Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  următoarea pagină
 Sa comentam stirea zilei | revista presei Fc RAPID « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Mircea
MesajTrimis: Joi 15 Noiembrie 2007 17:00:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

ssst .. ca de azi pleaca si la dinamo

"Eu nu știu nimic. Am citit și eu și colegii mei rîdeau de mine. Am văzut și eu că sînt dat ba la sTEAUA, ba la Dinamo. Aștept pauza de iarnă să văd ce decizie se va lua în privința lotului. ...
http://revista_presei.RapidFans.ro/2007_11-NOIEMBRIE/15__16-stiri_din_ziare-FC_RAPID_Bucuresti.htm
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
KTD
MesajTrimis: Vineri 16 Noiembrie 2007 12:55:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 22/Oct/2006
Mesaje: 867
Locație / Oraș: unknown

eu stiam ca la Brasov ...la pachet cu Maldarasanu.
_________________
Always Outnumbered. Never Outgunned.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
makaveli
MesajTrimis: Vineri 16 Noiembrie 2007 15:56:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 362
Locație / Oraș: Bucuresti

bah ce ziaristi am citit pe fantaik.ro ras)))) ca cfr il cumpara pe riquelme Smile)))))))))))) ca e prieten fabbiani cu el il mai cumpara pe chevanton doame astia viseaza rau de tot
_________________
So many babies screaming because they seeing destruction before they see a human being!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Alien
MesajTrimis: Duminică 18 Noiembrie 2007 11:02:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 25/Iul/2007
Mesaje: 618
Locație / Oraș: Drobeta-Turnu Severin

makaveli cfr o sa fie mai tare ca barca' Smile astia sunt dusi cu capul.Cica in 2-3 ani vor in finala ligii camp, eu nu le spun decat un nume Chelsea Londra.Aia se chinuie sa ajunga in finala de 3 ani si tot nu au ajuns la cate invest au facut...au avut cele mai scumpe transferuri si degeaba, si astia vor in 2-3 ani, raspunsul meu este...NICIODATA, GARANTEZ.
_________________
Sa nu acuzi de rautate ceea ce poate fi explicat prin prostie!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miau
MesajTrimis: Duminică 18 Noiembrie 2007 19:23:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

nu mai garanta atat ca deocamdata ei sunt singura formatie care si-au propus ceva si au obtinut cat de cat sau sunt pe cale sa obtina....fata de alte echipe.... Razz
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
makaveli
MesajTrimis: Duminică 18 Noiembrie 2007 23:59:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 362
Locație / Oraș: Bucuresti

Miau a scris:
nu mai garanta atat ca deocamdata ei sunt singura formatie care si-au propus ceva si au obtinut cat de cat sau sunt pe cale sa obtina....fata de alte echipe.... Razz


sa fim serios tu spui ca exista o sansa ca ei in 2-3 ani sa ajunga in finala ligii campionilor ? Surprised si stati toti calmi CFR e doar un foc de paie "se trezesc la realitate" ei o sa vedeti
_________________
So many babies screaming because they seeing destruction before they see a human being!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Miau
MesajTrimis: Luni 19 Noiembrie 2007 15:13:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

nu zic ca ajung in finala......dar zic ca sunt singurii care intradevar fac ceva si acolo se investeste in fotbal......ca clacheaza sau isi indeplinesc obiectivele asta e cu totul altceva.....

repede ...foc de paie...te-ai invatat cu un campionat corupt....ce mai baga becali bani si pierde cfr

stai linistit ca nu o sa mai fie mult asa...deja au fost luati la ochi..
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Desmond
MesajTrimis: Luni 19 Noiembrie 2007 15:21:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 05/Iul/2007
Mesaje: 339

Daaa, foc de paie, dar paiele astea ard de cativa ani si focu' e tot mai mare in fiecare sezon.
De la divizia C la Liga Campionilor e cale lunga, dar ceferistii sunt aproape de linia de finish. Bravo lor.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
catalina21rpd
MesajTrimis: Luni 19 Noiembrie 2007 15:33:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 30/Oct/2007
Mesaje: 34
Locație / Oraș: printe voi

si dak se antreneaza RAPID o sa-i faca praf!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
makaveli
MesajTrimis: Luni 19 Noiembrie 2007 15:56:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 362
Locație / Oraș: Bucuresti

ma sa fim seriosi ar fi o rusine sa castige CFR-ul campionatul nu o sa fie instare se v-or pierde o sa vedeti......
_________________
So many babies screaming because they seeing destruction before they see a human being!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Sorina
MesajTrimis: Luni 19 Noiembrie 2007 17:10:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 21/Apr/2006
Mesaje: 1065
Locație / Oraș: in your mind

nu ar fi o rusine..ar fi un campionat un pic de pic mai curat.
_________________
The one..
http://bucatarisme.wordpress.com
http://pisstruiata.wordpress.com
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
makaveli
MesajTrimis: Luni 19 Noiembrie 2007 23:47:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 362
Locație / Oraș: Bucuresti

nu cred eu sper sa luam noi titlul si nu e un vis asa mareeeee sa zici ca parca as visa sa jucam in finala UCL
_________________
So many babies screaming because they seeing destruction before they see a human being!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
BADEa
MesajTrimis: Marți 20 Noiembrie 2007 12:38:50    Titlul subiectului: rapidd Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

titlul ca materie, ca performanta nu ne intereseaza ca sa avem palmares...dar totusi acest titlu aduce bucurie in sufletele noastre...iar noi pentru a avea bucurie alaturi de RAPID vrem sa luam titlul...ma refer la partea spirituala, la linistea si fericirea noastra, nu la palmaresul sau performanta pe care am putea sa o facem...pana la urma realizarile glorioase ale RAPIDului ne aduc multa bucurie noua suporterilor care iubim echipa asta... Smile Smile Smile...repet o iubim nu doar tinem cu RAPIDul... Very Happy
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
makaveli
MesajTrimis: Marți 20 Noiembrie 2007 15:35:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 362
Locație / Oraș: Bucuresti

clar
_________________
So many babies screaming because they seeing destruction before they see a human being!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
makaveli
MesajTrimis: Miercuri 21 Noiembrie 2007 21:38:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 362
Locație / Oraș: Bucuresti

Comisia de Disciplina nu le-a iertat pe cele doua mari rivale dupa ce fanii s-au dat in stamba in timpul derby-ului etapei a 15-a din Liga lui Mitica. Dinamo si RAPID au fost suspendate cu doua respectiv o etapa, pentru scandarile rasiste si manifestarile violente ale suporterilor.

In afara suspendarii, Dinamo a primit o amenda de 50.000 de lei, "cainii" urmand sa joace cu portile inchise meciurile cu UTA si Gloria Buzau, din etapele a 17-a si a 18-a. Nici RAPIDul n-a scapat de amenda, clubul din Giulesti va trebui sa plateasca 30.000 de lei, iar suporterii nu vor avea acces pe stadionul "Valentin Stanescu" la meciul cu FC Vaslui, din ultima etapa a turului.
_________________
So many babies screaming because they seeing destruction before they see a human being!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Alien
MesajTrimis: Sâmbătă 24 Noiembrie 2007 0:34:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 25/Iul/2007
Mesaje: 618
Locație / Oraș: Drobeta-Turnu Severin

Se tot discuta mai sus de cfr k ar ajunge in finala ligii camp.....eu va mai spun inca odata nici o echipa romaneasca nu va ajunge in finala ligii camp in urmatorii 50 de ani!!!!! ATENTIE 50 DE ANI!!!!Sunt i stare sa pun pariu cu oricine pe orice!
_________________
Sa nu acuzi de rautate ceea ce poate fi explicat prin prostie!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lacra
MesajTrimis: Sâmbătă 24 Noiembrie 2007 9:48:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

alyen_rapidist a scris:
Se tot discuta mai sus de cfr k ar ajunge in finala ligii camp.....eu va mai spun inca odata nici o echipa romaneasca nu va ajunge in finala ligii camp in urmatorii 50 de ani!!!!! ATENTIE 50 DE ANI!!!!Sunt i stare sa pun pariu cu oricine pe orice!


si o sa mai traim noi 50 de ani? Very Happy
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
makaveli
MesajTrimis: Sâmbătă 24 Noiembrie 2007 11:14:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 362
Locație / Oraș: Bucuresti

de ce sa nu traim ? Smile
_________________
So many babies screaming because they seeing destruction before they see a human being!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
silebucataru
MesajTrimis: Joi 06 Decembrie 2007 15:50:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 09/Feb/2007
Mesaje: 32
Locație / Oraș: bucuresti vitan

hai RAPIDU haiRAPIDU haide Laughing
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mircea
MesajTrimis: Vineri 04 Ianuarie 2008 15:01:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

• revista presei • 1 | 2 | 3 | 4 ianuarie 2008 •

La mulți ani, 2008!
• Primul sărbătorit al anului! - "La mulți ani!" Vasile Maftei
• RAPID va juca 5 jocuri de pregătire în turneul din Portugalia
• Patronul vrea tot jucatori din tara
• Porumboiu: "Rednic a spulberat intelegerea mea cu Copos"
http://revista_presei.RapidFans.ro/2008/ianuarie/01__02__03__04__05__06-stiri_din_ziare-FC_RAPID_Bucuresti.html
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  următoarea pagină Pagina 7 din 9




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com