat de galerie Wink
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
LupOne
MesajTrimis: Miercuri 26 Aprilie 2006 22:51:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 9
Locație / Oraș: NorD

yo am aflat la un meci de handbal cand tzipa Mircea in gura mare ca face cel mai jmeker site... si a reusit Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
1923
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lumy
MesajTrimis: Joi 27 Aprilie 2006 9:57:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 15/Mar/2010
Mesaje: 72
Locație / Oraș: Bucuresti

De pe banner pe stadion :!:
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
nazistul23`
MesajTrimis: Joi 27 Aprilie 2006 16:16:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vizitator RapidFans




Sa fim seriosi, chiar nu se poate vorbi de concurenta. Sunt de aceasi parere cu un alt user de aici, atatea site uri, cand se stie f. bine ca numai unul conteaza, si anume: forzarapid.ro
Cei care vin din urma si fac mari progrese sunt site urile celor de la ultras unione si b'921.
Sincer si fara sa supar pe nimeni, acest forum se poate compara cu un canal de mirc. Mistocareala este la ordinea zilei... sau mai bine putea sa se numeasca caterincafans.ro/forum.

Forza RAPID!

PS sufar rau de tot
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  următoarea pagină Pagina 3 din 11




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com