Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  următoarea pagină
 anti Gheorghe Copos alias George | ANTIcOPOS CAMPAIGN « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Lacra
MesajTrimis: Joi 24 Ianuarie 2008 23:36:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

sa imi bag...auzi...erau bune prajiturile pt protocoale Very Happy
puteau sa stea si fara prajituri..si nu era sa il avem pe georgica
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Vineri 25 Ianuarie 2008 0:39:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

sunt socata.....de interviul lui nourescu din prosport

http://www.prosport.ro/articole/copos-gata-am-renuntat/74568


EXCLUSIV / GEORGE COPOS Patronul RAPIDului spune ca s-a rupt ceva în relatia dintre el si clubul din Giulesti. Si e definitiv!

Jurnalele de stiri au trecut de mult, dar Copos a ramas cu ochii atintiti pe ecranul tv. Il priveste pierdut si tace. Pâna si paharul de Brunello din fata lui, din care altadata sorbea cu pofta, a ramas gol si pare ca plânge împreuna cu el. Telefonul de pe masa vibreaza încontinuu, lasând pe ecran o cifra care arata zeci de apeluri pierdute. Mai trist ca niciodata, asa era George Copos joi noapte pe la ora 23, când a decis sa-si explice pentru ProSport deznadejdea.

Domnule Copos, ati spus ca fotbalul e un capitol închis. Ce-i cu dumneavoastra?
Sunt dezamagit. Cum parca n-am fost niciodata. Este gata.

Adica va retrageti de la RAPID?!
Da, categoric! Ies din tot!

Ce înseamna asta? Vindeti clubul?
Nu stiu asta, vom vedea. Dar eu ies. Nu voi mai fi aici, la RAPID, în fotbal.

Pai si cine sa vina? Cui sa-l dati?
Stiu eu? Poate lui Iancu. Poate lui Gheara.

De ce, hotarârea asta?
Pentru ca s-a rup ceva în mine, nu mai rezist si gata.

Motivele? DNA? Presiunea suporterilor în cazul Pancu?
Nu. Este adevarat, cazul DNA m-a efectat extrem! Extrem! Dar suporterii, nu, deloc. Cu Pancu am vorbit, a fost si vointa lui Rednic, eu am facut ce au dorit ei, nici vorba de vreo presiune.

Si lasati asa, atâta pasiune, atâtea învestitii? Sunt 16 ani, totusi...
Stiu, si ma doare. Am sufletul gol, gol, credeti-ma.

Primiti zeci de mesaje, nu va convinge nimeni sa reveniti?
De asta nici nu ma uit pe ele, nu ma mai intereseaza nimic. Dezamagirea e prea mare, dar asta e viata.

Ati mai spus ca va retrageti...
Da, dar acum e definitiv. V-am spus, s-a rupt ceva!



nu stiu daca e cazu sa beau...mai zic sa mai astept putin...ca iau si antibiotice Very Happy Very Happy Very Happy

ps: stim noi ce s-a rupt nea george.....s-au rupt toate manariile pe care le-ai facut...s-a rupt punga din care furai...acu nu mai poti sa sugi bani de la club...si esti pe cale sa dai socoteala pt ce ai luat pana acum....credeai ca e totu mare si frumos....o punga de bani fara fund...insa te-ai inselat
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
makaveli
MesajTrimis: Vineri 25 Ianuarie 2008 2:32:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 362
Locație / Oraș: Bucuresti

oare o fi adevarat ? eu nu cred pana nu vad Very Happy Very Happy
_________________
So many babies screaming because they seeing destruction before they see a human being!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
KTD
MesajTrimis: Vineri 25 Ianuarie 2008 12:47:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 22/Oct/2006
Mesaje: 867
Locație / Oraș: unknown

Macar sa gaseasca pe cineva care baga bani, un sheic darnic, un indian metalist, un iancu care nu vinde torjei la rivale....daca tot pleaca. Dar nu cred inca. Poate e tot o strategie...vedem.


PS. Gheara? sa vedem cum tremura arbitrii cand jucam?
_________________
Always Outnumbered. Never Outgunned.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
makaveli
MesajTrimis: Vineri 25 Ianuarie 2008 13:46:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 362
Locație / Oraș: Bucuresti

KTD a scris:
PS. Gheara? sa vedem cum tremura arbitrii cand jucam?


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy foarte tare
_________________
So many babies screaming because they seeing destruction before they see a human being!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Lacra
MesajTrimis: Vineri 25 Ianuarie 2008 13:49:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

o sa vedem ce o sa fie...mai intai sa vedem cat de adevarat e interviu..dc chiar se retrage copos
_________________
copos


Ultima modificare efectuată de către Lacra la Vineri 25 Ianuarie 2008 20:17:58, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
BADEa
MesajTrimis: Vineri 25 Ianuarie 2008 15:49:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

eu sper sa nu se retraga Very Happy
si nici nu o sa o faca Very Happy
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Mircea
MesajTrimis: Sâmbătă 26 Ianuarie 2008 0:26:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

am vazut si eu la tv ... si cica se roaga lumea de el sa nu renunte ... unde dreaq ma ... omul e batran ... lasati-l sa se retraga sa isi duca nepotii in parc ... sa stea in Cismigiu la promenada ... etc ... nea George ... e bine ce ai hotarat ... eu te sustin ... dar sa nu cumva sa nu te tzi de cuvant ca ne suparam rau pe matale ... in final iti spun adio si ramai cu bine ...
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
BADEa
MesajTrimis: Sâmbătă 26 Ianuarie 2008 0:47:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

oricum nu pleaca Razz Razz Razz Razz Razz
degeaba ii ziceti la revedere si alte chestii...
Copos iese din Giulesti in sicriu Very Happy
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Horia
MesajTrimis: Sâmbătă 26 Ianuarie 2008 0:49:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Dintre toate inventiile presei, asta pare cea mai adevarata si totusi e singura la care nu pun botu' nici daca e Copos la 2 metrii sub pamant.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lacra
MesajTrimis: Sâmbătă 26 Ianuarie 2008 11:47:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

e greu de crezut...si pentru noi....cei care il contestam mereu....si care stiam ca din Giulesti va pleca doar in sicriu....vestea ca s-ar lasa......ne-a lasat perplexi pe toti...si nu dorim decat sa se tina de cuvant...sa nu cumva sa ii de-a clubul lui gheara...sa vina Mircea lucescu cu cineva din ucraina sau rusia....avem nevoie de un ahmetov sau abramovic
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
makaveli
MesajTrimis: Sâmbătă 26 Ianuarie 2008 12:13:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 362
Locație / Oraș: Bucuresti

nu ai pretentii mari Very HappyVery Happy
_________________
So many babies screaming because they seeing destruction before they see a human being!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Miau
MesajTrimis: Sâmbătă 26 Ianuarie 2008 12:16:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

uf... cine are sa-mi imprumute 20 de miliarde de dolari ... sa cumpar clubul Very Happy Very Happy asa poate pleaca chiar de maine......
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
BADEa
MesajTrimis: Sâmbătă 26 Ianuarie 2008 12:56:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

daca vrei imprumut, imprumut...
dar imi vreau banii inapoi pe urma Smile
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Miau
MesajTrimis: Sâmbătă 26 Ianuarie 2008 16:02:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

se rezolva... se rezolva.. nu-i bai...... rezolvam noi cumva .... sa fie bine pt amandoi Smile
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
BADEa
MesajTrimis: Sâmbătă 26 Ianuarie 2008 17:35:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

cand facem tranzactia? Confused Very Happy
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
makaveli
MesajTrimis: Duminică 27 Ianuarie 2008 12:29:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 362
Locație / Oraș: Bucuresti

hai ma ce face astA ? numai pleaca odata ?
_________________
So many babies screaming because they seeing destruction before they see a human being!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Miau
MesajTrimis: Duminică 27 Ianuarie 2008 13:25:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

BADEa a scris:
cand facem tranzactia? Confused Very Happy


pai imediat......... sa fie deschise bancile.... sa fixam locul si intalnirea cu copos.....si ...apoi .... ce va fi va fi Very Happy
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Adi
MesajTrimis: Duminică 27 Ianuarie 2008 15:36:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1677
Locație / Oraș: Bucuresti

Miau a scris:
uf... cine are sa-mi imprumute 20 de miliarde de dolari ... sa cumpar clubul Very Happy Very Happy asa poate pleaca chiar de maine......



miliarde sau milioane?
_________________
NICIODATA NU SPUNE NICIODATA
http://www.RapidFans.ro


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Duminică 27 Ianuarie 2008 16:00:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

conteaza...... daca cineva da in plus nu ma supar... Very Happy Embarassed
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  următoarea pagină Pagina 14 din 17




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com