Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3  următoarea pagină
 Barcelona « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
KTD
MesajTrimis: Miercuri 13 Decembrie 2006 2:17:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 22/Oct/2006
Mesaje: 867
Locație / Oraș: unknown

Eu tin cu Barcelona de ani buni (Barca si Inter preferatele mele, parca mai mult Inter...) de cand juca M.Luis Enrique, Kluivert,Nadal si Rivaldo. Culorile nu sunt cumva albastru visiniu? Nu poti sa urasti o echipa doar pentru culori...tre' sa ai si alte motive mai bune, ca sa nu fie ceva artificial. Sa vina din suflet nu pe cai oculare ura....
Very Happy
_________________
Always Outnumbered. Never Outgunned.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
iaia
MesajTrimis: Joi 14 Decembrie 2006 21:14:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 23/Iul/2006
Mesaje: 1009
Locație / Oraș: somewhere @ the seaside

eu nuj dc nu o suport..si pt culori si pt..nush Flacari? anw,imi place ronaldinho Wink
_________________

[ http://words2worlds.wordpress.com ]
fericirea e ceva care NU se atinge niciodata, dar in cautarea ei MERITA SA ALERGI TOATA VIATA!

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
Lobonțica
MesajTrimis: Marți 26 Decembrie 2006 18:00:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cetatean Cumsecade
Cetatean Cumsecade

Data înscrierii: 26/Apr/2006
Mesaje: 409
Locație / Oraș: Militari

yo sunt suparici ca s-a accidentat Thuram si revine abia in februarie . iar meciurile incep din ianuarie
_________________
"Erai deseori tentat să renunți dezorientat/ Dar ai învățat s-asculți cu inima; e-adevărat./ Ai învățat să eviți să ai anumite gînduri/ Acum știi că ai multe de spus, multe de pus în rînduri" KaTaNa
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lobonțica
MesajTrimis: Miercuri 14 Februarie 2007 20:45:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cetatean Cumsecade
Cetatean Cumsecade

Data înscrierii: 26/Apr/2006
Mesaje: 409
Locație / Oraș: Militari

IUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

ia uite-i mai manca-i-ar mama !!!!



Ronaldinho și Eto'o s-au împăcat


Jucătorii Ronaldinho și Samuel Eto'o s-au îmbrățișat la antrenamentul de miercuri dimineață al echipei FC Barcelona, presa spaniolă apreciind că cei doi fotbaliști s-au împăcat după declarațiile făcute de camerunez la adresa brazilianului.

Marca notează că brazilianul Thiago Motta a fost cel care a impulsionat apropierea, sfătuindu-l pe Ronaldinho să se apropie de camerunez. Eto'o i-a răspuns lui Ronaldinho îmbrățișându-l la rândul lui, provocând bucurie în rândul jucătorilor de la FC Barcelona.

Echipa FC Barcelona s-a antrenat, după ce jucătorii și staff-ul tehnic au avut o discuție în vestiar de circa o jumătate de ore.

Samuel Eto'o i-a atacat, marți, pe antrenorul Frank Rijkaard și pe coechipierul său, Ronaldinho, după ce tehnicianul olandez a declarat că jucătorul nu a dorit să intre pe teren la meciul cu Racing Santander. "Să mergi în sala de presă și să spui că nu am vrut să joc este rea credință. Să-l întrebați pe Rijkaard ce s-a întâmplat. Cel care vrea să aducă presa în vestiar este cel care merge la conferințe și spune unele lucruri. Dacă eu aș ieși și aș vorbi, oamenii ar vedea ce se întâmplă", a spus Eto'o la adresa lui Frank Rijkaard, care a precizat, după meciul de duminică, că internaționalul camerunez nu a vrut să intre pe teren la meciul câștigat de FC Barcelona cu scorul de 2-0.

Marți seară, Eto'o a revenit asupra declarațiilor și a afirmat că nu a spus despre Rijkaard că este o persoană rea. "Este o minciună să se spună că l-am făcut pe Rijkaard un om rău", a declarat Eto'o la postul de radio Cadena Ser, la emisiunea "El Larguero".

"Cei care iubesc polemica vor să interpreteze astfel lucrurile", a spus Eto'o, la câteva ore după declarațiile virulente împotriva lui Rijkaard, Ronaldinho și fostului vicepreședinte Sandro Rosell.

"Există două grupuri în sânul echipei FC Barcelona, unul al președintelui, iar celălalt este legat de altă persoană. Ceilalți trebuie să fie preocupați, pentru că eu am revenit. Accidentarea nu va dura toată viața. Ceea ce doare sunt golurile mele, iar eu voi continua să marchez. Dacă un coechipier spune că trebuie să te gândești la echipă, atunci el ar trebui să fie primul care se gândește la echipă. Eu mă gândesc întotdeauna mai întâi la echipă și apoi la bani. Asta este ceea ce m-a deranjat cel mai mult", a spus Eto'o, marți, referindu-se de data aceasta la Ronaldinho.
_________________
"Erai deseori tentat să renunți dezorientat/ Dar ai învățat s-asculți cu inima; e-adevărat./ Ai învățat să eviți să ai anumite gînduri/ Acum știi că ai multe de spus, multe de pus în rînduri" KaTaNa
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lobonțica
MesajTrimis: Miercuri 18 Iulie 2007 17:53:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cetatean Cumsecade
Cetatean Cumsecade

Data înscrierii: 26/Apr/2006
Mesaje: 409
Locație / Oraș: Militari



si-a venit si Henry la noi Flacari ... pacat ca a ramas Arsenal fara asa jucator..dar bine ca se intareste BARCELONA

sper sa merg curand sa-l vad in actiune ..ma rog. pe toti

_________________
"Erai deseori tentat să renunți dezorientat/ Dar ai învățat s-asculți cu inima; e-adevărat./ Ai învățat să eviți să ai anumite gînduri/ Acum știi că ai multe de spus, multe de pus în rînduri" KaTaNa
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
pro_fotbal
MesajTrimis: Joi 19 Iulie 2007 22:24:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 19/Iul/2007
Mesaje: 9
Locație / Oraș: Bucuresti, Cluj Napoca

Vand tricouri cu Barcelona

www.pentrufotbal.lx.ro
_________________
www.pentrufotbal.lx.ro
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
Lobonțica
MesajTrimis: Luni 23 Iulie 2007 18:19:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cetatean Cumsecade
Cetatean Cumsecade

Data înscrierii: 26/Apr/2006
Mesaje: 409
Locație / Oraș: Militari

yo am deja
Flacari Very Happy Very Happy Very Happy Flacari
_________________
"Erai deseori tentat să renunți dezorientat/ Dar ai învățat s-asculți cu inima; e-adevărat./ Ai învățat să eviți să ai anumite gînduri/ Acum știi că ai multe de spus, multe de pus în rînduri" KaTaNa
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
pro_fotbal
MesajTrimis: Luni 23 Iulie 2007 22:47:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 19/Iul/2007
Mesaje: 9
Locație / Oraș: Bucuresti, Cluj Napoca

daca ti se rupe sa m-anunti Smile)
_________________
www.pentrufotbal.lx.ro
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
Lacra
MesajTrimis: Luni 23 Iulie 2007 23:36:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

pt carmen Embarassed



ultimu e bestial..ca si primul Very Happy
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lobonțica
MesajTrimis: Marți 24 Iulie 2007 17:45:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cetatean Cumsecade
Cetatean Cumsecade

Data înscrierii: 26/Apr/2006
Mesaje: 409
Locație / Oraș: Militari

piesa .... am si yo niste poze cu el super belea de pe agentii. mi le-a dat un prieten bun. dorm cu ele sub perna Very Happy

P.S. daca mi se rupe tricoul fac crima de om Very Happy ....

_________________
"Erai deseori tentat să renunți dezorientat/ Dar ai învățat s-asculți cu inima; e-adevărat./ Ai învățat să eviți să ai anumite gînduri/ Acum știi că ai multe de spus, multe de pus în rînduri" KaTaNa
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
pro_fotbal
MesajTrimis: Miercuri 25 Iulie 2007 2:44:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 19/Iul/2007
Mesaje: 9
Locație / Oraș: Bucuresti, Cluj Napoca

eu ma refeream daca ti se rupe-n general Smile
_________________
www.pentrufotbal.lx.ro
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
eminem
MesajTrimis: Sâmbătă 16 Februarie 2008 12:39:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 138
Locație / Oraș: Bucuresti

comentariile nu`si au rostu , clasamentul vorbeste
_________________
De cand e lumea si cat o sa mai fie
Am iubit si voi iubi culoarea visinie !
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
AMICU'
MesajTrimis: Marți 28 Octombrie 2008 21:20:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 1672
Locație / Oraș: Brasov

ehe..si-a revenit Barcelona la forma extraterestra....bine ca nu l-au dat pe Eto'o care marcheaza pe banda rulanta. Sper ca in viitorul apropiat sa ajung si eu pe Nou Camp, ala adevarat templu al fotbalului nu gunoiul ghencist cu care se lauda aurolacii
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
StefFan
MesajTrimis: Luni 14 Iunie 2010 23:20:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 27/Dec/2007
Mesaje: 25
Locație / Oraș: Bistrita

he he ....2 ani de la ultima postare ....slaba activitate Smile)
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Marți 15 Iunie 2010 7:05:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

StefFan a scris:
he he ....2 ani de la ultima postare ....slaba activitate Smile)


nu mai are barca fani pe aici..ce vrei
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
AMICU'
MesajTrimis: Marți 15 Iunie 2010 17:59:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 1672
Locație / Oraș: Brasov

Ei nu...acum suntem concentrati la Campionatul Mondial. Speram ca Messi sa ia tot si sa devina cel mai bun jucator dintoate timpurile..mult peste Pele si Maradona. O sa fie greu de egalat acest pusti minune.
Mai e un Pedro, un golgheter insacut. Sa speram ca nu se vor aduce nume gen Hendry,Ibrahimovici si sa se titularizeze jucatori gen Pedro sau chiar Bojan.
Numai Real transfera vedete si apoi isi bat joc de ele : Robben,Sneider,Huntellar ca apoi acestia sa faca senzatie la echipele unde evolueaza.
Forza Barcelona! mes que un club
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
BADEa
MesajTrimis: Marți 15 Iunie 2010 20:15:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

Messi, Messi - cel mai bun !!!! Smile
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
AMICU'
MesajTrimis: Duminică 22 August 2010 12:19:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 1672
Locație / Oraș: Brasov

ole ole..ole ola...Bacha-Supercupa Smile.
suuuuuuuuper Messsiiiiii
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
AMICU'
MesajTrimis: Marți 31 August 2010 10:12:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 1672
Locație / Oraș: Brasov

un 3-0 sec...villa a debutat cu Gol. Pedro si Bojan fac mai mult decat 100 de Ibrahimovici si 1000000000 de Hendry. Din asta avem si noi de invatat. Poate dam mai multa incredere unui Dobroiu sau cretu decat sa ne ingroape un Djalovici sau Cassio
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
AMICU'
MesajTrimis: Duminică 12 Septembrie 2010 14:51:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 1672
Locație / Oraș: Brasov

aseara am revazut meciul blestemat cu inter...insa in loc de inter a fost modesta hercules alicante. Un vis urat, sper sa fie singurul Embarassed
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3  următoarea pagină Pagina 2 din 3




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com