Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4, 5  următoarea pagină
 INTERNAZ « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
AquiLaGruPPo
MesajTrimis: Miercuri 06 Decembrie 2006 11:39:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 19/Noi/2006
Mesaje: 14
Locație / Oraș: bucuresti

e bun shi asta , orikum nu avea cum sa se califice de pe 1 l, nici daca bateau , ca le trebuia golaveraj bun...deci... da ce miau u esti cu Inter ?
_________________
Sunt atat de nebun delegat incat psihiatrul meu a devenit psihopat !
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Miau
MesajTrimis: Miercuri 06 Decembrie 2006 11:43:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

De ce sunt.....cu Inter .... pai unu la mana pt un jucator magnific care a fost in perioada in care eu am reusit sa imi dau seama ca pot tine cu o echipa atat din tara cat si din alta parte......si anume Roberto Bagio ...mi-a placut enorm jucatorul ....apoi culorile echipei........si altele nu prea stiu care sa mai fie........

nu am tinut cu ei pt ca au luat nustiu cate titluri cate cupe UEFA si CL si doar pt ca imi placeau de ei......

multumit de raspuns.... Very Happy
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
AquiLaGruPPo
MesajTrimis: Miercuri 06 Decembrie 2006 11:49:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 19/Noi/2006
Mesaje: 14
Locație / Oraș: bucuresti

100% multumit ! bravo !!
_________________
Sunt atat de nebun delegat incat psihiatrul meu a devenit psihopat !
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Miau
MesajTrimis: Marți 12 Decembrie 2006 2:24:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

"Nerazzurrii" defilează în Serie A, iar antrenorul Mancini a egalat recordurile de victorii la rînd deținut de Herrera și Trapattoni. În sfîrșit, Massimo Moratti este fericit! Președintele interist a ajuns să-și vadă echipa instaurînd dictatura în Italia. A trebuit să dispară însă Juve, exilată un an în Serie B după scandalul Calciopoli, pentru ca "nerazzurrii" să devină favoriți la cîștigarea primului titlu pe teren. Iar avansul de 7 puncte luat la șefie în 15 etape le dă dreptul să se viseze campioni. "Inter e de pe altă planetă", recunoaște resemnat Maurizio Zamparini, patronul lui Palermo.
De unde era amenințat de umbra lui Jose Mourinho ori Sven Goran Eriksson, Roberto Mancini este acoperit acum de laude, egalînd recordurile lui Herrera și Trapattoni prin cele 8 victorii consecutive realizate în acest sezon, ultima (3-0), duminică, pe terenul lui Empoli. Încă trei succese și antrenorul milanezilor va atinge și performanța Romei din ediția trecută.
Fără eșec aproape de finalul turului, cu cel mai prolific atac și cea mai bună defensivă după Lazio, și calificat în "optimile" Ligii, Inter s-a vindecat de schizofrenia fotbalistică ce îi molipsise pînă și pe tifosi, regăsind mentalitatea de învingător pierdută undeva, prin 1989.
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Miercuri 20 Decembrie 2006 10:59:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

Basta!


Noaptea în discotecă, ziua lipsă la antrenament. Adriano și-a spulberat și ultima fărîmă de credit pe care o mai avea la conducătorii Interului. Adriano a călcat din nou pe bec. Duminică seară, după meciul cu Messina, atacantul Interului a aterizat în discotecă, de unde a mai plecat abia spre dimineață. Poate că escapada sa ar fi trecut neobservată, dacă brazilianul se prezenta luni la antrenament. N-a făcut-o. Și nici măcar nu s-a sinchisit să-l sune pe antrenorul Roberto Mancini, luîndu-și cu de la sine putere zi liberă.

Fapte grave, pe care conducerea clubului nu mai e dispusă să le tolereze, așa cum a făcut în toamnă. Atunci, patronul Massimo Moratti i-a oferit lui Adriano o vacanță la Rio, doar-doar își va reveni de pe urma chefurilor pe care le organiza la vila sa din Milano și se va putea concentra, în sfîrșit, la fotbal.Ce-l așteaptă pe brazilian? Pe termen scurt, susține Gazzetta dello Sport, neconvocarea pentru meciul de astăzi cu Lazio. Pe termen lung, un șut în fund. Publicația citată scrie că Moratti vrea să scape de el și îl va include în oferta pe care intenționează să i-o facă Barcelonei, în ianuarie, pentru Messi.

0 goluri a marcat Adriano pentru Inter de la începutul sezonului și pînă acum

Suporterii nu-l mai vor
Prin indisciplina sa, Adriano a ieșit inclusiv din grațiile suporterilor. Într-un sondaj efectuat de Gazzetta dello Sport, 43 la sută dintre cei 1966 de participanți au cerut excluderea brazilianului din lot, iar 33,8 la sută s-au pronunțat pentru vinderea lui în perioada de transferuri din ianuarie, chiar și la un preț mai mic.
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
KTD
MesajTrimis: Duminică 24 Decembrie 2006 16:57:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 22/Oct/2006
Mesaje: 867
Locație / Oraș: unknown

Inno Inter - C'è solo l'Inter
http://www.youtube.com/watch?v=PFSCrA2h3cE
Numai Inter....cu imnul asta se poate compara doar cel al lui AS Roma...e prea frumos.

si asta e frumos: http://www.youtube.com/watch?v=kxy5i-MrIeg
_________________
Always Outnumbered. Never Outgunned.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
KTD
MesajTrimis: Miercuri 07 Martie 2007 15:09:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 22/Oct/2006
Mesaje: 867
Locație / Oraș: unknown

Inter a iesit din Champions League dupa un meci fara goluri pe Mestalla. Cele doua goluri marcate de Valencia in tur, cand au reusit un 2-2 la Milan, au fost suficiente pentru a duce echipa spaniola mai departe. Internazionale Milan iarasi nu confirma in Europa....asta e, ramane campionatul, unde Inter doboara record dupa record.
_________________
Always Outnumbered. Never Outgunned.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Joi 08 Martie 2007 0:18:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

pazza inter ama'la...e bestial...e super cantecul

Lo sai per un gol
io darei la vita….la mia vita
Che in fondo lo so
sarà una partita….infinita.

E’ un sogno che ho è un coro che sale….a sognare Su e giù dalla Nord novanta minuti …per segnare

Nerazzurri

noi saremo qui
Nerazzurri

pazzi come te
Nerazzurri

Non fateci soffrire
ma va bene… vinceremo insieme!

Amala!

Pazza Inter amala!

E’ una gioia infinita
che dura una vita
Pazza Inter amala!

Vivila!

questa storia vivila

Può durare una vita
o una sola partita
Pazza Inter amala!

E continuerò
nel sole e nel vento… la mia festa
Per sempre vivrò

con questi colori…. nella testa

Nerazzurri

io vi seguirò
Nerazzurri

sempre lì vivrò
Nerazzurri
questa mia speranza
E l’assenza
io non vivo senza!!!

Amala!

Pazza Inter amala!

E’ una gioia infinita
che dura una vita
Pazza Inter amala!
Seguila!

in trasferta o giu’ in città

Può durare una vita
o una sola partita
Pazza Inter amala!!!
Là in mezzo al campo c’è un nuovo campione
È un tiro che parte da questa canzone

Forza non mollare mai!!!
AMALA!!!

Amala

Pazza Inter amala!
È una gioia infinita
che dura una vita

Pazza Inter Amala!!!

Pazza Inter Amala!!

AMALA!!!!
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Joi 08 Martie 2007 0:18:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

ps: am uitat sa specific ca nu simpatizez cu inter
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
KTD
MesajTrimis: Joi 08 Martie 2007 11:44:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 22/Oct/2006
Mesaje: 867
Locație / Oraș: unknown

neah....asta e mai frumos!

C'È SOLO L'INTER

È vero, ci sono cose più importanti
di calciatori e di cantanti
ma dimmi cosa c'è di meglio
di una continua sofferenza
per arrivare alla vittoria
e poi non rompermi i coglioni
per me c'è solo l'Inter.

A me che sono innamorato
non venite a raccontare
quello che l'Inter deve fare
perchŽ per noi niente è mai normale,
né sconfitta né vittoria,
che tanto è sempre la stessa storia,
un'ora e mezza senza fiato
perché c'è solo l'Inter.

C'è solo l'Inter per me.
Solo l'Inter,
c'è solo l'Inter per me.

No, non puoi cambiare la bandiera
e la maglia nerazzurra
dei campioni del passato
che poi è la stessa
di quelli del presente
io da loro voglio orgoglio
per la squadra di Milano.
Perché c'è solo l'Inter.

E mi torna ancora in mente l'Avvocato Prisco
lui diceva che la serie A è nel nostro DNA,
io non rubo il campionato
ed in serie B non son mai stato.

C'è solo l'Inter per me.
Solo l'Inter,
c'è solo l'Inter per me.
_________________
Always Outnumbered. Never Outgunned.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Joi 08 Martie 2007 17:52:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

nu...mie nu imi place...eu vb de melodie, nu atat de versuri
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
eminem
MesajTrimis: Duminică 13 Mai 2007 9:13:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 138
Locație / Oraș: Bucuresti

Tari de tot cantecele , dar pt voi `89 ramane`n istorie pt voi .. nu 2006 sau 2007 , daca nu pica Juve , mai luati un titlu` cand zburau porcii Smile peste 2 ani sarbatoream 20 de ani de la ultmu succes
_________________
De cand e lumea si cat o sa mai fie
Am iubit si voi iubi culoarea visinie !
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
KTD
MesajTrimis: Duminică 13 Mai 2007 11:02:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 22/Oct/2006
Mesaje: 867
Locație / Oraș: unknown

Anul asta campioni cu Milan care e in finala Ligii Campionilor si cu ASR care a ajuns si ea departe tot in aceasta competitie... Cu Fiorentina intr-o forma cum nu a mai fost de cand juca Batistuta...cu SS Lazio in revenire. Nu trebuie sa mai demonstram nimic, nimanui. Am batut un record de meciuri fara infrangere. C'e solo l'Inter...
Iar despre juventus... vechile obiceiuri mor greu.
_________________
Always Outnumbered. Never Outgunned.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
eminem
MesajTrimis: Duminică 13 Mai 2007 13:50:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 138
Locație / Oraș: Bucuresti

acum 2 ani tot record de victorii faceati. pana intalneati pe Juve si clacati
_________________
De cand e lumea si cat o sa mai fie
Am iubit si voi iubi culoarea visinie !
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
KTD
MesajTrimis: Duminică 13 Mai 2007 16:07:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 22/Oct/2006
Mesaje: 867
Locație / Oraș: unknown

e greu sa joci 11 versus 14...
_________________
Always Outnumbered. Never Outgunned.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
eminem
MesajTrimis: Joi 12 Iulie 2007 19:39:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 138
Locație / Oraș: Bucuresti

hai ca l`ati luat si pe Chivu
_________________
De cand e lumea si cat o sa mai fie
Am iubit si voi iubi culoarea visinie !
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
iaia
MesajTrimis: Vineri 13 Iulie 2007 11:12:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 23/Iul/2006
Mesaje: 1009
Locație / Oraș: somewhere @ the seaside

nu l-au luat pe chivu Smile
_________________

[ http://words2worlds.wordpress.com ]
fericirea e ceva care NU se atinge niciodata, dar in cautarea ei MERITA SA ALERGI TOATA VIATA!

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
KTD
MesajTrimis: Sâmbătă 14 Iulie 2007 14:39:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 22/Oct/2006
Mesaje: 867
Locație / Oraș: unknown

nu mi'e asa drag de Chivu... messi la Inter si gata.
_________________
Always Outnumbered. Never Outgunned.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Sâmbătă 14 Iulie 2007 18:32:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

KTD a scris:
nu mi'e asa drag de Chivu... messi la Inter si gata.


ar fi MACSIM !!!!!!!!
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
eminem
MesajTrimis: Marți 17 Iulie 2007 15:27:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 138
Locație / Oraș: Bucuresti





Sper sa intelegi si mesajele miauake SmileSmileSmileSmile
_________________
De cand e lumea si cat o sa mai fie
Am iubit si voi iubi culoarea visinie !
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4, 5  următoarea pagină Pagina 4 din 5




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com