Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  următoarea pagină
 RapidFans va ureaza " Bine ati venit " « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Danut Coman
MesajTrimis: Duminică 15 August 2010 20:55:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 05/Noi/2009
Mesaje: 174

rewo a scris:
am vazut meciul cu un tovaras care nu are nimic in comun cu fotbalul si mi-a zis ca i se pare clar ca e blat.Dar nu cred asa ceva!Oricum ,indiferent de rezultat dinamo e de @%$#.

este de @%$#!!!
_________________
"Cine n-a tremurat măcar o dată la imnul Giuleștiului ori e surd, ori trăiește degeaba" - Dani Coman
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
SimonaCtin
MesajTrimis: Duminică 12 Septembrie 2010 22:03:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 24/Aug/2010
Mesaje: 210
Locație / Oraș: Brasov

Oooo Doamne, greu se mai autentifica omul pe aici
In fine... mai bine mai tarziu decat deloc... asa ca bine v-am gasit dragii mei RAPIDisti.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
AlteredEgo
MesajTrimis: Duminică 12 Septembrie 2010 23:00:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 15/Aug/2010
Mesaje: 1

SimonaCtin a scris:
Oooo Doamne, greu se mai autentifica omul pe aici
In fine... mai bine mai tarziu decat deloc... asa ca bine v-am gasit dragii mei <b>RAPID</b>isti.


da, da, da...chiar ca greu
ma bucur, insa, ca am devenit membru
bun gasit
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
SimonaCtin
MesajTrimis: Luni 13 Septembrie 2010 8:09:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 24/Aug/2010
Mesaje: 210
Locație / Oraș: Brasov

AlteredEgo a scris:
SimonaCtin a scris:
Oooo Doamne, greu se mai autentifica omul pe aici
In fine... mai bine mai tarziu decat deloc... asa ca bine v-am gasit dragii mei <b>RAPID</b>isti.


da, da, da...chiar ca greu
ma bucur, insa, ca am devenit membru
bun gasit


Trebuie sa ii urechem pe "sefii" de pe aici
Apropo eu am o problema, nu as vrea sa imi cante imnul de fiecare data cand intru, nu ca nu mi-ar face placere, dar aude sefu din biroul de langa si ....
Very Happy

Daca stiti vreo solutie sa imi spuneti si mie.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
AMICU'
MesajTrimis: Luni 13 Septembrie 2010 16:10:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 1672
Locație / Oraș: Brasov

SimonaCtin a scris:
AlteredEgo a scris:
SimonaCtin a scris:
Oooo Doamne, greu se mai autentifica omul pe aici
In fine... mai bine mai tarziu decat deloc... asa ca bine v-am gasit dragii mei RAPIDisti.


da, da, da...chiar ca greu
ma bucur, insa, ca am devenit membru
bun gasit


Trebuie sa ii urechem pe "sefii" de pe aici
Apropo eu am o problema, nu as vrea sa imi cante imnul de fiecare data cand intru, nu ca nu mi-ar face placere, dar aude sefu din biroul de langa si ....
Very Happy

Daca stiti vreo solutie sa imi spuneti si mie.

Problema asta s-a mai discutat si s-a ajuns la un compromis.

Imnul nu v-a fi scos, insa a fost setat sa cante la un volum mai mic. Oricum intra pe www.RapidFans.ro/forum direct pe forum si nu iti va canta nici un imn.
Laughing
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Luni 13 Septembrie 2010 17:11:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

SimonaCtin a scris:
Oooo Doamne, greu se mai autentifica omul pe aici
In fine... mai bine mai tarziu decat deloc... asa ca bine v-am gasit dragii mei RAPIDisti.
mda ... eu tot anunt constant pe chat
Citat:
toate conturile la forum sunt activate ... care a uitat parola mail la forum@RapidFans.ro cu detaliile contului sau pe pagina de contact http://www.RapidFans.ro/contact/
si din cand in cand mai primesc cate un mail ... sper sa rezolve cei de la gazduire Confused cat mai curand cu mailurile de la forum Flacari

Laughing
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mircea
MesajTrimis: Luni 13 Septembrie 2010 17:13:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

AlteredEgo a scris:


da, da, da...chiar ca greu
ma bucur, insa, ca am devenit membru
bun gasit
Bun venit ... cum am scris si mai sus conturile sunt activate zilnic dar timpul nu mi-a permis sa trimit mailuri de confirmare BUF

am trimis ieri vreo 100 mailuri Very Happy
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
ponorel
MesajTrimis: Luni 13 Septembrie 2010 19:19:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 30/Iul/2010
Mesaje: 1
Locație / Oraș: Iasi

salutare am si eu o rugaminte la voi cine are meciuri cu RAPID in Cupa UEFA 2005-2006 cu Hertha,Hamburg sa imi dea si mie....cine are sa intre pe id meu ponor_cristi in rest Forta RAPID si anul asta sper sa luam campionatul
_________________
Forza RAPID!!!!!Forza RAPID!!!!!Forza RAPID!!!!!Forza RAPID!!!!!Forza RAPID!!!!!Forza RAPID!!!!!Forza RAPID!!!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
sergiulesti
MesajTrimis: Marți 28 Septembrie 2010 20:55:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 25/Aug/2010
Mesaje: 5
Locație / Oraș: R. Moldova, Straseni

buna ma ajuta cineva sa-mi procur un tricou si un fular de al, RAPIDului, ca la noi nu pot gasi
_________________
Salut, sunt din Basarabia, si sunt un mare fan al RAPIDului
M-am inregistrat aici ca sa fiu mai aproape de RAPID si fanii lui ... cu multa stima sergiu
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mircea
MesajTrimis: Marți 28 Septembrie 2010 20:58:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

sergiulesti a scris:
buna ma ajuta cineva sa-mi procur un tricou si un fular de al, RAPIDului, ca la noi nu pot gasi


in curand o sa se deschida pe siteul oficial un magazin online de unde o sa se poata cumpara produse cu RAPID

Laughing
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
rossi46
MesajTrimis: Miercuri 29 Septembrie 2010 11:48:34    Titlul subiectului: salutare! Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 29/Sep/2010
Mesaje: 3

Bine v-am gasit!
Forza RAPID!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
ove
MesajTrimis: Miercuri 29 Septembrie 2010 12:15:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 05/Sep/2008
Mesaje: 248
Locație / Oraș: ...in ploaie

Mircea a scris:
sergiulesti a scris:
buna ma ajuta cineva sa-mi procur un tricou si un fular de al, RAPIDului, ca la noi nu pot gasi


in curand o sa se deschida pe siteul oficial un magazin online de unde o sa se poata cumpara produse cu RAPID

Laughing

...de cand se tot deschide ...de cand tot astept
..macar acuma chiar se deschide ...sau sunt sperante?
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mircea
MesajTrimis: Miercuri 29 Septembrie 2010 13:59:24    Titlul subiectului: Re: salutare! Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

rossi46 a scris:
Bine v-am gasit!
Forza RAPID!


Bun venit tuturor ... si la cat mai multe mesaje

Treaba cu magazinul se va pune pe picioare curand ... dar nu pot garanta eu
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
George Hermenean
MesajTrimis: Miercuri 29 Septembrie 2010 16:36:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 29/Sep/2010
Mesaje: 3
Locație / Oraș: Brasov

Bine v-am gasit Laughing !
Sunt RAPIDist de le 9 ani de cand am vazut un meci in care a batut RAPIDul cu 6-0,asta era prin 2001.Pana acum am deteminat 6 persoane sa tina cu RAPID.Pe toate obiectele mele scrie RAPID.Pana la vara vreau sa vin pe Giulesti ca nu am fost pana acum.
_________________
RAPIDist pana la moarte!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
AMICU'
MesajTrimis: Miercuri 29 Septembrie 2010 16:41:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 1672
Locație / Oraș: Brasov

brasovean de=al meu..pentru toate exista un inceput Laughing
Vezi ca de la RAPID si de la Giulesti devii dependent.
Very Happy
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
aDr
MesajTrimis: Sâmbătă 06 Noiembrie 2010 18:05:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 06/Noi/2010
Mesaje: 1

Salut , bine v-am gasit !
_________________
O viata pentru RAPID !

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
AMICU'
MesajTrimis: Sâmbătă 06 Noiembrie 2010 18:51:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 1672
Locație / Oraș: Brasov

salutare!....... la mai mare
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Valores
MesajTrimis: Sâmbătă 06 Noiembrie 2010 21:25:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 29/Sep/2010
Mesaje: 849
Locație / Oraș: Undeva in Giulesti!

aDr a scris:
Salut , bine v-am gasit !


Salut!Bine ai venit! Laughing
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
rewo
MesajTrimis: Duminică 07 Noiembrie 2010 15:27:39    Titlul subiectului: Votati pe gsp.ro pentru RAPID! Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 19/Feb/2010
Mesaje: 2
Locație / Oraș: SACELE

Laughing Votati echipa noastra ca favorita in meciul cu spurcatii!Ei voteaza de mai multe ori si nu e !
Am facut si eu acelasi lucru,dar ii mai astept si pe altii!
Important e sa ii batem maine!
Hai FZRB!
_________________
Marian B.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Valores
MesajTrimis: Luni 08 Noiembrie 2010 14:14:39    Titlul subiectului: Re: Votati pe gsp.ro pentru RAPID! Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 29/Sep/2010
Mesaje: 849
Locație / Oraș: Undeva in Giulesti!

rewo a scris:
Laughing Votati echipa noastra ca favorita in meciul cu spurcatii!Ei voteaza de mai multe ori si nu e !
Am facut si eu acelasi lucru,dar ii mai astept si pe altii!
Important e sa ii batem maine!
Hai FZRB!


Asa sunt ei mai "ciobani"....
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  următoarea pagină Pagina 18 din 19




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com