Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  următoarea pagină
 Sa comentam stirea zilei | revista presei Fc RAPID « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
BADEa
MesajTrimis: Joi 18 Octombrie 2007 14:39:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

daca performanta nu ne intereseaza atunci preferam sa stam acasa si sa ne uitam la altii cum o fac..........vrem lucruri frumoase la RAPID, dar nu ne intereseaza performanta, atunci de ce mai acuzam ca nu ne calificam undeva ca nu luam ceva..........inteleg ca nu este importanta pt. RAPID performanta si nu ne laudam cu asta prea tare, inteleg ca ne bazam pe spirit si draoste pt. RAPID.....dar cum adica nu conteaza neaparat performanta??..........vrei sa luam campionatul, sa mergem in UCL, sa luam mai situ eu ce ....asta poarta numele de performanta.....
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
silebucataru
MesajTrimis: Vineri 19 Octombrie 2007 21:16:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 09/Feb/2007
Mesaje: 32
Locație / Oraș: bucuresti vitan

RAPID te iubesc

BUF BUF BUF anti copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Miau
MesajTrimis: Duminică 21 Octombrie 2007 18:57:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

badea a scris:
daca performanta nu ne intereseaza atunci preferam sa stam acasa si sa ne uitam la altii cum o fac..........vrem lucruri frumoase la RAPID, dar nu ne intereseaza performanta, atunci de ce mai acuzam ca nu ne calificam undeva ca nu luam ceva..........inteleg ca nu este importanta pt. RAPID performanta si nu ne laudam cu asta prea tare, inteleg ca ne bazam pe spirit si draoste pt. RAPID.....dar cum adica nu conteaza neaparat performanta??..........vrei sa luam campionatul, sa mergem in UCL, sa luam mai situ eu ce ....asta poarta numele de performanta.....


cand vei creste poate o sa intelegi ca nu e chiar asa......

te-ai facut RAPIDist pt performanta.......sau .....pt ce....

si apoi mai dao naibi de performanta.....ce atata performanta vreti...luam titlul si jucam in CL la piatra neamt sau in bulgaria ...sau mai stiu eu unde......jucam in Cl si pierdem toate meciurile ...voi va ganditi numai la titlu si CL dar la chestiile care urmeaza dupa .....sau alte probleme existente nici macar nu le bagati in seama....

m.......e rEdnic cOpos zOTTa
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
BADEa
MesajTrimis: Duminică 21 Octombrie 2007 20:42:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

eu nu ma referam la faptul ca m-am facut rapidista pt. performanta....tu spuneai daca te mai uiti odata la mesajul tau.....spuneai ca nu conteaza performanta....bun nu conteaza, dar atunci ce vrem pt. RAPID?? hai sa nu mai folosim cuvantul performanta sa folosim un sinonim performanta=realizare.......sau nu-mi spune ca tu nu vrei ca echipa RAPID sa aibe realizari? eu cred ca cu toti vrem ca RAPIDul sa aibe realizari sa-i bata si pe aia si pe ceilalti...................ne simtim bine atunci.......
Eu iubesc RAPIDul nu pt. performanta, eu iubesc RAPIDul pur si simplu.....si nu-mi place ca alte persoane sa traga concluzii despre ceea ce simt eu pt. echipa asta....imi spun decat parerea pt. ca traim intr-o lume in care avem voie sa ne spunem parerea....iar daca am 15 ani asta nu inseamna ca nu am voie sa ma exprim.......iti multumesc pt. sfat:''cand vei creste poate o sa intelegi ca nu e chiar asa''...... dar asta mi-o spun doar parintii mei care au acest drept.....nu persoane necunoscute care nici nu ma cunosc........VREAU BINELE RAPIDului SI ORICE S-AR INTAMPLA VOI IUBI ACEASTA ECHIPA.....
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Mircea
MesajTrimis: Duminică 21 Octombrie 2007 21:24:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

Laughing RAPID
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miau
MesajTrimis: Luni 22 Octombrie 2007 13:00:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

badea a scris:
eu nu ma referam la faptul ca m-am facut rapidista pt. performanta....tu spuneai daca te mai uiti odata la mesajul tau.....spuneai ca nu conteaza performanta....bun nu conteaza, dar atunci ce vrem pt. RAPID?? hai sa nu mai folosim cuvantul performanta sa folosim un sinonim performanta=realizare.......sau nu-mi spune ca tu nu vrei ca echipa RAPID sa aibe realizari? eu cred ca cu toti vrem ca RAPIDul sa aibe realizari sa-i bata si pe aia si pe ceilalti...................ne simtim bine atunci.......
Eu iubesc RAPIDul nu pt. performanta, eu iubesc RAPIDul pur si simplu.....si nu-mi place ca alte persoane sa traga concluzii despre ceea ce simt eu pt. echipa asta....imi spun decat parerea pt. ca traim intr-o lume in care avem voie sa ne spunem parerea....iar daca am 15 ani asta nu inseamna ca nu am voie sa ma exprim.......iti multumesc pt. sfat:''cand vei creste poate o sa intelegi ca nu e chiar asa''...... dar asta mi-o spun doar parintii mei care au acest drept.....nu persoane necunoscute care nici nu ma cunosc........VREAU BINELE RAPIDului SI ORICE S-AR INTAMPLA VOI IUBI ACEASTA ECHIPA.....


uite iti dau un exemplu .. nu stiu daca destul de elocvent....... iti place enorm de mult ciocolata......te nagajezi la Milka sau Excelent cine le fabrica......si esti cel care face compozitia.......si iti vine patron.... sau sef pe raionul tau........o persoana care a facut mai mult rau decat bine atat fabrici cat si compozitie.....si tu ai argumente ca poti aduce pe altcienva mai bun ca el... sau sa pastrezi pers dinnaintea lui........

ce faci.....ramai sa fi umilit incontinuare sau incerci sa faci ceva....

bineinteles ca mi-ar placea ca echipa sa castige .....
dar prefera ca ea sa o faca intr-un mod corect si sa aiba o baza materiala in spate ca atunci cand ne vom bucura ca jucam in Cl ...sa ne bucuram ca vom putea vede si meciurile......nu doar sa stim si sa ne laudam ca prostii ca suntem in CL.........

daca vrei cu adevarat sa intelegi ce zic intelegi...daca nu.....foarte bine...
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
BADEa
MesajTrimis: Luni 22 Octombrie 2007 13:41:52    Titlul subiectului: RAPID Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

nu am de ce sa intru in polemici cu tine.....si cred ca ne abatem de la subiect ceea ce incerci sa-mi explici nu are nicio legatura cu ceea ce am discutat.Eu am vrut sa subliniez anumite lucruri si sa ma exprim......degeaba incercam sa ne facem unul pe altul sa intelegem anumite pareri persoanle, pt. ca fiecare o detine pe a lui......Eu obisnuiesc sa discut pe subiecte adevarate nu pe presupuneri.....si nu stiu daca ai observat dar nu sunt de sex masculin Surprised .....
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Miau
MesajTrimis: Luni 22 Octombrie 2007 17:28:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

pai da nu scrie nicaieri ca esti de sex masculin sau feminin ...de unde sa stiu eu.... Razz

fie.... iti respect parerea .....dar ca sa fiu rau.....o sa zic ca e gresita.....

gata am incheiat.....
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
BADEa
MesajTrimis: Luni 22 Octombrie 2007 17:39:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

''eu nu ma referam la faptul ca m-am facut rapidista pt. performanta''.......vezi am zis in mesajele anterioare(''rapidista'') numai ca probabil erai prea coplesit de ceea ce-mi vei raspunde si nu ai fost atent.........iar daca-mi respecti parerea ma bucur........si ca sa fiu rea si eu respect opiniile tale , chiar daca sunt ''deplasate''(ai grija ce sens gasesti la cuvantul ''deplasate''- ca sa nu crezi altceva).........................si cu asta am incheiat si eu....... Very Happy Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Miau
MesajTrimis: Luni 22 Octombrie 2007 17:48:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

pai as putea gasi destule ...dar prefer sa nu...... Smile

anti copos anti copos anti copos anti copos anti zotta & conducere anti zotta & conducere anti rednic anti rednic anti rednic anti rednic
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
BADEa
MesajTrimis: Marți 23 Octombrie 2007 16:43:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

ati putea sa-mi spuneti si mie cand se pun biletele in vanzare pt. meciul cu CFR?? va rog.........
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Lacra
MesajTrimis: Marți 23 Octombrie 2007 16:52:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

haideti sa vb de meciu cu cfr aici

http://www.RapidFans.ro/forum/viewtopic.php?t=1481
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
silebucataru
MesajTrimis: Miercuri 24 Octombrie 2007 22:26:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 09/Feb/2007
Mesaje: 32
Locație / Oraș: bucuresti vitan

RAPID te iubesc

BUF BUF BUF anti copos Laughing
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
silebucataru
MesajTrimis: Marți 30 Octombrie 2007 1:01:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 09/Feb/2007
Mesaje: 32
Locație / Oraș: bucuresti vitan

ole ole multumim rapidule
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
silebucataru
MesajTrimis: Marți 30 Octombrie 2007 1:02:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 09/Feb/2007
Mesaje: 32
Locație / Oraș: bucuresti vitan

ole ole multumim rapidule


editat de moderator
nu stiu cine esti dar nu mai posta asa doar de dragul de a posta ceva, mai ales pe la toate topicurile care nu prea au treaba.
Acum nu avem ce multumi RAPIDului dupa meciul cu cfr ...
si nu mai da citeaza, da direct raspunde care se afla sub topic in dreapta.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
silebucataru
MesajTrimis: Joi 08 Noiembrie 2007 23:37:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 09/Feb/2007
Mesaje: 32
Locație / Oraș: bucuresti vitan

RAPID NU UITA DUMINICA VREM VICTORIA Forza RAPID BUF



[size=24]ALOOOOOOOOOO[/size]
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
silebucataru
MesajTrimis: Luni 12 Noiembrie 2007 0:13:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 09/Feb/2007
Mesaje: 32
Locație / Oraș: bucuresti vitan

dinamo MUIE dinamo de @%$# sunteti de @%$# javre spurcati de @%$# sa ne luati BUF
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
makaveli
MesajTrimis: Miercuri 14 Noiembrie 2007 18:39:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 362
Locație / Oraș: Bucuresti

O STIRE DIN FANATIK

O alta tinta importanta a stelei pentru compartimentul ofensiv este Mugurel Buga. Este de notorietate faptul ca „Pele” din Giulesti, care a mai fost in citeva rinduri aproape sa vina in Ghencea, este ginerele lui Ioan Naghi, actualul secund al „ros-albastrilor”. Marius Lacatus il doreste pe atacant din iarna si l-a insarcinat pe Naghi, care este si nasul de cununie al „Fiarei”, sa duca tratativele. Afacerea pare mai simpla decit in cazul lui Marica. Buga ar urma sa ajunga in Ghencea la schimb cu Vali Badoi, care nu s-a acomodat la sTEAUA si vrea sa revina in Giulesti.
_________________
So many babies screaming because they seeing destruction before they see a human being!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Horia
MesajTrimis: Miercuri 14 Noiembrie 2007 20:28:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Sa-l ia si pe-asta si ajung in B... ce bine le merge cu Badoi si Rada.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
alina rapidista
MesajTrimis: Miercuri 14 Noiembrie 2007 21:54:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 09/Feb/2007
Mesaje: 300
Locație / Oraș: pitesti

makaveli a scris:
O STIRE DIN FANATIK

O alta tinta importanta a ste2lei pentru compartimentul ofensiv este Mugurel Buga. Este de notorietate faptul ca „Pele” din Giulesti, care a mai fost in citeva rinduri aproape sa vina in Ghencea, este ginerele lui Ioan Naghi, actualul secund al „ros-albastrilor”. Marius Lacatus il doreste pe atacant din iarna si l-a insarcinat pe Naghi, care este si nasul de cununie al „Fiarei”, sa duca tratativele. Afacerea pare mai simpla decit in cazul lui Marica. Buga ar urma sa ajunga in Ghencea la schimb cu Vali Badoi, care nu s-a acomodat la sTEAUA si vrea sa revina in Giulesti.


presa in fiecare an il transfera pe PELE la sTEAUA Sad
_________________
http://rapidista.blogspot.com/
A fi RAPIDist înseamnă a păstra ceva din naivitatea frumoasă a fotbalului din plăcere și din onoare!
In Romania se poate cumpara orice...mai putin RAPIDul!

RAPID nu se schimbă, așa cum marea nu capătă culoarea ochilor iubitei comandantului de vas!"
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  următoarea pagină Pagina 6 din 9




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com