Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  următoarea pagină
 Cum ati aflat de existenta acestui forum ? « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
vizitator23
MesajTrimis: Joi 04 Mai 2006 19:52:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 17/Apr/2006
Mesaje: 28
Locație / Oraș: Azuga

FOAIEVERDESOLZDEPESTEUITEPROSTUDEMINECUMCITESTE Laughing Laughing Laughing

Forza RAPID!!!
_________________
Un milion de ciori, o singura solutie: ANTONESCU... deci moarte satrei lui becali in frunte cu el
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
FC_Rapid
MesajTrimis: Joi 04 Mai 2006 20:50:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BODYGUARD
BODYGUARD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 605

si inca ceva baietel ... citeste unde scrie de site-ul nostru
cand site-ul care il lauzi tu o sa aiba aprecieri din afara tarii ...
o sa ajungi si tu la majorat



daca nu sti sa citesti iti traducem noi
_________________


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
Crisa
MesajTrimis: Joi 04 Mai 2006 21:36:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 523
Locație / Oraș: Bucuresti - Alexandria si retur

nazistul23 a scris:
FOAIEVERDESOLZDEPESTEUITEPROSTUDEMINECUMCITESTE Laughing Laughing Laughing

Forza RAPID!!!


Hai, stim ca poti sa spui ceva inteligent. Am vazut multi ca tine care nu stiu decat sa critice, nimic nou sub soare Wink
_________________
Alaturi de adevaratii eroi ai RAPIDului!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
vizitator23
MesajTrimis: Joi 04 Mai 2006 22:37:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 17/Apr/2006
Mesaje: 28
Locație / Oraș: Azuga

daca stii ca pot scoate si ceva buuuun...inseamna ca ma apreciezi Wink . sper ca esti si sincera. esti cea din poza de la avatarul tau nu? ei bine, daca esti atat de sincera pe cat esti si de frumoasa, ar fi super bine.

ps: criticile eu cred ca pot fi bine venite. nu sunt spuse cu rautate, pt ca nu am nici un interes, iar in afara de lobontica pe care o stiu din vedere ca am mai vazut-o pe la meciuri, nu cunosc pe nimeni de pe aici
ps2: pana la urma trebuie sa apreciez si eu ceva, si anume libertatea care exista pe aici. mda... un semn pozitiv

Forza RAPID!!!!
_________________
Un milion de ciori, o singura solutie: ANTONESCU... deci moarte satrei lui becali in frunte cu el
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Crisa
MesajTrimis: Joi 04 Mai 2006 22:42:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 523
Locație / Oraș: Bucuresti - Alexandria si retur

nazistul23 a scris:
daca stii ca pot scoate si ceva buuuun...inseamna ca ma apreciezi Wink . sper ca esti si sincera. esti cea din poza de la avatarul tau nu? ei bine, daca esti atat de sincera pe cat esti si de frumoasa, ar fi super bine.

ps: criticile eu cred ca pot fi bine venite. nu sunt spuse cu rautate, pt ca nu am nici un interes, iar in afara de lobontica pe care o stiu din vedere ca am mai vazut-o pe la meciuri, nu cunosc pe nimeni de pe aici
ps2: pana la urma trebuie sa apreciez si eu ceva, si anume libertatea care exista. mdea... un semn pozitiv


Sunt foarte bine venite criticile, insa atunci cand nu sunt spuse cu rautatea cu care le spui tu. Fara ironii si fara bataie de joc.
Ramai pe aici si o sa ai cuvinte de lauda pentru noi in curand. Wink
_________________
Alaturi de adevaratii eroi ai RAPIDului!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
FC_Rapid
MesajTrimis: Joi 04 Mai 2006 22:44:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BODYGUARD
BODYGUARD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 605

scuza-ne ca nu intram pe teren sa alergam sa ne vezi tu ... Neutral
ps ... pentru tine la urmatorul meci de acasa al RAPIDului vom sta la mijlocul terenului dupa meci cu un steag ...
o sa si filmam ca sa ne vezi ... e

_________________


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
FC_Rapid
MesajTrimis: Joi 04 Mai 2006 22:45:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BODYGUARD
BODYGUARD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 605


ps ... pe asta micu care rade vroiam sa il pun ...
_________________


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
Lacra
MesajTrimis: Joi 04 Mai 2006 22:47:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

Mircea....dc nu o sa faceti turul de onoare la sfarsitul partidei tot degeaba ras ras
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
vizitator23
MesajTrimis: Joi 04 Mai 2006 22:54:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 17/Apr/2006
Mesaje: 28
Locație / Oraș: Azuga

RapidFans, eu nu am mai zis nimic acum. in primul rand nici nu te cunosc si in al doilea si eu fac destul de multe lucruri si sacrificii pentru RAPID de fiecare data si nu ma laud.

lobontica, incep sa am incredere in tine. cati ani ai? imi place cum postezi si cred ca ai un suflet bun

Forza RAPID!!!
_________________
Un milion de ciori, o singura solutie: ANTONESCU... deci moarte satrei lui becali in frunte cu el
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
FC_Rapid
MesajTrimis: Joi 04 Mai 2006 22:55:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BODYGUARD
BODYGUARD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 605

Neutral deja vrei sa te insori
_________________


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
vizitator23
MesajTrimis: Joi 04 Mai 2006 22:59:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 17/Apr/2006
Mesaje: 28
Locație / Oraș: Azuga

nu se stie... de obicei ce imi propun imi reuseste. niciodata nu dau inapoi, poate sa imi stea in cale oricine... nu am nimic de pierdut

Forza RAPID!!!
_________________
Un milion de ciori, o singura solutie: ANTONESCU... deci moarte satrei lui becali in frunte cu el
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Crisa
MesajTrimis: Vineri 05 Mai 2006 8:57:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 523
Locație / Oraș: Bucuresti - Alexandria si retur

nazistul23 a scris:
nu se stie... de obicei ce imi propun imi reuseste. niciodata nu dau inapoi, poate sa imi stea in cale oricine... nu am nimic de pierdut

Forza RAPID!!!


Hai sa n-o dam in matrimoniale. Gluma e gluma, dar totul are o limita :!:
_________________
Alaturi de adevaratii eroi ai RAPIDului!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
vizitator23
MesajTrimis: Vineri 05 Mai 2006 9:03:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 17/Apr/2006
Mesaje: 28
Locație / Oraș: Azuga

cu ce te-a deranjat ceea ce am zis mai sus? ai sa imi restrictionezi acuma sa nu mai simt ceea ce simt? cat timp am stat in afara am invatat ca totul trebuia sa se ia la "rece". daca nu faci ceea ce iti place si daca nu poti admira frumosul inseamna ca esti un las.
din cate stiu eu, Romania e o tara democratica.... mi-ar place sa ia de la o anumita tara exemplu, din Germania

Forza RAPID!!!
_________________
Un milion de ciori, o singura solutie: ANTONESCU... deci moarte satrei lui becali in frunte cu el
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
vizitator23
MesajTrimis: Vineri 05 Mai 2006 9:07:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 17/Apr/2006
Mesaje: 28
Locație / Oraș: Azuga

din cate stiu eu este un forum de-a lui RAPID, cred ca este un forum liber... de ce pur si simplu cenzurezi tot acuma? incep sa fiu de parere ca pe cat esti de frumoasa pe atat esti si de rea Sad ... pacat

ps: te rog tine minte... in viata pana acum, tot ce mi-am propus mi-a si reusit :!:

Forza RAPID!!!!
_________________
Un milion de ciori, o singura solutie: ANTONESCU... deci moarte satrei lui becali in frunte cu el
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Crisa
MesajTrimis: Vineri 05 Mai 2006 9:09:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 523
Locație / Oraș: Bucuresti - Alexandria si retur

nazistul23 a scris:
cu ce te-a deranjat ceea ce am zis mai sus? ai sa imi restrictionezi acuma sa nu mai simt ceea ce simt? cat timp am stat in afara am invatat ca totul trebuia sa se ia la "rece". daca nu faci ceea ce iti place si daca nu poti admira frumosul inseamna ca esti un las.
din cate stiu eu, Romania e o tara democratica.... mi-ar place sa ia de la o anumita tara exemplu, din Germania

Forza RAPID!!!


Repet, nu e forum de matrimoniale. Hai sa lasam glumele la o parte! Poti admira frumosul, nu te opreste nimeni, dar de aici la a incepe cu povesti e drum lung.
_________________
Alaturi de adevaratii eroi ai RAPIDului!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Crisa
MesajTrimis: Vineri 05 Mai 2006 9:13:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 523
Locație / Oraș: Bucuresti - Alexandria si retur

nazistul23 a scris:
din cate stiu eu este un forum de-a lui RAPID, cred ca este un forum liber... de ce pur si simplu cenzurezi tot acuma? incep sa fiu de parere ca pe cat esti de frumoasa pe atat esti si de rea Sad ... pacat

ps: te rog tine minte... in viata pana acum, tot ce mi-am propus mi-a si reusit :!:

Forza RAPID!!!!


E un forum liber pentru a vorbi despre fotbal, iar la topicurile Chill Out si Diverse puteti discuta si despre alte pasiuni de-ale voastre. Insa hai sa nu transformam totul in gluma. Nu cenzurez nimic, doar inchid subiecte care nu au sens.
Cat despre faptul ca ti-a reusit totul in viata, e treaba ta. Dar cand vine vorba despre mine, iti garantez ca nu-ti va reusi nimic. Punct si de acum sterg tot ce nu are legatura cu subiectul + eventualele tale "declaratii".
_________________
Alaturi de adevaratii eroi ai RAPIDului!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
vizitator23
MesajTrimis: Vineri 05 Mai 2006 9:13:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 17/Apr/2006
Mesaje: 28
Locație / Oraș: Azuga

mi-am exprimat si eu unele lucruri, acum nu am deschis agentie de matrimoniale. nu te poate deranja, pur si simplu te admir si nu ma poate impiedica nimeni.

ps: nu glumesc, caci din cate observ tu asta sustii cam tot timpul
_________________
Un milion de ciori, o singura solutie: ANTONESCU... deci moarte satrei lui becali in frunte cu el
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Crisa
MesajTrimis: Vineri 05 Mai 2006 9:14:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 523
Locație / Oraș: Bucuresti - Alexandria si retur

nazistul23 a scris:
mi-am exprimat si eu unele lucruri, acum nu am deschis agentie de matrimoniale. nu te poate deranja, pur si simplu te admir si nu ma poate impiedica nimeni.

ps: nu glumesc, caci din cate observ tu asta sustii cam tot timpul


Te avertizez ca esti off-topic!
_________________
Alaturi de adevaratii eroi ai RAPIDului!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
vizitator23
MesajTrimis: Vineri 05 Mai 2006 9:16:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 17/Apr/2006
Mesaje: 28
Locație / Oraș: Azuga

Lobontica, nu mai fii asa sigura. as putea face un pariu cu tine... in viata nu se stie niciodata ce se intampla. te asigur

Forza RAPID!!!
_________________
Un milion de ciori, o singura solutie: ANTONESCU... deci moarte satrei lui becali in frunte cu el
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
vizitator23
MesajTrimis: Vineri 05 Mai 2006 9:17:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 17/Apr/2006
Mesaje: 28
Locație / Oraș: Azuga

LOBONTICA a scris:


Te avertizez ca esti off-topic!


OK. nu am sa mai fiu off-topic, dar nu imi sterge mesajele te rog

Forza RAPID!!!
_________________
Un milion de ciori, o singura solutie: ANTONESCU... deci moarte satrei lui becali in frunte cu el


Ultima modificare efectuată de către vizitator23 la Vineri 05 Mai 2006 9:18:56, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  următoarea pagină Pagina 5 din 11




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com