Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  următoarea pagină
 Olimpiada 2008 « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Lacra
MesajTrimis: Sâmbătă 09 August 2008 9:33:07    Titlul subiectului: Olimpiada 2008 Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

haideti sa discutam aici..despre cea mai importanta competitie
avem o multime de sportivi la multe probe, sa speram ca unii vor aduce acasa si medalii
am vazut azi meciul romaniei cu kazahstan....fetele au jucat bine mai ales pe final cand am avut si un om in minus...sa vedem ce o sa faca rusia cu coreea

si cel mai frumos o sa fie la gimnastica Very Happy
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Horia
MesajTrimis: Sâmbătă 09 August 2008 9:53:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

N-am avut un om in minus ras la handbal jucatorul eliminat prin cartonas rosu poate fi inlocuit dupa 2 minute, dar nu mai poate reintra, cum se intampla la o banala eliminare de 2 minute.

Alina Dumitru a performat excelent si abia astept s-o vad in semifinale.

Nu stiu daca va fi cel mai frumos...cred ca va fi cea mai neagra olimpiada a noastra la gimnastica. China ne va manca de vii pe toti, iar Statele Unite cu Karoly si americancele alea care numai americance nu sunt nu ne va da prea multe sanse. Noi nu mai avem Belu & Bitang, si vorba lui Karoly, Romania n-avea atatea funduri mari inainte ... Doar o minune ne poate face sa tragem la altceva decat bronz. In schimb la aparate va fi altceva, acolo Izbasa si Nistor nu trebuie sa traga dupa ele balast.. si-asa le va fi greu sa le bata pe americance si chinezoaice, dar sunt sanse mai bune decat la echipe.

Prima zi si primul AUR - Alina Dumitru - Judo 48 kg. Sportul romanesc continua sa uimeasca...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lacra
MesajTrimis: Sâmbătă 09 August 2008 17:08:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

ce bine...am inceput cu dreptul..sa speram ca pe fiecare zi sa avem cel putin o medalie de aur Very Happy
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Horia
MesajTrimis: Duminică 10 August 2008 0:58:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Aici gasiti ordinea in clasamentul medaliilor:

http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/INF/GL/95A/GL0000000.shtml

Un simplu click pe tara respectiva si aflati si cine ce medalie a luat la ce sport etc.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
rapidcomro
MesajTrimis: Duminică 10 August 2008 1:20:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 22/Iun/2006
Mesaje: 268

stie cineva daca exista vreun sportiv roman care sa provina de la clubul RAPID? sincer nu prea cred... dar ar putea fi pe la lupte.... ca in rest nu prea vad unde: handbal, scrima, tir, inot, gimnastica, kaiac-canoe, rame ... nu prea vad unde ar putea fi in alta parte [RAPID avand din cate stiu eu doar sporturi ca: handbal, volei, baschet, lupte, polo... altele nu cunosc}
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Horia
MesajTrimis: Duminică 10 August 2008 1:30:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

La atletism stiu de Marian Oprea. Are dubla legitimare, RAPID si Dinamo ras
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miau
MesajTrimis: Duminică 10 August 2008 11:17:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

nu exista nici un jucator de la RAPID ... Embarassed

nu joaca RAPIDul si Romania
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Horia
MesajTrimis: Luni 11 August 2008 17:34:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Rusia, Franta si Germania inca in spatele Romaniei. Rusii au o olimpiada foarte slaba pana acum. Very Happy
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lacra
MesajTrimis: Luni 11 August 2008 19:06:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

azi vazut meciu fetelor cu china? au jucat bine? mor de ciuda ca sunt la munca si nu mai pot urmari Sad
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Horia
MesajTrimis: Luni 11 August 2008 22:16:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Au jucat excelent. De-altfel daca jucam asa nu vad cum sa ratam finala. Si adversarul n-a fost chiar atat de slab. Cea mai tare contracandidata acum pare Coreea de Sud, 29-29 cu Rusia acum 2 zile, si azi a spulberat 30-20 Germania. Rusia si Ungaria se descurca destul de prost, Rusia s-a chinuit cu Suedia, a invins abia pe final, Ungaria a egalat in ultimele secunde Brazilia.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miau
MesajTrimis: Miercuri 13 August 2008 14:28:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

nici un meci nu se compara cu altul...oricum e de bine.... ..astazi am invins franta.....fu prea devreme meciul ..cat si locul 3 la echipe la gimnastica feminina.....blah....

asteptam aurul la floreta..
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Miercuri 13 August 2008 20:47:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

parca e prea urat saltu asta la gimnastica ..de la aur la bronz..si la baieti doar locul 7 Sad [/b]
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Vineri 15 August 2008 11:06:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

Lacra a scris:
parca e prea urat saltu asta la gimnastica ..de la aur la bronz..si la baieti doar locul 7 Sad [/b]


la condiitile pe care le aveam......e prea bine si locurile astea.....

ar trebui sa protesteze si ele sa mearga la olimpiada si sa nu faca nimik.....sa protesteze fata de cei care isi bat joc de sportul romanesc....

nu tu bazin olimpic...... si .... etc.....
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Luni 18 August 2008 20:26:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

nu mai ziceti nimic de concursuri?nu v-ati mai uitat? eu de vazut nu am putut sa vad..da am ascultat la radio

sandra .....o frumoasa executie chiar dc karoly a fost rautacios...iar Pusa, a reusit o adevarata minune si a castigat acolo unde se asteptau mai putin...bravo ei

iar dragulescu..ce dezamagire..nu ma asteptam la un asemenea final din partea lui
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
andreidanielb
MesajTrimis: Luni 18 August 2008 21:44:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 30/Ian/2008
Mesaje: 248
Locație / Oraș: Balta Alba,Bucuresti

Aurul la maraton a picat din neant,in compensatie cu pierderea medaliei de aur de la canotaj 8+1 in care eram favoriti si am luat doar bronzul,pierzand argintul la 3 sutimi.
La gimnatica mai se intampla si accidente Smile,dar o mare dezamagire a fost Nicoleta Grasu la aruncarea discului.Era favorita la o medalie de aur,dar nici nu s-a calificat in primele 8 Sad

In rest,Isinbayeva si Usain Bolt au stabilit noi recorduri mondiale Very Happy
_________________
Daca ai bani si nu ai ce face cu ei, insoara-te, iar daca esti sanatos si vrei sa ai probleme cu inima...Tine cu RAPID!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Lacra
MesajTrimis: Luni 18 August 2008 22:48:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

andreidanielb a scris:

In rest,Isinbayeva si Usain Bolt au stabilit noi recorduri mondiale Very Happy


recorduri mondiale...olimpice si de cartea recordurilor..a stabilit michael p h e l p s Razz (apare emotionul de la Very Happy )
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
andreidanielb
MesajTrimis: Marți 19 August 2008 0:08:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 30/Ian/2008
Mesaje: 248
Locație / Oraș: Balta Alba,Bucuresti

Pe Ph.elps nu l-am inclus in top ca inca astept verdictul pozitiv de la testul antidoping Very Happy Cica mananca 12000 de calorii pe zi .Asa ca o comparatie,cu 12000 de calorii se pot hrani 6 persoane normale
_________________
Daca ai bani si nu ai ce face cu ei, insoara-te, iar daca esti sanatos si vrei sa ai probleme cu inima...Tine cu RAPID!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
mihai4RAPID
MesajTrimis: Marți 19 August 2008 17:57:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 17/Aug/2008
Mesaje: 129
Locație / Oraș: Valenii de Munte

HANDBAL/ ROMÂNIA-UNGARIA 30-34
România, învinsă de Ungaria în sferturi, a ratat calificarea în semifinale

Sad ......pacat....aveam mari sperante la aur....eu zic ca tadici trebuie sa demisioneze Mad
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lacra
MesajTrimis: Marți 19 August 2008 18:55:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

am jucat destul de slab..unguroaicele au avut o aparare beton...in timp ce ale noastre au fost slabe pe toate compartimentele Sad
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
andreidanielb
MesajTrimis: Miercuri 20 August 2008 0:42:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 30/Ian/2008
Mesaje: 248
Locație / Oraș: Balta Alba,Bucuresti

n-am miscat deloc in front.Am scapat destul de ieftin,ca puteau sa ne bata mai rau Very Happy
_________________
Daca ai bani si nu ai ce face cu ei, insoara-te, iar daca esti sanatos si vrei sa ai probleme cu inima...Tine cu RAPID!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  următoarea pagină Pagina 1 din 2




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com