Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  următoarea pagină
 anti Gheorghe Copos alias George | ANTIcOPOS CAMPAIGN « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Lacra
MesajTrimis: Luni 17 Iulie 2006 17:18:13    Titlul subiectului: anti Gheorghe Copos alias George | ANTIcOPOS CAMPAIGN Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion




pana cand trebuie sa ii induram toate mizeriile lui copos? pana cand va sta acest om la echipa si va cauta sa scoata profit personal? eu una nu vreau sa-l mai vad la club...dc nu poate sa renunte ca patron...sa ramana macar ca simplu investitor...dar sa plece

vrem alta organizare ...VREM O ORGANIZARE DE NIVEL EUROPEAN....VREM SA AVEM PERFORMANTE AN DE AN....asta insemnand largirea lotului cu aducerea jucatorilor de valoare nu vinderea pe bani multi si cumpararea altora pe bani putini

vrem sa se investeasca serios la capitolul imagine...sa se ocupe cineva competent, care sa vrea sa faca ceva pentru suporter

din acest motiv....eu declar razboi dl copos si voi protesta in mai multe moduri fata de el

pentru inceput cu cateva poze





astea sunt cele vechi...iar noutatile Very Happy


ca sa le vizualizati in format mare click pe imagine
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
elena
MesajTrimis: Luni 17 Iulie 2006 17:25:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

spammer
spammer

Data înscrierii: 21/Mar/2010
Mesaje: 0

sunt in totalitate de acord lacra..asta nu face dekat sa pateze imaginea noastra de club..e un pervers si un mincinos..cineva tre sa fac ceva..cat mai repede..nu avem nevoie de ..unu ca asta..
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
elena
MesajTrimis: Luni 17 Iulie 2006 17:26:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

spammer
spammer

Data înscrierii: 21/Mar/2010
Mesaje: 0

JOS CU TOVARASU "COCOS"
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
VelvetGeisha
MesajTrimis: Luni 17 Iulie 2006 17:27:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 02/Iun/2006
Mesaje: 693
Locație / Oraș: Peste tot si nicaieri...

Da, ma alatur!!! Mad
_________________
Sunt infrangeri care te injosesc si succese care te inalta,
RAPID - un mod de viata...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
ReKiNu
MesajTrimis: Luni 17 Iulie 2006 17:28:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 781

Sunt de acord cu voi...dar nu cred ca se va putea face ceva.El face bani prea frumosi aici la RAPID ca sa lase totul si sa plece ca nu-l mai vor suporterii.Cred ca e in zadar initiativa noastra Very Happy sa zic asa... oricum Twisted Evil cOPOS
_________________
Cine crede ca scapa de mine va fi dezamagit ... mi-am scris pe cruce "BRB"
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Luni 17 Iulie 2006 17:33:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

eu cred ca daca vom fi sprijiniti de lideri...dc meci de meci se vor face proteste impotriva....dc se va scanda impotriva lui....se poate reusi indepartarea lui de la echipa
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
ank
MesajTrimis: Luni 17 Iulie 2006 17:35:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 03/Iun/2006
Mesaje: 960
Locație / Oraș: La panda

scandarile si bannerele nu o sa`l impresioneze pe copos.. lui ii trebuie ceva mai DUR Mad BUF
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
ReKiNu
MesajTrimis: Luni 17 Iulie 2006 17:35:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 781

Stii tu... daca si cu parca.... pana mea.Greu...
_________________
Cine crede ca scapa de mine va fi dezamagit ... mi-am scris pe cruce "BRB"
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
baticut
MesajTrimis: Luni 17 Iulie 2006 17:43:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

spammer
spammer

Data înscrierii: 14/Apr/2009
Mesaje: 0

Mr. Green total de acord cu Lacra !!!! Mad Twisted Evil copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
VelvetGeisha
MesajTrimis: Luni 17 Iulie 2006 17:45:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 02/Iun/2006
Mesaje: 693
Locație / Oraș: Peste tot si nicaieri...

E greu mai, logic ca e greu, dar nu putem sta cu mainile-n san... Sad
_________________
Sunt infrangeri care te injosesc si succese care te inalta,
RAPID - un mod de viata...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
rapidista_lov_Nico
MesajTrimis: Luni 17 Iulie 2006 18:18:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 29/Apr/2006
Mesaje: 7
Locație / Oraș: pe stadionu` Giuleshti ;)

Shi eu sunt total de acord cu voi !!!! Trebuie sa facem ceva impotriva lui pt a-l inlatura d la echipa !! Nu putem sta cu mainile in san sa ne uitam cum distruge echipa aceasta frumoasa !!!! Sad Sad Twisted Evil copos !!!! Mad Sad
_________________
lov3 RAPID 4eVer
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Lacra
MesajTrimis: Luni 17 Iulie 2006 19:37:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

ReKiNu a scris:
Stii tu... daca si cu parca.... pana mea.Greu...


stiu ca e greu...dar macar putem incerca...nu zic ca va pleca dc va pleca intr-o saptamana....1 luna....noi sa fim constanti in proteste...si dc vom reusi sa-l facem sa renunte chiar si dupa 1 an sau 2...eu zic ca va fi ceva mare
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Sorina
MesajTrimis: Marți 18 Iulie 2006 3:09:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 21/Apr/2006
Mesaje: 1065
Locație / Oraș: in your mind

ma bag si eu..nici nu se putea sa ma abtin, mai ales de la asta..citez:MUIE COPOS!!
_________________
The one..
http://bucatarisme.wordpress.com
http://pisstruiata.wordpress.com
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
newrazvan
MesajTrimis: Marți 18 Iulie 2006 3:39:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 19/Iun/2006
Mesaje: 7

bai copii,am citit cu atentie ce ati scris dar.......


avem la ora actuala pe cineva care sa vina cu banii multi la RAPID????



sa nu imi spuneti ca valvis ar fi bun!!!!stia cineva de laptic pana sa se dea pe langa echipa????


parerea mea ca copos ar trebui convins sa dea mai multi bani echipei decat sa plece!!!!

deocamdata copos este un rau necesar!!!!!
_________________
Life is what happens to you while you're busy making other plans
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Marți 18 Iulie 2006 5:12:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

nuu...valvis in nici un caz nu este mai bun decat copos...dar eu cred ca daca se vor cauta sponsori...se vor gasi....si din 2 rele...eu nu vreau sa aleg nici unu....vreau ce e mai bine pentru echipa
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Escobar
MesajTrimis: Marți 18 Iulie 2006 17:05:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 22/Iun/2006
Mesaje: 65

ii sparg astia odata de doua ori mashina...il mai ia de gat vreunu si se duce-n mortii masii! Mad
_________________
U.V. | 08 , peeee zonaaaaaaa...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
DarkLadY^
MesajTrimis: Marți 18 Iulie 2006 20:25:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2322
Locație / Oraș: Heaven is closed today..so i`ll walk on earth

newrazvan a scris:
bai copii,am citit cu atentie ce ati scris dar.......


avem la ora actuala pe cineva care sa vina cu banii multi la RAPID????



sa nu imi spuneti ca valvis ar fi bun!!!!stia cineva de laptic pana sa se dea pe langa echipa????


parerea mea ca copos ar trebui convins sa dea mai multi bani echipei decat sa plece!!!!

deocamdata copos este un rau necesar!!!!!


poate ai si tu dreptate ca aduce si el bani frumosi..DAR..eu ma intreb de ce nu am acceptat contractul de sponsorizare de la cosmote si l`au acceptat pe cel cu altex..care au dat mai putini bani. de ce nu s`au continuat negocierile in continuare cu bancpost?cum a spus si valvis..nimanui nu`i convine sa vina cu bani de acasa .. sa`i bage intr`o echipa..fara sa`i stie datoriile exacte. este inadmisbil sa nu ai un contabil k-lumea..trebuie sa existe o evidenta exacta cu toti banii de la club...trebuie sa ai un director economic..trebuie sa ai si tu o strategie de dezvoltare..noi nu avem NIMIC. il avem pe un comunist care toate viata lui a fost sef...si asta este si la RAPID..din pacate
_________________
Granata Girls - o grupare de fete intr-o lume pe care barbatii/baietii o considera ca fiind doar a lor
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
newrazvan
MesajTrimis: Marți 18 Iulie 2006 23:59:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 19/Iun/2006
Mesaje: 7

DarkLadY^ a scris:
newrazvan a scris:
bai copii,am citit cu atentie ce ati scris dar.......


avem la ora actuala pe cineva care sa vina cu banii multi la RAPID????



sa nu imi spuneti ca valvis ar fi bun!!!!stia cineva de laptic pana sa se dea pe langa echipa????


parerea mea ca copos ar trebui convins sa dea mai multi bani echipei decat sa plece!!!!

deocamdata copos este un rau necesar!!!!!


poate ai si tu dreptate ca aduce si el bani frumosi..DAR..eu ma intreb de ce nu am acceptat contractul de sponsorizare de la cosmote si l`au acceptat pe cel cu altex..care au dat mai putini bani. de ce nu s`au continuat negocierile in continuare cu bancpost?cum a spus si valvis..nimanui nu`i convine sa vina cu bani de acasa .. sa`i bage intr`o echipa..fara sa`i stie datoriile exacte. este inadmisbil sa nu ai un contabil k-lumea..trebuie sa existe o evidenta exacta cu toti banii de la club...trebuie sa ai un director economic..trebuie sa ai si tu o strategie de dezvoltare..noi nu avem NIMIC. il avem pe un comunist care toate viata lui a fost sef...si asta este si la RAPID..din pacate




sti tu ca exact asa s-au petrecut lucrurile????

la cate manarii se fac, numai tovarasi detin adevarul!!!!
_________________
Life is what happens to you while you're busy making other plans
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
valy/nord
MesajTrimis: Miercuri 02 August 2006 14:05:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 23/Iun/2006
Mesaje: 2
Locație / Oraș: bucurestii noi

copos trebUIE SA PLECE .avem un patron bandit hot iar prin tacerea lui face jocul lui primul oier al tarii care se vrea il prezidente ., trebuis luate masuri urgente pentru nu mai suntem atat de multii.,trebuie se ne trezim pentru ca sa nu ajungem istorie daca sTEAUA al ia pe mazilu am puso 'jocul in faza de atac las ade dorit griffts nu intelege o relatie de joc e varza .,sapunaru sa integrat foarte bine .suntem mai putini e pacat
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Andrei11
MesajTrimis: Miercuri 02 August 2006 18:52:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 11/Iul/2006
Mesaje: 739

e un conducator cum nu se poate mai prost...atat pot spune si e deajuns... Twisted Evil copos...sa plece!!! sa ne lase in pace...
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  următoarea pagină Pagina 1 din 17




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com