Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  următoarea pagină
 anti Gheorghe Copos alias George | ANTIcOPOS CAMPAIGN « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
KTD
MesajTrimis: Luni 12 Martie 2007 15:48:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 22/Oct/2006
Mesaje: 867
Locație / Oraș: unknown

Inainte era locomotiva sigla...si as vrea sa revenim la ea.
_________________
Always Outnumbered. Never Outgunned.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Luni 12 Martie 2007 19:51:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

si eu as vrea sa revina la vechea stema....nu vulturul ne reprezinta
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
optheo
MesajTrimis: Luni 12 Martie 2007 19:56:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 29/Noi/2006
Mesaje: 71

Nu are curaj sa schimbe emblema,face si el valuri.Nimeni nu o sa-i permita asta,si el o stie.Ce,cumva a infiintat el RAPIDul ? Sa-si vada de viata lui de om avar si noua lui achizitie in dragoste,daca e adevarat.Mai bine tace,cum a facut aseara ,decat sa bata campii. Hai RAPID !! Twisted Evil
_________________
optheo_2963
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Dan
MesajTrimis: Luni 12 Martie 2007 20:35:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 07/Aug/2006
Mesaje: 549
Locație / Oraș: RaHoVa

s`a saturat si el de aceeasi gaura in fiecare seara.. si da sa schimbe emblema multi cred ca aia e cioara nu vultur. sa puna locomotiva !
_________________
Sunt rupt de realitate, rupt de lume, rupt de lene.


Ultima modificare efectuată de către Dan la Luni 12 Martie 2007 22:25:44, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
florea
MesajTrimis: Luni 12 Martie 2007 21:59:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 15/Apr/2006
Mesaje: 24
Locație / Oraș: Bucurest > Berceni

"s`a saturat si el de acceasi gaura in fiecare seara.." ras
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
make
MesajTrimis: Marți 13 Martie 2007 2:34:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 04/Feb/2007
Mesaje: 74
Locație / Oraș: prin peluza,prin tribuna,oriunde e Rapid

mie , unul, imi place sigla actuala.. cred ca e cea mai frumoasa din Liga 1, in egala masura cu cea a celor de la Poli Tm..Dar nu cred ca asta ne doare pe noi.sigla..Doamne ce prostii ii mai vin omului asta in cap, de la o vreme..Speranta-secretara e de vina Sad
_________________
Mandru de culoarea visinie,mandru de RAPID
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
unione
MesajTrimis: Marți 13 Martie 2007 8:40:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 14/Feb/2007
Mesaje: 21

Lacra a scris:
si eu as vrea sa revina la vechea stema....nu vulturul ne reprezinta


Nu e vultur, e acvila. Vezi ce a reprezentat acvila in istorie... Poti sa incepi cu legiunile romane...
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Lacra
MesajTrimis: Miercuri 14 Martie 2007 0:50:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

unione a scris:
Lacra a scris:
si eu as vrea sa revina la vechea stema....nu vulturul ne reprezinta


Nu e vultur, e acvila. Vezi ce a reprezentat acvila in istorie... Poti sa incepi cu legiunile romane...



stiu ce vrei sa spui...dar eu am zis ca nu ne reprezinta....in istoria noastra...noi si la stema veche...am avut sine...a fost o emblema fara vultur, chiar daca vulturul simbolizeaza putere, vitejie si forta, curaj
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
DarkLadY^
MesajTrimis: Miercuri 14 Martie 2007 5:26:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2322
Locație / Oraș: Heaven is closed today..so i`ll walk on earth

Lacra a scris:
unione a scris:
Lacra a scris:
si eu as vrea sa revina la vechea stema....nu vulturul ne reprezinta


Nu e vultur, e acvila. Vezi ce a reprezentat acvila in istorie... Poti sa incepi cu legiunile romane...



stiu ce vrei sa spui...dar eu am zis ca nu ne reprezinta....in istoria noastra...noi si la stema veche...am avut sine...a fost o emblema fara vultur, chiar daca vulturul simbolizeaza putere, vitejie si forta, curaj


acvila...
_________________
Granata Girls - o grupare de fete intr-o lume pe care barbatii/baietii o considera ca fiind doar a lor
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
unione
MesajTrimis: Miercuri 14 Martie 2007 8:38:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 14/Feb/2007
Mesaje: 21

Eu sunt pentru pasatrarea actualei sigle (poate putin restilizata), dar sunt impotriva ideei ca noau sigla sa fie cu locomotive si acari sau sine si peroane, ajungem sa ne uitam dupa aia la sigla ca la cartoon netwoork. Erau alte MARI probleme la club ca sa inceapa dobitocul de copos cu acest lucru. Ne arunca chestia asta in fata ca sa ne mute atentia de la incapacitatea sa de a rezolva problema stadionului si tare mi-e frica ca o sa ajungem sa jucam pe alt stadion in acest ritm. Si in acest ritm RAPIDul ne va fi confiscat de tot...
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
mateiutu
MesajTrimis: Miercuri 14 Martie 2007 16:34:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 14/Mar/2007
Mesaje: 1

ReKiNu a scris:
Sunt de acord cu voi...dar nu cred ca se va putea face ceva.El face bani prea frumosi aici la RAPID ca sa lase totul si sa plece ca nu-l mai vor suporterii.Cred ca e in zadar initiativa noastra Very Happy sa zic asa... oricum Twisted Evil cOPOS




din pacate pt noi rapidistii nu cred ca vom scapa asa repede de acest...copos...acest afacerist.....radem noi de cei de la sTEAUA ...insa uitativa si voi ce patron smecher au!!!!!!!!!...eu sincer m-ias dori sa vina la rapiduletul nostru IANCU de TIMISOARA ...care se zice ca este de-al nostru!!!!!!!! oricum pare mai atasat de echipa lui decat copos al nostru! ce ziceti???

_________________
singuri impotriva tuturor!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
VelvetGeisha
MesajTrimis: Miercuri 14 Martie 2007 21:14:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 02/Iun/2006
Mesaje: 693
Locație / Oraș: Peste tot si nicaieri...

Mie mi se pare ca e mai atasat de RAPID, decat de echipa lui, dar trecem peste...
_________________
Sunt infrangeri care te injosesc si succese care te inalta,
RAPID - un mod de viata...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Miercuri 14 Martie 2007 23:52:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

unione a scris:
Erau alte MARI probleme la club ca sa inceapa dobitocul de copos cu acest lucru. Ne arunca chestia asta in fata ca sa ne mute atentia de la incapacitatea sa de a rezolva problema stadionului si tare mi-e frica ca o sa ajungem sa jucam pe alt stadion in acest ritm. Si in acest ritm RAPIDul ne va fi confiscat de tot...



asa e edi, ai dreptate....cu sigla...incearca iar sa abata atentia de la stadion...ca doar e om inteligent...si ii reuseste de minune


mateiutu....nici unu din actuali conducatori din fotbalu de pe la noi nu ar fi bun...as vrea sa vina un ucrainian sau rus...poate are abramovic vreun frate Very Happy
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
optheo
MesajTrimis: Joi 15 Martie 2007 20:43:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 29/Noi/2006
Mesaje: 71

De ce vrea sa schimbe vulturul cu trenul ? Ministerul transporturilor nu se implica cu nimic si noi sa-i facem si reclama ? Nesuferitul de Berceanu nu vrea sa dea nici macar atentie dar bani,nici atat. Aici fiecare are interesul lui personal si mai putin pentru binele altora. Nu stiu ce va urma,dar cert este ca suntem cei mai uniti si cei mai iubitori suporteri.Voi sunteti de acord sa joace semifinala la Timisoara ? Nu trebuie sa facem jocul lui Condescu.O sa mai vedem si cu cupa asta,ce s-o mai intampla,cine mai trage sfori si ce interese are.Cred ca se doreste o finala RAPID-sTEAUA.Nici nu ma gandesc sa nu batem Pandurii.Nu cred sa fim asa prosti si sa nu luptam ptr.victorie.Le doresc succes baietilor la Vaslui si sa avem parte numai de victorii. HAI RAPID !!
_________________
optheo_2963
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
unione
MesajTrimis: Joi 15 Martie 2007 22:22:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 14/Feb/2007
Mesaje: 21

Si ministerul de ce sa dea bani pt stadion si copos sa ia cascavalul de pe reclamele din stadion?

Esti cam naiv amice...
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Nea Georgica
MesajTrimis: Vineri 30 Martie 2007 8:38:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 16/Mar/2007
Mesaje: 53

toata lumea are dreptate aici .... Copos lasa-neeee :| sa nu mai zicem de stadion ca e in lucrari de aproape 1 an :|
_________________
www.torcida.fcrb.ro
De MiC CoPiL IuBeSc CuLoRiLe Alb-ViSiNiu
NaScuT Si CreScuT ANTI-sTEAUA !!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
TayloR^
MesajTrimis: Vineri 30 Martie 2007 10:49:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 16/Ian/2007
Mesaje: 110
Locație / Oraș: Botosani

Ceahlaul ne da clasa la stadion. Si ei sunt o echipa mult mai modesta. RAPID merita un stadion mai modern dupa performantele sale mai ales in cupa UEFA anul trecut.
_________________
Performanta inseamna sa nu te pierzi niciodata in fata momentelor grele...Inseamna sa te aduni si sa reusesti.

www.mariusconstantin.ro
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
alina rapidista
MesajTrimis: Luni 23 Aprilie 2007 11:42:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 09/Feb/2007
Mesaje: 300
Locație / Oraș: pitesti

Fratilor am uitat ceva azi e ziua lui nea george sa-ti dea Dumnezeu alta echipa ca noi uni ne-am cam saturat de tine.
_________________
http://rapidista.blogspot.com/
A fi RAPIDist înseamnă a păstra ceva din naivitatea frumoasă a fotbalului din plăcere și din onoare!
In Romania se poate cumpara orice...mai putin RAPIDul!

RAPID nu se schimbă, așa cum marea nu capătă culoarea ochilor iubitei comandantului de vas!"
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Ady07
MesajTrimis: Luni 23 Aprilie 2007 12:27:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 02/Apr/2007
Mesaje: 39
Locație / Oraș: Bacau

Da fartilor e ziua lu nea george, sa fie fericit si sa se bucure de cadoul facut de baeti aseara... Si la mai multe decizi destepte ca cea luata cu referire la arbitru pt meciul cu dINAMO si cea cu stadionul, geniale dnle n am ce zice Sad Mare conducator de club nea george, mare mare de tot Laughing
_________________
Alb visiniu pe Pamant si in lumea de apoi!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi
MesajTrimis: Luni 23 Aprilie 2007 13:07:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1677
Locație / Oraș: Bucuresti

un hai sictir din partea mea nu merita nici macar o urare de ziua lui
_________________
NICIODATA NU SPUNE NICIODATA
http://www.RapidFans.ro


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  următoarea pagină Pagina 9 din 17




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com