Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 Copos si achizitiile « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Il urasti pe Copos ?
DA!
82%
 82%  [ 19 ]
Nu!
17%
 17%  [ 4 ]
Voturi totale : 23
Autor Mesaj
visiniul
MesajTrimis: Sâmbătă 21 Iulie 2007 0:55:33    Titlul subiectului: Copos si achizitiile Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 13/Iul/2007
Mesaje: 16

Copos a anuntat astazi ca la RAPID a facut investitii de 8,5 miliane de euro si si-a scos numai 900.000 de mii...de-a lungul unui intreg an...! Iubiti-l!
_________________
Inima in piept ne bate,
La nevoie e un tun
Pentru o singura dreptate:
Sa invinga cel mai bun.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
visiniul
MesajTrimis: Sâmbătă 21 Iulie 2007 1:04:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 13/Iul/2007
Mesaje: 16

Am vazut azi la TV ca acest personaj mirific de la RAPID iubit de toti...cantat chiar si in balade ... e dinamovist de mic copil... si ca este foarte suparat ca nu isi scoate nici un ban din fotbal desi toti oamenii care au habar ce afaceri se invart la cluburi...spun ca ROZu` nostru e cel mai castigat patron !


Si cu echipamentele roz...va mai intrebati de ce RAPIDul are echipamente ROZ... uitati`va la gesturile lui Coposs de la interviuri... meciuri...
_________________
Inima in piept ne bate,
La nevoie e un tun
Pentru o singura dreptate:
Sa invinga cel mai bun.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Duminică 22 Iulie 2007 17:07:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

am votat nu...poate o sa va surprinda pe multi dintre voi...nu-l urasc...dar vreau sa plece...nu-l mai suport...care este total diferit de a ura pe cineva

ps: anti copos campaign Razz
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
visiniul
MesajTrimis: Luni 23 Iulie 2007 0:59:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 13/Iul/2007
Mesaje: 16

Pai eu nu ma refeream la el ca persoana... ma refeream la el ca si om de afaceri si patron al clubului RAPID. Ar fi frumos sa faca o video conferinta cu cativa fani ai RAPIDului...
_________________
Inima in piept ne bate,
La nevoie e un tun
Pentru o singura dreptate:
Sa invinga cel mai bun.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
iaia
MesajTrimis: Marți 24 Iulie 2007 6:55:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 23/Iul/2006
Mesaje: 1009
Locație / Oraș: somewhere @ the seaside

eu am votat da. nu e chiar ura, dar pur si simplu nu-l suport si vreau sa plece mai repede Very Happy
_________________

[ http://words2worlds.wordpress.com ]
fericirea e ceva care NU se atinge niciodata, dar in cautarea ei MERITA SA ALERGI TOATA VIATA!

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
visiniul
MesajTrimis: Marți 24 Iulie 2007 13:34:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 13/Iul/2007
Mesaje: 16

Puneti`va prietenii sa voteze si ei...si sa ii trimitem cumva rezultatul lui Copos... poate ne lasa in pace ...si pleaaacaaa
_________________
Inima in piept ne bate,
La nevoie e un tun
Pentru o singura dreptate:
Sa invinga cel mai bun.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
EmpTy
MesajTrimis: Marți 24 Iulie 2007 15:46:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 431
Locație / Oraș: West Side Buzau

Da da... asa o sa faca.
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Cristina_19'23
MesajTrimis: Luni 30 Iulie 2007 20:58:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 29/Oct/2006
Mesaje: 877
Locație / Oraș: Nicaieri si Peste Tot | acum la ingeri

nu pot sa spun ca-l urasc.. nu-mi sta in fire sa urasc pe cineva...
ca ma enerveaza, ca imi vine sa-l scuip si ca de multe ori SPUN DOAR ca-l urasc e altceva.
_________________
E pustiu, e-ntuneric... si mi-e frica de mor
Locuiesc intr-o hruba, la cap de coridor
Sunt racit si mi-e foame si nu am chior de ban
Fericirea-i la bursa dar nici p-aia n-o am...

aceasta rapidista ne-a parasit ... vesnica amintire | RapidFans
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Iris
MesajTrimis: Luni 30 Iulie 2007 21:00:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 13/Iul/2006
Mesaje: 961

ar fi o pierdere de timp sa-l urasti pe copos...
_________________
...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Sorina
MesajTrimis: Luni 30 Iulie 2007 21:12:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 21/Apr/2006
Mesaje: 1065
Locație / Oraș: in your mind

copos e un jegos si un mincinos fara masura..nu merita sa`l urasti si oricum n`aduce nici un folos RAPIDului..pt ca nu`i pasa de RAPID.
_________________
The one..
http://bucatarisme.wordpress.com
http://pisstruiata.wordpress.com
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
rapidutzzz
MesajTrimis: Vineri 17 August 2007 17:57:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 09/Iul/2007
Mesaje: 413
Locație / Oraș: horezu

nush cum e Copos...dar i a venit mintea la cap..sau mi s pare....nu vedetzi ce s a jmecherit...am luat jucatori multi, casa d bilete noua... ,a mia promis priome mari...etc...
_________________
Iubesc culoarea visinie, iubesc RAPIDul din Giulesti si vreau sa stie o Romanie.... urasc pe sTEAUA Bucuresti, eu ma pis pe orice javra si pe fanii lu' sTEAUA si de-ar fi sa mor maine tot la fel le voi canta la la la la la la la

RAPID e prapastia tristetii si dealul bucuriei...se naste intr o clipa, moare in cealalta si invie in urmatoarea...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
rapidutzzz
MesajTrimis: Vineri 17 August 2007 17:58:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 09/Iul/2007
Mesaje: 413
Locație / Oraș: horezu

...poate e noul becali...ras sa dea cu bani in stanga si n dreapta..ar fi bine:D...Smile
_________________
Iubesc culoarea visinie, iubesc RAPIDul din Giulesti si vreau sa stie o Romanie.... urasc pe sTEAUA Bucuresti, eu ma pis pe orice javra si pe fanii lu' sTEAUA si de-ar fi sa mor maine tot la fel le voi canta la la la la la la la

RAPID e prapastia tristetii si dealul bucuriei...se naste intr o clipa, moare in cealalta si invie in urmatoarea...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Iris
MesajTrimis: Vineri 17 August 2007 19:38:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 13/Iul/2006
Mesaje: 961

rapidutzzz a scris:
nush cum e Copos...dar i a venit mintea la cap..sau mi s pare....nu vedetzi ce s a jmecherit...am luat jucatori multi, casa d bilete noua... ,a mia promis priome mari...etc...


De promis, promite de multi multi ani.
_________________
...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
rapidutzzz
MesajTrimis: Vineri 17 August 2007 20:28:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 09/Iul/2007
Mesaje: 413
Locație / Oraș: horezu

da asa e dar anu asta cred k se tine...Wink...Very Happy
_________________
Iubesc culoarea visinie, iubesc RAPIDul din Giulesti si vreau sa stie o Romanie.... urasc pe sTEAUA Bucuresti, eu ma pis pe orice javra si pe fanii lu' sTEAUA si de-ar fi sa mor maine tot la fel le voi canta la la la la la la la

RAPID e prapastia tristetii si dealul bucuriei...se naste intr o clipa, moare in cealalta si invie in urmatoarea...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristianRapid
MesajTrimis: Luni 15 Octombrie 2007 9:03:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vizitator RapidFans




Si eu il urasc pe copos Very Happy
_________________
| RAPID clubul nostru drag ... |
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:: http://www.RapidFans.ro ::
Sus
DAffy
MesajTrimis: Luni 15 Octombrie 2007 11:07:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 14/Feb/2007
Mesaje: 503
Locație / Oraș: Bucuresti/Peluza

asa e promite dar nu se tine de promisiune....nu o sa se schimbe niciodata copos asta...cred ca are ceva el in cap are o tactica....pare sa si fi revenit....oare ma insel???AM VOTAT DA IL URASC !!!!!!!!!!!!!
_________________
Singuri Impotriva Tuturor!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com