Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3
 Barcelona « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Giulestinho
MesajTrimis: Duminică 12 Septembrie 2010 18:04:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 13/Sep/2008
Mesaje: 89
Locație / Oraș: Brasov

nu cred ca va fi singurul, eu zic ca asta e anul realului
_________________
O sa raman vesnic acel copil unic, melancolic, acid, cu gropite-n obraji, indragostit de RAPID!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
AMICU'
MesajTrimis: Marți 17 Aprilie 2012 17:17:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 1672
Locație / Oraș: Brasov

DANIEL Pancu: “Eu sunt unul dintre puținii rapidiști care au ținut cu Barcelona de mici. Toată lumea îmi spune că n-am cum sa țin cu Barcelona dacă sunt RAPIDist, pentru că au culorile stelei. Nu, grana-ul ăla nu e în niciun caz roșu, e vișiniu. Oricum, în El Clasico e clar favorită, pentru că îi bate tot timpul pe madrileni, cred că și la 4 dimineața. Barcelona va trebui să câștige toate meciurile până la final și cred că Real se va mai împiedica. Cred că sunt cele mai tari echipe din istoria fotbalului. Te simți câteodată rușinat că te numești și tu fotbalist. Parcă sunt într-adevăr de pe altă planetă.
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
krissu
MesajTrimis: Marți 17 Aprilie 2012 19:31:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 14/Noi/2010
Mesaje: 176
Locație / Oraș: Bucuresti

Bayern pana la moarte! Fotbalul spaniol e slab si sarac. In Anglia si in Germania se joaca fotbal. Astept o finala UCL Bayern - Chelsea Very Happy

Si se pare ca asa e Smile Am suferit pentru Bayern ca pentru RAPID. Sper sa se incheie bine saptamana asta

Haidee RAPID!
_________________
Bă!... Dacă nu ai cap sau pistol, lucrează la bicepși!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 Pagina 3 din 3




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com