Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 15, 16, 17  următoarea pagină
 anti Gheorghe Copos alias George | ANTIcOPOS CAMPAIGN « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
fcrb23
MesajTrimis: Vineri 02 Martie 2007 18:32:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 20/Iul/2006
Mesaje: 222
Locație / Oraș: iasi

...lasa'ne anti copos !!
_________________
VENI VIDI VICI
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
fantomet
MesajTrimis: Marți 06 Martie 2007 14:55:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 22/Feb/2007
Mesaje: 1
Locație / Oraș: Vrancea,Adjud

mda..eu nu stiu cum copos are curajul sa promita investitii in stadionul din Giulesti(unde scaunele le numeri pe degete...) cand el nu este in stare sa plateasca o chirie de 700 euro...sau impozit ce dreaq o fi ala....
Eu unul chiar sunt curios sa vad ce o sa faca cand " o sa ii bata la usa" EVACUAREA!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Dan
MesajTrimis: Joi 08 Martie 2007 11:25:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 07/Aug/2006
Mesaje: 549
Locație / Oraș: RaHoVa

da ce mestere tu stai pe scaune? sa faca un stadion fara scaune da sa fie mai mare si mai frumos si rezistent sa nu ne fie frica, ca picam cu peluza la un lo lo lo...
_________________
Sunt rupt de realitate, rupt de lume, rupt de lene.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
DarkLadY^
MesajTrimis: Joi 08 Martie 2007 11:31:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2322
Locație / Oraș: Heaven is closed today..so i`ll walk on earth

Divorteaza Copos pentru secretara?

Conform revistei "Ciao!", miliardarul George Copos este la un pas de divort. In ultimul numar al publicatiei, detinatorul grupului de firme "Ana Holding" a fost surprins intr-o zona de lux a Capitalei, in Cartierul Francez, unde se pare ca afaceristul s-a intalnit cu o tanara de 28 de ani.

La scurta vreme dupa ce revista “Ciao!” a publicat fotografii cu Petre Roman si cu Silvia Chifiriuc, femeia despre care se spune ca i-ar fi amanta, publicatia sus-amintita vine cu un reportaj in imagini cu George Copos surprins in preajma unei tinere.

Conform revistei, Copos a petrecut mai multe seri in compania Elenei Stoica, secretara la una din firmele milionarului, o femeie cocheta, care poarta posete marca Loius Vuitton si care e posesoarea unui superb BMW, in valoare de aproximativ 30.000 de euro. Apartamentul din Cartierul Francez, unde locuieste acum Elena, este proprietatea magnatului si in trecut a locuit in el fostul jucator al RAPIDului Nourredine Ziati. Paparazzii l-au fotografiat pe Copos in timp ce urca in apartamentul tinerei, cu fesul tras pe ochi si gulerul de la haina ridicat.

Conform acelorasi surse, Copos isi parca de fiecare data masina mai departe de imobilul in care locuieste Elena. Intalnirile dintre patronul RAPIDului si frumoasa secretara durau maximum doua ore.

In seara in care a fost surprins de paparazzi, George Copos a parasit apartamentul din Cartierul Francez in jurul orei 22.40, dupa aproape doua ore petrecute aici. A mers pe jos cateva sute de metri, pana la locul unde isi parcase masina, dupa care a demarat in tromba catre o directie necunoscuta

La trei minute dupa plecarea patronului RAPIDului, Elena Stoica a coborat din apartamentul sau pentru a-si parca BMW-ul in garajul subteran al blocului. Conform revistei “Ciao!”, apartamentul in care femeia locuieste ii apartine lui Copos

Cristiana Copos: "George vine mereu seara acasa"

Deschisa dialogului, Cristiana Copos a acceptat sa stea de vorba cu Libertatea, pe marginea acestui subiect delicat: “Nu dau crezare celor publicate acolo. Eu am o relatie excelenta cu George si tot ceea ce s-a spus acolo este doar o inventie de presa. Si va mai spun ceva: George nu lipseste niciodata seara de acasa”, a mentionat ea. Referindu-se la presupusa iubita a sotului ei, Cristiana Copos a declarat: “Este o fata care lucreaza la noi in firma de la o varsta foarte frageda. Noi am format-o, ajutand-o sa-si termine fa-cultatea. De aici si pana la o relatie cu George e cale lunga”. Sotia cunoscutului om de afaceri spune ca nu intentioneaza sa deschida vreun proces pentru cele publicate. “Fiecare este liber sa scrie ce vrea. Ar fi bine insa ca atunci cand se publica un articol, informatiile date publicului sa fie cele corecte”, a incheiat Cristiana Copos.
_________________
Granata Girls - o grupare de fete intr-o lume pe care barbatii/baietii o considera ca fiind doar a lor
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
alina rapidista
MesajTrimis: Joi 08 Martie 2007 11:36:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 09/Feb/2007
Mesaje: 300
Locație / Oraș: pitesti

Very Happy asta ii mai trebuia:AMANTA ca in rest avea de toate. Very Happy
_________________
http://rapidista.blogspot.com/
A fi RAPIDist înseamnă a păstra ceva din naivitatea frumoasă a fotbalului din plăcere și din onoare!
In Romania se poate cumpara orice...mai putin RAPIDul!

RAPID nu se schimbă, așa cum marea nu capătă culoarea ochilor iubitei comandantului de vas!"
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
khristy
MesajTrimis: Joi 08 Martie 2007 12:20:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 17/Noi/2006
Mesaje: 8
Locație / Oraș: bucuresti

Very Happy E prea zgarcit Copos pentru o amanta cu BMW... el nu e in stare sa scoata bani din buzunar pentru un bec ... Very Happy sa fim seriosi
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
alina rapidista
MesajTrimis: Joi 08 Martie 2007 20:22:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 09/Feb/2007
Mesaje: 300
Locație / Oraș: pitesti

aici cam ai dreptate Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
http://rapidista.blogspot.com/
A fi RAPIDist înseamnă a păstra ceva din naivitatea frumoasă a fotbalului din plăcere și din onoare!
In Romania se poate cumpara orice...mai putin RAPIDul!

RAPID nu se schimbă, așa cum marea nu capătă culoarea ochilor iubitei comandantului de vas!"
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
FC_Rapid
MesajTrimis: Vineri 09 Martie 2007 0:00:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BODYGUARD
BODYGUARD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 605

Horia a scris:


'Preadoratul' patron al echipei noastre favorite RAPID, se plimba prin cearsafurile unei anumite domnisoare, o secretara, nu una oarecare, amanta lui George Copos, o domnita cu 26 de ani mai tanara ca dansul, cand stadionul Giulesti e intr-o stare de degradare cumplita. Cu alte cuvinte, tara arde, si baba se piaptana, bine, n-am putea spune se piaptana, ce face domnul Copos cu dansa probabil ca e mult mai placut. E incredibil cum un om cu familie, cu o imagine de 'intelectual' si un om care a reusit sa se afirme in afaceri, sa-si pateze imaginea astfel, si sa ne demonstreze, cum se gandeste dansul la rezolvarea problemelor stadionului Giulesti, si problemele RAPIDului, prin patul domnisoarei Elena Stoica.
Domnule Copos, speram ca 'secretara' dumneavoastra, v-a invatat si cateva ceva in tehnica consolidarii, v-a dat sfaturi in legatura cu aportul pe care trebuie sa-l aveti pentru a-i ajuta pe RAPIDisti sa obtina locul 2. Speram sa ne impartasiti si noua cate ceva din secretele 'secretarei' dumnevoastra despre administrarea clubului RAPID.
Maine probabil o sa va vad fata prin ziare, cu dezmintiri, facand de 2 lei un ziar care a prins pe multi 'cu mata-n sac', dar, facand o paralela sunteti un soi de artist, care e in chiloti, si deodata se ridica cortina si sala e arhiplina.
Ne-am convins cat va intereseaza problemele RAPIDului ...



_________________


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
ghitaeu
MesajTrimis: Vineri 09 Martie 2007 11:03:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 19/Feb/2007
Mesaje: 6

trezirea!!!!!!!!!!!
Asta e un sit despre RAPID nu despre scandaluri din viata particulara a oamenilor...
Ati avut aici aceeasi atitudine pe care o are gsp-ul...
mai bine va treziti pana nu e prea tarziu
_________________
RAPID campioni zi de zi in inima mea
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Vineri 09 Martie 2007 11:14:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

a fost un punct de vedere personal Wink neaprobat de toti dar ... era legat tot de zgarcit ...
a fost un comentariu la revista presei nu stire separata ... si a fost preluat de toata presa
am incercat sa ii impac pe toti
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Horia
MesajTrimis: Vineri 09 Martie 2007 12:41:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

ghitaeu a scris:
trezirea!!!!!!!!!!!
Asta e un sit despre RAPID nu despre scandaluri din viata particulara a oamenilor...
Ati avut aici aceeasi atitudine pe care o are gsp-ul...
mai bine va treziti pana nu e prea tarziu


Nu este site de scandal, dar tie-ti convine ca noi vom face sambata, ceva ce intra in atributiile lui, si el are altele pe cap? Cum puteti fi atat de absurzi nu pricep ... viata privata? In momentul in care esti persoana publica >> nu mai ai viata privata, si mai ales cand raspunzi in fata a sute de mii de oameni, ca nu suntem 3 suporteri ca la Sportul. Vrem nu vrem, Copos e parte a RAPIDului si noi nu trebuie sa ne facem ca nu vedem ca se plimba pe la pipite si al nostru stadion sta sa cada, trezirea voua nu noua.

Si cei care credeti ca e barfa ... trezireeea, toti bogatanii astia au cate o "gagica", va dau un alt exemplu elocvent, Tiriac (bine el a avut mai multe - DAR ATENTIE, el macar e burlac Wink ). Alt om public, Petre Roman, daca nu ma insel tot de astia a fost prins, si uite ca divorteaza. Diferenta este insa ca nu toti bogatanii astia sunt patroni la RAPID, unul singur e, si vrem nu vrem cand spui Copos spui si patron al clubului RAPID, asocierea e iminenta.
_________________
RAPID inseamna patima.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mircea
MesajTrimis: Vineri 09 Martie 2007 14:21:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

Confused
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
optheo
MesajTrimis: Vineri 09 Martie 2007 20:29:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 29/Noi/2006
Mesaje: 71

Au innebunit bosorogii cu bani.Ar trebui sa-i fie rusine de diferenta de varsta si de fiica lui care e aproape de o seama cu parasuta.La cat este de zgarcit,totusi ma mira. Sau este zgarcit doar in unele parti ?Mai bine ar plati toate datoriile si nu si-ar mai face de cap ,ca doar nu este un pusti gaozar. Noua ne suspenda astia terenul ,maine-poimaine si el alearga sa-si schimbe sangele.Sa ii fie rusine,om batran si prost !
_________________
optheo_2963
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
ro_sshhu
MesajTrimis: Duminică 11 Martie 2007 15:19:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 19/Feb/2007
Mesaje: 2
Locație / Oraș: Alba-Iulia

Absurd... Răspunde cu citat (quote) Modifică/Șterge acest mesaj
Suntem prea mici shi prea prosti pt. acest "ex-vicepremier" care de 7-8 ani ne duce cu zaharelul!!!Ar trerbui incercata varianta de conducere din spania ,in care clubul e sustinut de asa zisi "socios",fiecare cu cateva actiuni shi asa am scapa de omul negru din clubul nostru,shi presedintele(unul care sa aiba cativa banuti in intrun cont mai mare)sa fie ales o data la 4 ani,dar cum la noi in tara prostia shi ura e mare,nu se poate realiza niciodata asa ceva!!!
oricum nu voi uita niciodata atitudinea jegoasa a lui copos care le-a urat ,citez"sa vopsiti bine"celor care au fost prezentii ieri pe stadion!!dak se credea dansul mare RAPIDist trebuia sa lase ura shi prostia din capul lui si sa renoveze stadionul ,k shi aha RAPIDul nostru va juca toata viatza lui in Giulesti akolo unde sa nascut!!!!
PS:Felicitari tuturor rapidistilor care au fost prezenti ierii la stadion!!!
de la un RAPIDist din madrid numai bine!!!![/b]
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
DarkLadY^
MesajTrimis: Duminică 11 Martie 2007 23:10:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2322
Locație / Oraș: Heaven is closed today..so i`ll walk on earth

am fost ieri la stadion..si ce am rezolvat? cu pretul a 21 de panouri vopsite...ne`am ales numai cu reprosuri ... eu una sunt dezgustata de tot ce inseamna oameni angajati la club....

LASATI DOMNULE COPOS CA NOI O SA VOPSIM BINE PT CLUBUL NOSTRU! PT RAPIDul NOSTRU...NU PT AFACEREA DUMNEAVOASTRA!
_________________
Granata Girls - o grupare de fete intr-o lume pe care barbatii/baietii o considera ca fiind doar a lor
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Duminică 11 Martie 2007 23:20:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

reprosuri din partea celor pe care i-am deranjat...i-am jignit prin gestul nostru..dar multe aprecieri din partea celor care intr-adevar au rapidismul in sange
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
nushuletz
MesajTrimis: Luni 12 Martie 2007 10:19:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Mai/2006
Mesaje: 529
Locație / Oraș: Pitesti

ma dezgusta omu` asta....am vazut la stiri acu` cateva sapt ca n`are nici un stres...omu` isi face bloc da` de stadionul nostru cine se ocupa???n`am cuvinte ......doar atat : copos
_________________
http://gruppopitesti.wordpress.com/about/

[traieste`ti viata...nu se stie niciodata ce se poate intampla.... ]

[R.I.P.Cristina]

["RAPID a reprezentat si reprezinta o speranta de iubire"]

[R-A-P-I-D Rabdare-Ambitie-Putere-Iubire-Daruire]


[Forza Provinciales Smile]
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
deea_RAPIDista
MesajTrimis: Luni 12 Martie 2007 11:26:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 06/Mai/2006
Mesaje: 17
Locație / Oraș: Lugoj

Am citit pe RAPIDisti.ro ca "Domnul" Copos vrea sa schimbe sigla RAPIDului...Nu inteleg ce motiv ar avea sa o faca...nu cred ca ar avea nevoie de rebranding!Eu nu sunt de acord cu inlocuirea vulturului cu locomotiva!!!!Sunt curioasa ce pareri aveti voi!!!Astept raspunsuri!!!

Ultima modificare efectuată de către deea_RAPIDista la Luni 12 Martie 2007 18:15:39, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Dan
MesajTrimis: Luni 12 Martie 2007 11:48:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 07/Aug/2006
Mesaje: 549
Locație / Oraș: RaHoVa

deea sti macar cum arata sigla veche a RAPIDului? asta cu vulturul e de cativa ani.. dupa revolutie a aparut.
_________________
Sunt rupt de realitate, rupt de lume, rupt de lene.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
alina rapidista
MesajTrimis: Luni 12 Martie 2007 12:04:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 09/Feb/2007
Mesaje: 300
Locație / Oraș: pitesti

nici eu nu sunt de acord Mad asta ce are?
_________________
http://rapidista.blogspot.com/
A fi RAPIDist înseamnă a păstra ceva din naivitatea frumoasă a fotbalului din plăcere și din onoare!
In Romania se poate cumpara orice...mai putin RAPIDul!

RAPID nu se schimbă, așa cum marea nu capătă culoarea ochilor iubitei comandantului de vas!"
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 15, 16, 17  următoarea pagină Pagina 8 din 17




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com