Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 F.C. Bayern Munchen « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
rapidutzzz
MesajTrimis: Vineri 13 Iulie 2007 20:09:55    Titlul subiectului: F.C. Bayern Munchen Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 09/Iul/2007
Mesaje: 413
Locație / Oraș: horezu

meserie echipa...eu sunt fan al acestei echipe...o cunosc apr mai bn decat p RAPID...dar tot RAPID ramane echipa mea de suflet..si dup`aia BAYERN MUNCHEN...e cea mia tare echipa din europa dupa mine...FORZAA RAPID FORZAA BAYERN...!!!!
_________________
Iubesc culoarea visinie, iubesc RAPIDul din Giulesti si vreau sa stie o Romanie.... urasc pe sTEAUA Bucuresti, eu ma pis pe orice javra si pe fanii lu' sTEAUA si de-ar fi sa mor maine tot la fel le voi canta la la la la la la la

RAPID e prapastia tristetii si dealul bucuriei...se naste intr o clipa, moare in cealalta si invie in urmatoarea...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
rapidutzzz
MesajTrimis: Duminică 15 Iulie 2007 8:57:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 09/Iul/2007
Mesaje: 413
Locație / Oraș: horezu

mda...nu prea intra nimeni...oricum mai era un topic...k asta p care nmu l am vazut.....rog administratori...sau cine se ocupa sa sterga k eu poate nu pot sau nu stiu
_________________
Iubesc culoarea visinie, iubesc RAPIDul din Giulesti si vreau sa stie o Romanie.... urasc pe sTEAUA Bucuresti, eu ma pis pe orice javra si pe fanii lu' sTEAUA si de-ar fi sa mor maine tot la fel le voi canta la la la la la la la

RAPID e prapastia tristetii si dealul bucuriei...se naste intr o clipa, moare in cealalta si invie in urmatoarea...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristianRapid
MesajTrimis: Joi 10 Aprilie 2008 22:30:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vizitator RapidFans




Opa ... va elimina Getafe ! Rusinos ...
_________________
| RAPID clubul nostru drag ... |
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:: http://www.RapidFans.ro ::
Sus
Horia
MesajTrimis: Joi 10 Aprilie 2008 23:18:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Sau nu. Neamtul e invins doar dupa ce i-a decolat avionu. Wink Invata pustiulica.
_________________
RAPID inseamna patima.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristianRapid
MesajTrimis: Vineri 11 Aprilie 2008 11:41:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vizitator RapidFans




la 3-1 ziceai tu ca se califica Bayern ? esti tare;)
_________________
| RAPID clubul nostru drag ... |
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:: http://www.RapidFans.ro ::
Sus
Mircea
MesajTrimis: Vineri 11 Aprilie 2008 15:34:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

ce meci ...
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Horia
MesajTrimis: Vineri 11 Aprilie 2008 18:46:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

CristianRapid a scris:
la 3-1 ziceai tu ca se califica Bayern ? esti tare;)


Nu ziceam nimic dar de ce sa ma antepronunt si sa fiu prins in offside.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
rapidutzzz
MesajTrimis: Marți 15 Aprilie 2008 16:55:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 09/Iul/2007
Mesaje: 413
Locație / Oraș: horezu

mda....pai nu a jucat van buyten...ca era apararea mai buna dar au jcuat cu tineretu ca merita...au jucatori foarte talentati...si daca juca podolski de la inceput era altceva....oricum spaniolii sunt buni.....dar eu cred ca bayern o sa ia UEFA si supercupa...Very Happy ...Forza BAYERN restu s varza....si cred ca bayern are si cea mai buna echipa din europa...Smile
_________________
Iubesc culoarea visinie, iubesc RAPIDul din Giulesti si vreau sa stie o Romanie.... urasc pe sTEAUA Bucuresti, eu ma pis pe orice javra si pe fanii lu' sTEAUA si de-ar fi sa mor maine tot la fel le voi canta la la la la la la la

RAPID e prapastia tristetii si dealul bucuriei...se naste intr o clipa, moare in cealalta si invie in urmatoarea...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miau
MesajTrimis: Joi 17 Aprilie 2008 9:46:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

FIORENTINA Razz Razz Razz
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Horia
MesajTrimis: Duminică 04 Mai 2008 19:45:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Nah ca s-au dus amandoua la vale ... jalnic Bayern.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com