Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  următoarea pagină
 Cum ati aflat de existenta acestui forum ? « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Miau
MesajTrimis: Vineri 05 Mai 2006 16:32:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

nazistul23 a scris:
eu, sa incetez? niciodata!!! oi fi eu RAPIDist (caci de cand m-am nascut nu am vazut decat alb-visiniu) dar nu pot sa ma las in viata mea batut. am trecut prin moarte, nastere si viata cu toate relele si bunele. GARANTEZ: daca imi pun ceva in gand, nici dracu nu mai imi scoate

mi-ar place sa va cunosc pe multi dintre voi, sa povestim cate in luna si in stele, despre RAPID si tot ce vreti voi


mai gata lasa-mo nevasta in pace ..nu mai hartui lumea.....nici chiar asa ........ cool :evil:
gata ......
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Adi
MesajTrimis: Vineri 05 Mai 2006 19:53:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1677
Locație / Oraș: Bucuresti

nazistul23 a scris:
eu, sa incetez? niciodata!!! oi fi eu RAPIDist (caci de cand m-am nascut nu am vazut decat alb-visiniu) dar nu pot sa ma las in viata mea batut. am trecut prin moarte, nastere si viata cu toate relele si bunele. GARANTEZ: daca imi pun ceva in gand, nici dracu nu mai imi scoate

mi-ar place sa va cunosc pe multi dintre voi, sa povestim cate in luna si in stele, despre RAPID si tot ce vreti voi

Forza RAPID!!!!



daca vrei ceva fi atent www.fotorapid.3xforum.ro dupa ce vezi pozele cu RAPID in UEFA si in campionat de pe acolo vezi ca ai pe sus ceva fetite disponibile poate le cazezi si pe ele pe la azuga
_________________
NICIODATA NU SPUNE NICIODATA
http://www.RapidFans.ro


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Vineri 05 Mai 2006 20:15:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici


_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
DarkLadY^
MesajTrimis: Vineri 05 Mai 2006 20:29:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2322
Locație / Oraș: Heaven is closed today..so i`ll walk on earth

Mircea a scris:


pt broscutza la capitolul...amuzantul acestei seri Wink
_________________
Granata Girls - o grupare de fete intr-o lume pe care barbatii/baietii o considera ca fiind doar a lor
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Vineri 05 Mai 2006 20:31:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

Smile
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
FC_Rapid
MesajTrimis: Sâmbătă 06 Mai 2006 12:17:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BODYGUARD
BODYGUARD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 605


_________________


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
Vizitator RapidFans
MesajTrimis: Sâmbătă 06 Mai 2006 12:22:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






cred ca ar trebui sa pui la forum........ Autentificare automata......sa ramana in memorie ca ma plictisex de fiecare data sa scriu parola...........
_________________
| RAPID clubul nostru drag ... |
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:: http://www.RapidFans.ro ::
Sus
FC_Rapid
MesajTrimis: Sâmbătă 06 Mai 2006 14:01:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BODYGUARD
BODYGUARD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 605

Anonymous a scris:
cred ca ar trebui sa pui la forum........ Autentificare automata......sa ramana in memorie ca ma plictisex de fiecare data sa scriu parola...........


as pune daca as sti cum ... bulangii aia nu vor sa raspunda la nimik ... sufera de steawa
_________________


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
C3sar
MesajTrimis: Sâmbătă 06 Mai 2006 14:02:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 255
Locație / Oraș: Cluj-Napoca

Daca folosesti mozilla iti poate retine userul si parola ;-)
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Sâmbătă 06 Mai 2006 14:02:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

naspa.... ca mie atata lene sa bag parola aia ....de las forumul deschis non stop de atat lene :evil: Smile
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
ReKiNu
MesajTrimis: Sâmbătă 06 Mai 2006 14:09:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 781

eu cu Mozilla intru ...si nu o retine Sad hmm...cum sa fac ma C3sarele..ia zi tu
_________________
Cine crede ca scapa de mine va fi dezamagit ... mi-am scris pe cruce "BRB"
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
C3sar
MesajTrimis: Sâmbătă 06 Mai 2006 14:11:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 255
Locație / Oraș: Cluj-Napoca

Nu stiu frate.mie mi le retine.apas doar butonul autentificare ;-)
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
vizitator23
MesajTrimis: Luni 08 Mai 2006 16:47:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 17/Apr/2006
Mesaje: 28
Locație / Oraș: Azuga

Adi a scris:



daca vrei ceva fi atent www.fotorapid.3xforum.ro dupa ce vezi pozele cu RAPID in UEFA si in campionat de pe acolo vezi ca ai pe sus ceva fetite disponibile poate le cazezi si pe ele pe la azuga


serios ma desteptule? vi le las voua ca sa va inlesneasca neuronii, caci aveti uriasa nevoie.
daca esti tare... ia zi, in ce judet se afla Azuga? Prahova sau Brasov? sa zici pana sa te uiti in atlas sau prin nu stiu ce harta amanuntita a romaniei.
am fost la meci si mi-a placut enorm atmosfera creata in tot stadionul si cat de cat daruirea jucatorilor (a unora doar... Grigore, Rada sau M. Constantin, care in curand va ajunge la o echipa mare de tot).

Forza RAPID!!!
_________________
Un milion de ciori, o singura solutie: ANTONESCU... deci moarte satrei lui becali in frunte cu el
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Adi
MesajTrimis: Luni 08 Mai 2006 16:52:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1677
Locație / Oraș: Bucuresti

nazistul23 a scris:
Adi a scris:



daca vrei ceva fi atent www.fotorapid.3xforum.ro dupa ce vezi pozele cu RAPID in UEFA si in campionat de pe acolo vezi ca ai pe sus ceva fetite disponibile poate le cazezi si pe ele pe la azuga


serios ma desteptule? vi le las voua ca sa va inlesneasca neuronii, caci aveti uriasa nevoie.
daca esti tare... ia zi, in ce judet se afla Azuga? Prahova sau Brasov? sa zici pana sa te uiti in atlas sau prin nu stiu ce harta amanuntita a romaniei.
am fost la meci si mi-a placut enorm atmosfera creata in tot stadionul si cat de cat daruirea jucatorilor (a unora doar... Grigore, Rada sau M. Constantin, care in curand va ajunge la o echipa mare de tot).

Forza RAPID!!!



in germania
_________________
NICIODATA NU SPUNE NICIODATA
http://www.RapidFans.ro


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
vizitator23
MesajTrimis: Luni 08 Mai 2006 16:55:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 17/Apr/2006
Mesaje: 28
Locație / Oraș: Azuga

te cred pe cuvant!
_________________
Un milion de ciori, o singura solutie: ANTONESCU... deci moarte satrei lui becali in frunte cu el
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Adi
MesajTrimis: Luni 08 Mai 2006 17:03:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1677
Locație / Oraș: Bucuresti

apropo te mai insori? Wink
_________________
NICIODATA NU SPUNE NICIODATA
http://www.RapidFans.ro


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
DarkLadY^
MesajTrimis: Luni 08 Mai 2006 17:33:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2322
Locație / Oraș: Heaven is closed today..so i`ll walk on earth

Judet : Prahova Oras : Azuga

nu`i inteleg pe oamenii care vor sa faca pe desteptii...nazistule am vazut ca te`ai luat pe rand de Crisa..acum de Adi...mereu te iei de "neuronii" nostri...nu te supar ne cunosti?esti tu sigur ca nu ne duce capu`...nu mai fa afirmatii de genul acesta. nu as vrea sa incep si eu cu intrebari de genul...in ce judet e localitatea vascau sau criscior...

ps: ma enerveaza oamenii care se dau destepti..poate gresesc...si chiar esti ..dar asta nu iti da dreptu sa te crezi "superior" noua.. pt ca nu ne cunosti! Sad ..poate sunt aici oameni mai destepti ca tine..la asta te`ai gandit?
_________________
Granata Girls - o grupare de fete intr-o lume pe care barbatii/baietii o considera ca fiind doar a lor
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
vizitator23
MesajTrimis: Miercuri 10 Mai 2006 15:10:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 17/Apr/2006
Mesaje: 28
Locație / Oraș: Azuga

DarkLady eu nu m-am luat de tine si nici nu am afirmat ca sunt cel mai destept. nici de Crisa (cu ocazia asta am aflat si eu cum o cheama pe frumoasa Lobontica) nu m-am luat, am zis ca o admir, imi place de ea si pt ca o respect nu mai postasem .
Azuga in primul rand nu se afla in judetul Prahova, este chiar pe granita, dar ardelenii il considera primul oras ardelenesc spre sud. este lipit de orasul Predeal, care apartine de judetul Brasov. concluziile trageti-le si voi.

Adi, normal ca ma insor, se vede cata dragoste ai pt acest forum de vreme ce nici nu stii ce am scris eu sau poate si altii pe aici.
DarkLady, deci nu m-am luat de tine si nici de Crisa.

pana la urma e liber pe aici? nu stiu ce s cu maimutarelile care se afla in stanga cand scrii un post, dar nu mai conteaza.

Forza RAPID!!!
_________________
Un milion de ciori, o singura solutie: ANTONESCU... deci moarte satrei lui becali in frunte cu el
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
marius prejban
MesajTrimis: Miercuri 17 Mai 2006 14:33:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 15/Mai/2006
Mesaje: 4
Locație / Oraș: timisoara

eu am aflat de acest forum de la meciul cu timisoara un a fost benar
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
O`Ranj1ta
MesajTrimis: Miercuri 17 Mai 2006 14:43:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 694
Locație / Oraș: Nicaieri ...!

nazistule esthi geolog tata ?!
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  următoarea pagină Pagina 7 din 11




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com