Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  următoarea pagină
 RapidFans va ureaza " Bine ati venit " « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
inima_vishinie
MesajTrimis: Sâmbătă 22 Aprilie 2006 20:34:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 22/Apr/2006
Mesaje: 25
Locație / Oraș: heaven and hell

Va salut si va doresc numai bine!!!! Nu puteam rata inscrierea in acest forum pentru ca eu traiesc si mor in fiecare secunda pentru RAPID!!! Pentru ca e sambata dinaintea Sfintelor Pasti va doresc tuturor ca lumina sfanta sa va aduca in viata si in suflete pace si bucurie si sa va umple inimile cu liniste si speranta!!!!
VIVA GIULESTINA!!!
_________________
Nascut,crescut si trait in spiritul adevarat al RAPIDului - SINGUR SI INVINGATOR
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
slim
MesajTrimis: Duminică 23 Aprilie 2006 0:03:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 22/Apr/2006
Mesaje: 66
Locație / Oraș: Dristor

sa fiel la fel de bun si frumos k forzarapid..bafta !! Smile
_________________
TRUP SI SUFLET PENTRU RAPID
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
d3m0nb0y
MesajTrimis: Duminică 23 Aprilie 2006 0:15:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 22/Apr/2006
Mesaje: 49
Locație / Oraș: Locul meu e bine stabilit...

Bine am venit si bine v-am gasit pe toti cei care tin cu RAPIDul pana la moarte...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
d3m0nb0y
MesajTrimis: Duminică 23 Aprilie 2006 9:39:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 22/Apr/2006
Mesaje: 49
Locație / Oraș: Locul meu e bine stabilit...

Sper ca acest forum va fi deveni in curand cel mai tare forum din toate timpurile...
_________________
Orisicine are oi este fan Mirel Radoi...RAPID nu uita Europa pe tine te vrea...Te iubesc pana la moarte...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Sorina
MesajTrimis: Duminică 23 Aprilie 2006 12:29:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 21/Apr/2006
Mesaje: 1065
Locație / Oraș: in your mind

Craciun Fericit tuturor..sa pasteti fericit iarba alb`visinie in acest minunat Craciun.. party
_________________
The one..
http://bucatarisme.wordpress.com
http://pisstruiata.wordpress.com
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
andreiu
MesajTrimis: Miercuri 26 Aprilie 2006 1:06:24    Titlul subiectului: caut pictor Răspunde cu citat (quote)

Vizitator RapidFans




m-ar interesa si pe mine daca stiti pe cineva care se pricepe la pictat pt niste japoneze!!! sa ma anuntati si pe mine
Sus
Mircea
MesajTrimis: Joi 27 Aprilie 2006 17:08:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

Kopilu a scris:
Craciun Fericit tuturor..sa pasteti fericit iarba alb`visinie in acest minunat Craciun.. party

ai vrut sa spui paste ... nu craciun ras
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
/\|3x.PaC
MesajTrimis: Vineri 28 Aprilie 2006 1:15:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 143
Locație / Oraș: GaleRie

Anonymous a scris:
a zis la caterinca

woops, uitasem sa ma loghez, sry Embarassed
_________________
Forza RAPID !!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Vizitator RapidFans
MesajTrimis: Vineri 28 Aprilie 2006 14:16:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






Bine v-am gasit si eu. Tin sa va spun ca desi stau aproape de stadion nu am mai fost la un meci de cativa ani de zile.Asa se intampla cand muncesti,ai griji...etc.
In fine...Ma bucur ca am gasit acest site unde pot sa-mi manifest si eu ca sa zic asa bucuria si dragostea ptr culorile noastre.
Sper ca pe acest forum sa nu citesc posturi anti-RAPID asa cum se intampla pe site-ul oficial.Cum asta e un site facut de suporteri sper sa-i banati din fasa pe toti stelistii,dinamovistii etc. care indraznesc sa posteze aici,chiar daca o fac intr-o maniera civilizata.
Aaa....Si ,sa le rupem capu' la fraieri Duminica...he he
Sus
Sorina
MesajTrimis: Vineri 28 Aprilie 2006 14:45:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 21/Apr/2006
Mesaje: 1065
Locație / Oraș: in your mind

si cand te inscrii si tu pe forum? Laughing
_________________
The one..
http://bucatarisme.wordpress.com
http://pisstruiata.wordpress.com
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
denus_95
MesajTrimis: Luni 01 Mai 2006 14:37:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

spammer
spammer

Data înscrierii: 02/Noi/2009
Mesaje: 0

CAND PUTEM VEDEA SI NOI FILMULETU DE PE LIA MANOLIU sTEAUA-RAPID=0-2. ASTEPT RASPUNS SUNT NEREBDATOR SA VAD CUM NE-AM *** PE AUROLACII VA MULTUMESC
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Adi
MesajTrimis: Luni 01 Mai 2006 15:10:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1677
Locație / Oraș: Bucuresti

in curand
_________________
NICIODATA NU SPUNE NICIODATA
http://www.RapidFans.ro


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
O`Ranj1ta
MesajTrimis: Luni 01 Mai 2006 15:44:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 694
Locație / Oraș: Nicaieri ...!

Ma Adi eu cand dau sa salvez pozele de la meciuri mi se salveaza cu thumb in coada si raman mici !Sad( de o ora imi bat creierii cu ele si nu reusesc ce le fac ?!
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Adi
MesajTrimis: Luni 01 Mai 2006 15:57:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1677
Locație / Oraș: Bucuresti

O`Ranj1ta a scris:
Ma Adi eu cand dau sa salvez pozele de la meciuri mi se salveaza cu thumb in coada si raman mici !Sad( de o ora imi bat creierii cu ele si nu reusesc ce le fac ?!


momentan nu s-a pus arhiva pe site ci doar vizualizare foto .dai click pe poza se mareste apoi o salvezi ,nu le da save asa mici cum le vezi pe site fara sa le deschizi
_________________
NICIODATA NU SPUNE NICIODATA
http://www.RapidFans.ro


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
O`Ranj1ta
MesajTrimis: Luni 01 Mai 2006 16:03:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 694
Locație / Oraș: Nicaieri ...!

Am inteles .. mersi mult ! Wink
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
FC_Rapid
MesajTrimis: Luni 01 Mai 2006 18:00:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BODYGUARD
BODYGUARD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 605

O`Ranj1ta a scris:
Ma Adi eu cand dau sa salvez pozele de la meciuri mi se salveaza cu thumb in coada si raman mici !Sad( de o ora imi bat creierii cu ele si nu reusesc ce le fac ?!


daca apesi pe poza mica ... se face mare ... dai clic dreapta si save cu ce nume vrei
daca apesi pe poza mare ... iti apare urmatoarea ... o salvezi si apesi iar pe ea
pozele si video la download in general le voi baga la cateva zile dupa meci ... cine vrea le poate salva una cate una la fel cum le modific eu ... e ceva de treaba ... azi am bagat video la download ca e prea tare coregrafia

_________________


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
O`Ranj1ta
MesajTrimis: Luni 01 Mai 2006 18:47:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 694
Locație / Oraș: Nicaieri ...!

Aha asa am facut si eu mi`a luat ceva timp da is super pozele .. si chiar vroiam sa zic daca a`ti filmat ceva cu corgrafia ca a iesit super tare .. adica de filmat cu sigurantza a`ti filmat da sa le si urcatzi pe site !Smile
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
eminem
MesajTrimis: Vineri 05 Mai 2006 1:56:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 138
Locație / Oraș: Bucuresti

Ce vrei ma dac`avem fotografi smekeri ... ies si pozele/filmele asa Smile
_________________
De cand e lumea si cat o sa mai fie
Am iubit si voi iubi culoarea visinie !
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
FC_Rapid
MesajTrimis: Sâmbătă 06 Mai 2006 12:18:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BODYGUARD
BODYGUARD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 605


_________________


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
Miau
MesajTrimis: Sâmbătă 06 Mai 2006 12:20:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

insfarsit Smile
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  următoarea pagină Pagina 4 din 19




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com