Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  următoarea pagină
 Sa comentam stirea zilei | revista presei Fc RAPID « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
gaby=>zicu
MesajTrimis: Marți 10 Aprilie 2007 15:36:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 01/Feb/2007
Mesaje: 24

''Liga Profesionistă de Fotbal a confirmat astăzi, în mod oficial, faptul că partida din etapa a 27-a, dintre RAPID și Dinamo, programată pe data de 22 aprilie, de la ora 20:00, va avea loc pe Stadionul Național ...''

cu sau fara spectatori????
_________________
hai RAPID
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mircea
MesajTrimis: Marți 10 Aprilie 2007 15:49:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

RAPID - Dinamo, pe Stadionul Național din Capitală

Liga Profesionistă de Fotbal a confirmat astăzi, în mod oficial, faptul că partida din etapa a 27-a, dintre RAPID și Dinamo, programată pe data de 22 aprilie, de la ora 20:00, va avea loc pe Stadionul Național din Complexul Sportiv "Lia Manoliu".
Programarea a fost posibilă și datorită acceptului clubului Dinamo, care nu va fi obligat, astfel, conform regulamentului, să efectueze o deplasare mai lungă decât cea inițială.
Aceasta va fi prima dintre cele trei etape de suspendare dictate împotriva terenului RAPIDului, după incidentele de la jocul cu sTEAUA.

APASA pentru alte stiri pe RapidFans.RO
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
nushuletz
MesajTrimis: Joi 12 Aprilie 2007 9:54:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Mai/2006
Mesaje: 529
Locație / Oraș: Pitesti

Acasa fara spectatori

SCHIMBARE Comitetul de Urgenta al FRF a modificat ieri Regulamentul Disciplinar, iar derby-ul RAPID - Dinamo se va juca pe Giulesti, dar cu portile închise.
Dupa ce LPF aprobase marti ca derby-ul dintre RAPID si Dinamo sa se desfasoare pe "Lia Manoliu", ieri cazul a luat o turnura neasteptata.

Comitetul de Urgenta al Federatiei Române de Fotbal s-a întrunit într-o sedinta fulger, care a avut drept scop modificarea Regulamentului Disciplinar. Astfel, circulara nr. 3 a intrat deja în vigoare si prevede "organizarea de jocuri fara accesul publicului, de la doua la patru etape, în caz de abateri repetate sau în cazul în care organul disciplinar apreciaza ca abaterile savârsite prezinta un grad ridicat de pericol". Pe lânga aceasta modificare ramâne valabila si vechea pedeapsa, conform careia clubul sanctionat trebuie sa organizeze jocurile considerate a fi pe teren propriu la o distanta de 150 de kilometri fata de localitatea în care-si are sediul.

Având în vedere ca la derby-ul RAPID - Dinamo ambele formatii sunt din Bucuresti si, conform regulamentului, "câinii" nu trebuie sa parcurga o distanta mai mare fata de deplasarea initiala, giulestenii au decis sa organizeze întâlnirea cu ros-albii pe arena de lânga Podul Grant, dar fara a beneficia de aportul fanilor. Hotarârea a fost luata înaintea antrenamentului de ieri, dupa ce conducatorii "feroviarilor" s-au consultat atât cu jucatorii, cât si cu tehnicianul Razvan Lucescu. Precedenta partida în care echipa din Grant a evoluat acasa pe un stadion pustiu s-a consumat în etapa a 11-a, giulestenii spulberând atunci Gloria cu 4-0. Altfel, astazi se va judeca si apelul facut de visinii pentru reducerea sanctiunii de trei etape de suspendare. Altfel, noul ministru al Transporturilor, Ludovic Orban, s-a aratat dispus sa-i concesioneze stadionul lui George Copos.


Sad
_________________
http://gruppopitesti.wordpress.com/about/

[traieste`ti viata...nu se stie niciodata ce se poate intampla.... ]

[R.I.P.Cristina]

["RAPID a reprezentat si reprezinta o speranta de iubire"]

[R-A-P-I-D Rabdare-Ambitie-Putere-Iubire-Daruire]


[Forza Provinciales Smile]
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
KTD
MesajTrimis: Joi 12 Aprilie 2007 11:23:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 22/Oct/2006
Mesaje: 867
Locație / Oraș: unknown

una calda, una receee.

Mitica si Mircica au convocat URGENT o sedinta si s-a luat decizia, "democratica" bineinteles, de a modifica regulamentul. Nu de putine ori l-am auzit pe Dragomir spunand ca vrea sa nu mai vada lume pe stadion decat sa vada "huligani". Se pare ca si-a implinit pofta. Lpf si Frf....sa-ti dam ********.
_________________
Always Outnumbered. Never Outgunned.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Joi 12 Aprilie 2007 12:05:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

APASA pentru alte stiri pe RapidFans.RO
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
rapidistul_nico_21
MesajTrimis: Joi 12 Aprilie 2007 19:17:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 12

Era mai bine cu suporteri......................da-i batem si fara.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
adilafun
MesajTrimis: Joi 12 Aprilie 2007 22:57:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 15/Apr/2006
Mesaje: 40

Decizia de a juca în Giulești fără spectatori a fost luată la dorința conducerii tehnice și a jucătorilor, care au considerat că se simt mult mai bine pe gazonul propriu, chiar dacă vor fi afectați de absența inimoșilor lor suporteri.

Directorul general Constantin Zotta :
"Ne pare rău că s-a ajuns la acest lucru, mai ales că, pentru o mână de turbulenți, vor suferi adevărații noștri susținători. A trebuit totuși să luăm în calcul doleanța jucătorilor și să sacrificăm acum orice, numai pentru a încerca să ne atingem obiectivele propuse, extrem de importante pentru viitorul imediat al RAPIDului. Vom resimți din plin faptul că vom juca în fața unor tribune goale, dar, repet, sperăm să merite sacrificiul și să luăm maximum de puncte din aceste jocuri".. ProSport.RO

Ce conducere de kakat avem ,cum pot alege sa joace fara spectatorii ,astia nu se gandesc deloc la noi ,cred ca sunt niste MERCENARII.
Pai normal ca au considerat ca se simt mult mai bine jucatorii(zicu ,ganea ,care din vara poate nu mai sunt la noi sau razvan) dc nu mai au presiunea publicului ,nu mai sunt injuratiii nu ii fluiera nimeni ,pot juca ei cum ii invata razvan si sa gafeze in voie ca si asa ei nu sufera pt RAPID salariul merge sau primele
Dc erau spectatorii se mai chinuiau ei sa vina pana la peluza sa ne salute ce atata oboseala pe ei
Conducerea poate trebuia sa inchirieze stadionu unde trebuia sa jucam ,altii banii in minus pt copos,banii de cazare ,transport
DAR CE CONTEAZA CA NOI AM PLATIT ABONAMENTELE DC ASA VOR JUCATORII SI CONDUCEREA O SA VENIM DE ACUM CA LA TEATRU SA II APLAUDAM CAND PIERD SI GAFEAZA CA IDIOTII MERCENARII ASTIA
SA PLECE ODATA TOATA CONDUCEREA ASTA DE IDIOTII SI SA-L IA SI PE RAZVAN
Dupa ce avem din ce in ce mai putini suporterii ,noi facem tot posibilu sa ii pierdem si p aia care ii avem in loc sa atragem alti suporterii prin tara care nu au posibilitatea sa vina in BUC
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
rapidistul_nico_21
MesajTrimis: Luni 16 Aprilie 2007 19:08:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 12

Borcea e un idiot. Nici macar cainii lui nu trebuie sa se ia dupa cum gandeste el...........................numai idioti :o in fotbal ca marile personaje de la sTEAUA, Penescu, Copos.............milogi ca Vali Badea......... sclavi ca Jiul Petrosani..........................ce ne face oare cu astia???????????? Echipele mici(unele) chiar nu mai au pic de demnitate: vine stiaoa cu un sac cu bani sunt prastie; vine RAPIDU sa baga in poarta. Se duce de rapa fotbalul cu fenomene d-astea.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
nushuletz
MesajTrimis: Marți 17 Aprilie 2007 10:08:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Mai/2006
Mesaje: 529
Locație / Oraș: Pitesti

Farul - RAPID 1-2-a 2-a victorie consecutivă în deplasare și giuleștenii continuă lupta pentru locul secund

Echipa lui Răzvan Lucescu a reușit performanța de a câștiga pentru a doua oară consecutiv un meci jucat în deplasare, recidivând la Constanța, 2-1 (1-1), după ce învinsese cu același scor și la Pitești, runda trecută. Similar, Răzvan Lucescu a izbândit pe malul mării cu o trupă la fel de "ciuntită" precum cea pe care o avusese la dispoziție în Trivale. Atunci, au lipsit Bădoi, Lazăr, Mazilu, Zicu și Burdujan, acum lista absenților i-a cuprins pe Coman, Mazilu, Lazăr, Săpunaru și Burdujan, Ganea evoluând și el nerefăcut.

Giuleștenii, în ciuda scorului la limită, au meritat Victoria, mai ales că, după golul înscris de Bădoi, în min. 13, dintr-un penalty obținut de Perjă (același care scosese o lovitură de pedeapsă și la Pitești), Buga a avut șansa desprinderii, dar bara s-a opus golului de 0-2. Constănțenii au egalat dintr-o fază tipică, avându-l în prim-plan pe veșnicul Guriță, cel care, plecat în cursă pe o minge aruncată (logic) la bătaie, l-a devansat pe Rada și l-a păcălit pe Edel, intrând cu balonul în poartă (min. 22). RAPID a avut șansa de marca repede după pauză (min. 49), când Buga a fructificat serviciul inspirit al lui Zicu, și a preferat apoi să înghețe oarecum jocul, salvată fiind însă și de câteva intervenții mai mult decât inspirate ale camerunezului Edel. La fel de bine însă, scorul se putea majora, Dică având două bune situații de a marca, spre final.

Cu cele trei puncte importante cucerite la Constanța, dar și cu pasul greșit făcut de sTEAUA la Bistrița, RAPIDul lui Răzvan Lucescu continuă să se bată pentru locul doi, pe care momentan îl ocupă CFR Cluj. Echipă pentru care, însă, abia acum vin meciurile grele.

Farul: Vlas - Farmache, Barbu, Șchiopu, Maxim - Băcilă (68 Gerlem), Teekloh, M. Nae (46 Păcuraru), Otvoș - Guriță/cpt., T. Moldovan (71 Tilincă). Antrenor Basarab Panduru

RAPID: Edel - M. Constantin, Maftei/cpt., Rada - Bădoi, Grigore, Măldărășanu, Perjă - Buga (90+1 R. Stancu), Zicu (73 Dică) - V. Moldovan (62 Ganea). Antrenor Răzvan Lucescu

Arbitru: Cristian Balaj (Baia Mare)


(RapidFans.ro)
_________________
http://gruppopitesti.wordpress.com/about/

[traieste`ti viata...nu se stie niciodata ce se poate intampla.... ]

[R.I.P.Cristina]

["RAPID a reprezentat si reprezinta o speranta de iubire"]

[R-A-P-I-D Rabdare-Ambitie-Putere-Iubire-Daruire]


[Forza Provinciales Smile]


Ultima modificare efectuată de către nushuletz la Marți 17 Aprilie 2007 10:10:43, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
nushuletz
MesajTrimis: Marți 17 Aprilie 2007 10:09:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Mai/2006
Mesaje: 529
Locație / Oraș: Pitesti

Lucescu: "Principala noastră contracandidată este RAPID"

Răzvan Lucescu consideră că principala adversară a giuleștenilor în lupta pentru locul 2 este chiar RAPIDul, prin rezultatele pe care le va obține, fiind convins că CFR Cluj se mai poate împiedica, mai ales că ardelenii vor mai juca și cu RAPID și cu Dinamo.

"Principala noastră contracandidată la locul doi este RAPID. Ratăm ușor și primim gol din ocazii foarte puține ale adversarilor. La finalul campionatului trebuie să ne putem privi în ochi și să putem spune că am făcut tot ce s-a putut. Chiar dacă avem jucători accidentați, cei 12, 13 care sunt valizi arată că au valoare și își dau viața pe teren", a spus Lucescu, după meciul câștigat la Constanța.

Tehnicianul RAPIDist crede că formația sa s-ar fi putut desprinde mai clar în prima repriză, dar a admis și că Farul ar fi putut egala. "Este o victorie foarte importantă pentru noi. Farul e o echipă cu jucători tehnici, care pot pune oricând probleme. Ar fi trebuit să intrăm cu 2-0 la pauză, dar din păcate, pe o greșeală în apărare, a fost 1-1. Putea să se termine 3-1, dar și 2-2", a afirmat Răzvan Lucescu.

În urma victoriei de la Constanța, RAPID a trecut pe locul trei în clasament, cu 50 de puncte, trei mai multe decât sTEAUA și cu cinci mai puține decât CFR Cluj.



(RapidFans.ro Revista PRESEI)
_________________
http://gruppopitesti.wordpress.com/about/

[traieste`ti viata...nu se stie niciodata ce se poate intampla.... ]

[R.I.P.Cristina]

["RAPID a reprezentat si reprezinta o speranta de iubire"]

[R-A-P-I-D Rabdare-Ambitie-Putere-Iubire-Daruire]


[Forza Provinciales Smile]
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
optheo
MesajTrimis: Joi 26 Aprilie 2007 14:35:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 29/Noi/2006
Mesaje: 71

Savaniu nu este singurul arbitru fie el si de tuse,spaguit.Si nu este prost,ca daca era prost nu vedea faza,dar a fost comandata decizia lui si platita cu vreo 10000 euro.Asta e prost in tara noastra,ca totul se face comandat si platit,si de aceea nu merge nimic bine.Suntem un popor foarte las si delasator.De cand cu revolutia nu le merge bine decat la bisnitari,farsori si tuturor celor bagati in politica.Asta este rezultatul unei delasari si unei proaste organizari din toate punctele de vedere si politic si sportiv si oricum o ganditi.Pana si Basescu a tradat ce poate iubea,RAPIDul,ca sa-i mearga bine cu Jiji.Dumnezeu vede tot si nimic nu ramane neplatit.O sa vedem si cum se va termina campionatul asta plin de mafioti si de javre care de fapt nu iubesc acest spor,ci scot bani frumosi din el. Sa le fie rusine la toti ! Mad Twisted Evil
_________________
optheo_2963
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
SARMA
MesajTrimis: Vineri 27 Aprilie 2007 8:17:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Mesaje: 13

"IN MOMENTE CA ACESTA, IMI VINE SA MA LAS DE FOTBAL..." a declarat "muc cel mic" dupa meciul de la Bistrita, in care el, ca de fiecare data, nu are nici o vina. SA FIE !
S-a trezit "cercelatul" la realitate ? Sper sa nu fie vrajeala si sa-i ia si pe autenticii-ratati:Maldarasanu,Badoi,Rada.I.Stancu,Grigore,Buga,Perja si .Dica.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
flores
MesajTrimis: Vineri 27 Aprilie 2007 10:36:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 22/Noi/2006
Mesaje: 8
Locație / Oraș: bucuresti

sa ne lase ....ne-am plictisit de fitele lui....numai noi suporteri suntem de vina...pt ca l-am sustinut pe asta de ani de zile....trebuia rednic sa fi venit in locul lui ....dar noi am facut atmosfera urata la hotel la copos ...l-am injurat pe rednic...am uitat ce a facut pt noi suporterii....acum este momentul sa ne trezim la realitate noi SUPORTERII care dorim binele acestor culori ....si sa plece si cu alti nesimtiti de jucatori..SI SE PARE CA NE-A RAMAS FINALA CUPEI ....SI ACOLO VA FI F GREU....JUCAM DE KAKAT
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Vineri 27 Aprilie 2007 15:05:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

SARMA a scris:
"IN MOMENTE CA ACESTA, IMI VINE SA MA LAS DE FOTBAL..." a declarat "muc cel mic" dupa meciul de la Bistrita, in care el, ca de fiecare data, nu are nici o vina. SA FIE !
S-a trezit "cercelatul" la realitate ? Sper sa nu fie vrajeala si sa-i ia si pe autenticii-ratati:Maldarasanu,Badoi,Rada.I.Stancu,Grigore,Buga,Perja si .Dica.


si tu tot numai la infrangeri te trezesti ... nu esti suporter ... suferi rau de tot ... nu te vedem p`aici decat cand ai ceva de zis contra ... am impresia ca la bucurii esti beat mort pe sub vreo masa daca nu poti face comentarii decat la infrangeri ...
nu am nevoie de raspuns de la tine ... ai impresia ca esti buricul pamantului ... la revedere ...

asta nu insemana ca sunt de acord cu starea actuala ...
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
make
MesajTrimis: Luni 30 Aprilie 2007 8:42:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 04/Feb/2007
Mesaje: 74
Locație / Oraș: prin peluza,prin tribuna,oriunde e Rapid

Din ziarul Click:
______________________________________________________________
MM, sunat de Copos

Chiar dacă acest lucru pare incredibil, fostului manager general al stelei, demis luni de la condu-cerea echipei campioane, i s-a propus funcția de președinte al RAPIDului. Nu acum, ci din vară, în momentul în care atât actualul șef al clubului de sub Podul Grant, Constantin Zotta, cât și antrenorul Răzvan Lucescu vor pleca.

Stoica: «Nu am decis nimic»

În prezent, Mihai Stoica nu e tentat să preia postul de președinte al giuleștenilor, însă nu a exclus ca pe viitor să ajungă la RAPID. "Deocamdată, nu am luat nici o hotărâre. Trebuie să mă liniștesc! Trebuie să cântăresc bine ceea ce mi se va oferi, dacă mi se va oferi. În plus, ar fi nedrept să vorbesc astăzi (n.r. - ieri), în ziua plecării mele de la sTEAUA, despre viitoarea destinație", a mărturisit fostul manager.

Dacă va accepta propunerea giuleștenilor, Stoica ar deveni pentru a doua oară președinte la RAPID. MM a ocupat această funcție pentru o singură zi, în 2002. Atunci era președinte la Oțelul. Copos i-a propus funcția similară la RAPID, a venit sub Podul Grant, dar după o noapte s-a reîntors la Galați. Câteva luni mai târziu, a semnat cu sTEAUA.
______________________________________________________________

Ce gluma buna....
_________________
Mandru de culoarea visinie,mandru de RAPID
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Luni 30 Aprilie 2007 11:21:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

make a scris:
Din ziarul Click:
______________________________________________________________
MM, sunat de Copos

Chiar dacă acest lucru pare incredibil, fostului manager general al ste2lei, demis luni de la condu-cerea echipei campioane, i s-a propus funcția de președinte al RAPIDului. Nu acum, ci din vară, în momentul în care atât actualul șef al clubului de sub Podul Grant, Constantin Zotta, cât și antrenorul Răzvan Lucescu vor pleca.

Stoica: «Nu am decis nimic»

În prezent, Mihai Stoica nu e tentat să preia postul de președinte al giuleștenilor, însă nu a exclus ca pe viitor să ajungă la RAPID. "Deocamdată, nu am luat nici o hotărâre. Trebuie să mă liniștesc! Trebuie să cântăresc bine ceea ce mi se va oferi, dacă mi se va oferi. În plus, ar fi nedrept să vorbesc astăzi (n.r. - ieri), în ziua plecării mele de la sTEAUA, despre viitoarea destinație", a mărturisit fostul manager.

Dacă va accepta propunerea giuleștenilor, Stoica ar deveni pentru a doua oară președinte la RAPID. MM a ocupat această funcție pentru o singură zi, în 2002. Atunci era președinte la Oțelul. Copos i-a propus funcția similară la RAPID, a venit sub Podul Grant, dar după o noapte s-a reîntors la Galați. Câteva luni mai târziu, a semnat cu sTEAUA.
______________________________________________________________

Ce gluma buna....



chiar daca ieri la stiri decalara ca nu ii va mai face niciodata propunerea de a veni in Giulesti...eu il cred pe copos in stare de orice
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Luni 30 Aprilie 2007 11:49:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

pai ca sa vina la RAPID mai intai trebuie sa il injure pe copos ... vezi cazul Fuior | forzarapid | etc ...
deci daca nu il injuri pe copos nu poti ajunge la RAPID sau prieten d'a lui copos
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
SARMA
MesajTrimis: Luni 30 Aprilie 2007 16:14:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 11/Ian/2007
Mesaje: 13

RASPUNS LUI Mircea:
Spune-mi si mie, care au fost bucuriile?Victoriile de la Pitesti sau Constanta? Sint intr-adevar bucurii, dar de marile "bucurii" cu ceauseii si ciinii(tur-retur), ce zici?
De cit timp mai ai nevoie sa-ti dai seama ca Razvan ne-a ingropat cu tactica lui idioata si cu refuzul din iarna(si nu numai) al achizitionarii unor jucatori, oricum mai buni decit Badoi,Perja sau Maldarasanu?
Stii de ce postez atit de rar? Pt. ca postez pe blogul lui copos, acolo fiind o adevarata campanie anti-copos, iar vrind-nevrind, tot citeste ce i se scrie.
Propun ca toti cei de pe RapidFans sa-si indrepte tirul impotriva lui copos si pe forzarapid, pt. ca pe blogul lui sigur citeste postarile, chiar daca nu raspunde tuturor.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Luni 30 Aprilie 2007 23:11:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

iti spun eu ca nu citeste ... am vorbit personal cu el ...
eu nu am spus ca au fost bucurii ... eu am spus ca numai la infrangeri vb aici ...
este pe aici un topic la noi pe forum unde intrebarile puse de mine pe blogul lui copos au fost sterse si am primit ban ...
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
RoBerT
MesajTrimis: Miercuri 02 Mai 2007 17:03:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 24/Apr/2007
Mesaje: 21

Singuri împotriva vîntului

În timp ce Gigi Becali își aranjează pînă și observatorii de joc, George Copos a refuzat să comenteze situația din fotbal, explicînd ieri, la TV Sport, că i s-a rupt vela de la yacht.

Așa s-a scris, din nou, finalul de campionat. În timp ce sTEAUA își folosește banii cu determinare și chiar agresivitate, RAPID s-a împăcat cu statutul de victimă. Nimeni nu-i pretinde lui Copos să apeleze la metode oculte. Dar măcar ar fi putut să asigure o protecție constantă echipei. Există trupe în acest campionat, Vasluiul și CFR Cluj sînt doar două exemple, ai căror conducători au știut să nu-și lase jucătorii călcați în picioare.

Fotbalul este o demonstrație de forță și în afara gazonului. Fotbalul înseamnă politică față de Ligă și față de FRF. Nu vă strîmbați! Politică fac și oamenii de știință cînd obțin finanțări, politică fac rectorii, politică fac directorii de spitale. Ca să reușești în sportul complex de azi, trebuie să-ți construiești un sistem de alianțe și să răspunzi mediului ostil, cînd e cazul!

Privindu-i pe ceilalți cum se duc spre Ligă, rapidiștilor nu le rămîne decît speranța că s-a reparat vela.

frumos le zice tolontan...

sursa: http://www.tolo.ro/2007/04/30/singuri-impotriva-vintului/
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  următoarea pagină Pagina 3 din 9




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com