Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2, 3  următoarea pagină
 Barcelona « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
pumytza
MesajTrimis: Joi 20 Aprilie 2006 0:14:53    Titlul subiectului: Barcelona Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 301
Locație / Oraș: Bucharest

Barcelona
_________________
Si ce-i mai rau e ca mi-am dorit cateodata sa fiu ca voiSa ma numar printre cei perfizi si eroiPrivindu-ma pe mine ca pe un gunoiSi stii ce-am vazut?Iar voi cu atatea lumini in jur ramaneti falsi si goiRamaneti falsi si goi
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
DarkLadY^
MesajTrimis: Joi 20 Aprilie 2006 0:23:05    Titlul subiectului: Re: Barcelona Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2322
Locație / Oraș: Heaven is closed today..so i`ll walk on earth

pumytza a scris:
Barcelona


si oare unde sunt argumentele tale?
_________________
Granata Girls - o grupare de fete intr-o lume pe care barbatii/baietii o considera ca fiind doar a lor
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
EmpTy
MesajTrimis: Joi 20 Aprilie 2006 10:32:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 431
Locație / Oraș: West Side Buzau

Au facut piciorushe si au fugit ...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
/\|3x.PaC
MesajTrimis: Joi 20 Aprilie 2006 16:42:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 143
Locație / Oraș: GaleRie

data viitoare...
_________________
Forza RAPID !!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
1+9
MesajTrimis: Joi 20 Aprilie 2006 19:50:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 77

de ce neaparat argumente? si eu sunt cu Barca...fara argumente!
_________________
Mandrie - Demnitate - Onoare - RAPID!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Crisa
MesajTrimis: Joi 20 Aprilie 2006 19:52:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 523
Locație / Oraș: Bucuresti - Alexandria si retur

Si eu sunt cu Barca. E echipa mea preferata din Spania. Cred ca am cate una in fiecare tara. Embarassed
_________________
Alaturi de adevaratii eroi ai RAPIDului!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Lacra
MesajTrimis: Sâmbătă 22 Aprilie 2006 17:23:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

si eu tin cu barca cool
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
1+9
MesajTrimis: Luni 24 Aprilie 2006 11:18:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 77

mamaaaaaaaaaaa ce ploaie aseara peste sevilla...pacat, putea fi Barca campioana aseara...
_________________
Mandrie - Demnitate - Onoare - RAPID!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
pumytza
MesajTrimis: Luni 24 Aprilie 2006 14:13:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 301
Locație / Oraș: Bucharest

1+9 a scris:
mamaaaaaaaaaaa ce ploaie aseara peste sevilla...pacat, putea fi Barca campioana aseara...



matematic Laughing Laughing k orikum Barca ia campionatu... I'm sure Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Si ce-i mai rau e ca mi-am dorit cateodata sa fiu ca voiSa ma numar printre cei perfizi si eroiPrivindu-ma pe mine ca pe un gunoiSi stii ce-am vazut?Iar voi cu atatea lumini in jur ramaneti falsi si goiRamaneti falsi si goi
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
VLAD
MesajTrimis: Marți 09 Mai 2006 13:37:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 82
Locație / Oraș: Bucuresti

Frumoasa campiona. La echipa de o au, cred ca si urmatorii 5 ani or sa fie campioni!
_________________
Eu nu sufar de nebunie,ma bucur de ea in fiecare minut...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
1+9
MesajTrimis: Marți 09 Mai 2006 18:46:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 77

sa speram... Wink
_________________
Mandrie - Demnitate - Onoare - RAPID!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
O`Ranj1ta
MesajTrimis: Vineri 19 Mai 2006 15:20:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 694
Locație / Oraș: Nicaieri ...!

Io tin cu Barca si tzin pentru ca imi place de Ronaldihno pentru ca rade mereu ?!Very Happy
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Ronaldinha
MesajTrimis: Marți 13 Iunie 2006 22:15:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 13/Iun/2006
Mesaje: 3
Locație / Oraș: Brazil

Barcelona é a equipe bem amada na palavra e onde joga o homem bem belo: Ronaldinho Very Happy

imi dati dreptate? Razz
_________________
O Ronaldinho é o grande jogador da palavra e eu o amo demais
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
diavolii1923forza_rapid
MesajTrimis: Miercuri 06 Septembrie 2006 0:56:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 27/Aug/2006
Mesaje: 22
Locație / Oraș: vn

eu urasc foarte tare aceasta echipa Smile pentru ca fcbarcelona au culorile stelei de kkt ros-albastru Sad
_________________
Forza RAPID!!! PAN LA MOARTE RAPIDist SI DINCOLO DE EA
[URL=
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Lacra
MesajTrimis: Miercuri 06 Septembrie 2006 1:02:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

imi pare rau sa-ti spun...dar culorile sunt grena -albastru

si nu cred ca e normal sa tii sau sa urasti o echipa doar pt culori
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
zicu7
MesajTrimis: Joi 05 Octombrie 2006 10:58:10    Titlul subiectului: barcelona Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 26/Sep/2006
Mesaje: 2

pt ca rupe capu tuturor Smile))
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Dan
MesajTrimis: Joi 05 Octombrie 2006 21:30:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 07/Aug/2006
Mesaje: 549
Locație / Oraș: RaHoVa

toti spurcatii au tricouri cu barcelona ca sa nu si-o ia pe strada daca ar purta cu steoaia.
_________________
Sunt rupt de realitate, rupt de lume, rupt de lene.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
CristianRapid
MesajTrimis: Joi 05 Octombrie 2006 21:56:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vizitator RapidFans




Buna echipa(nu`mi plac culoriile)
_________________
| RAPID clubul nostru drag ... |
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:: http://www.RapidFans.ro ::
Sus
iaia
MesajTrimis: Duminică 15 Octombrie 2006 10:56:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 23/Iul/2006
Mesaje: 1009
Locație / Oraș: somewhere @ the seaside

mi pl de ronaldinho,dar echipa lui de club o urasc..nush de ce... stiu ca e o echipa buna,dar nu pot sa o suport :-&
_________________

[ http://words2worlds.wordpress.com ]
fericirea e ceva care NU se atinge niciodata, dar in cautarea ei MERITA SA ALERGI TOATA VIATA!

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
Lobonțica
MesajTrimis: Miercuri 13 Decembrie 2006 0:16:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cetatean Cumsecade
Cetatean Cumsecade

Data înscrierii: 26/Apr/2006
Mesaje: 409
Locație / Oraș: Militari

BARCELONA este echipa mea preferata din strainatate si chiar nu vad nici o pb in a purta tricouri balu-grana. chiar am primit cadou de la cineva drag unul si a mor daca o sa am vreo jena sa vin pe stadion la RAPID cu el

sa fim seriosi...

_________________
"Erai deseori tentat să renunți dezorientat/ Dar ai învățat s-asculți cu inima; e-adevărat./ Ai învățat să eviți să ai anumite gînduri/ Acum știi că ai multe de spus, multe de pus în rînduri" KaTaNa
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2, 3  următoarea pagină Pagina 1 din 3




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com