Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  următoarea pagină
 Sa comentam stirea zilei | revista presei Fc RAPID « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
makaveli
MesajTrimis: Sâmbătă 06 Octombrie 2007 17:16:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 362
Locație / Oraș: Bucuresti

"Eu nu-i iubesc pe acesti oameni. Nu-mi pasa, pentru ca voi pleca oricum"

Cum sa zica asa ceva ? da-l in mortii masii sa se duca de unde a venit.....
_________________
So many babies screaming because they seeing destruction before they see a human being!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Gogu
MesajTrimis: Marți 09 Octombrie 2007 2:04:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 05/Dec/2006
Mesaje: 52
Locație / Oraș: San Francisco

Ceva incredibil ce se intimpla la RAPID! .... parca au luat boala de la dinamo si sTEAUA.

Oare zarurile sa aruncat pt. acest sezon si nu-i convine lui BERGODI? ... aflind cine este de fapt campioana deja?

Oare Copos o sa stea capra si sezonul asta? ...aruncind vobe in vint de Champions League si cistigarea campionatului?

Oare RAPID este lucrat iara pe la spate de posibil corupti conducatori si jucatori via FRF si Media Romaneasca?

PACAT!!!!

HAI RAPID!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
DanCoe
MesajTrimis: Marți 09 Octombrie 2007 11:51:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 23/Sep/2007
Mesaje: 2
Locație / Oraș: Botosani

RAPID nu a inceput si nu se va termina cu Bergodi, daca a plecat drum bun si cale batuta. Despre venirea lui Rednic la RAPID, sincer m-as bucura pt. ca la RAPID cat a activat ca jucator si antrenor a facut treaba buna, din partea mea tot respectul. Daca stam bine si ne gandim alt antrenor in afara de Rednic nu prea ar fi de RAPID in aceste momente.

______________________________
"Un salut din vechea Troe/ Pentru faima lui Dan Coe/ Ahoe!"
_________________
"Un salut din vechea Troe/ Pentru faima lui Dan Coe/ Ahoe!"
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
mircea1923
MesajTrimis: Marți 09 Octombrie 2007 19:00:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 28/Feb/2007
Mesaje: 15
Locație / Oraș: Chiajna

DanCoe a scris:
RAPID nu a inceput si nu se va termina cu Bergodi, daca a plecat drum bun si cale batuta. Despre venirea lui Rednic la RAPID, sincer m-as bucura pt. ca la RAPID cat a activat ca jucator si antrenor a facut treaba buna, din partea mea tot respectul. Daca stam bine si ne gandim alt antrenor in afara de Rednic nu prea ar fi de RAPID in aceste momente.

______________________________
"Un salut din vechea Troe/ Pentru faima lui Dan Coe/ Ahoe!"



Mr. Green Rednic este un tradator, un sclav si un lingau. S-a vandut lu Becali pt o punga de bani si nu o data ci chiar de 2 ori! Sa ne explice marele asta antrenor cum a jucat el ultima etapa cu Vasluiul contra stelei? Sa ne explice el declaratiile date despre RAPID! Sa ne explice de ce cand era la noi se lega mereu de Borcea iar cand a ajuns la dinamo il pupa in cur!!!!!!!!!!??????? Sad
Du-te tare Rednic.................. dar du-te departe de Giulesti pt ca aici n-ai ce sa mai cauti.......... BUF
si voi astia care sunteti tare satisfacuti de rednic mai ganditi-va inainte sa vorbiti
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Allex1923
MesajTrimis: Marți 09 Octombrie 2007 19:06:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 05/Sep/2007
Mesaje: 300
Locație / Oraș: Bucuresti

Cum am mai spus : Un mare antrenor si un om de caracter Cristiano Bergodi , dar uita demisia nu e demisia , iar daca ne luam dupa rezultatele lui rednic la RAPID si in general as vrea sa vina ! Dar cand ma gandesc ce a spus cand nu era la RAPID sau cand antrena pe dinamo , as venii la stadion doar sa il injur !~
_________________
Daca nu Exista RAPID ?
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Miercuri 10 Octombrie 2007 17:10:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

hmm voi ce dracu nu intelegeti........ce zaruri sunt aruncate ..ce pana mea suferiti dupa performanta in rahat...sunteti RAPIDisti de 5 ani de zile si gata vreti titluri si cupe.......pai in pana mea in 84 de ani nu am luat decat 3 titluri acuma vi s-a sculat sa luam titlu din 3 in 3 ani.........

daca nu va convine stati dracu acasa si nu mai veniti la stadion.....ca daca veniti , veniti pt echipa si culori nu pt copos bergodi sau jucatori.......sau locul din clasament

rednic copos zota.......

te rugam sa folosesti un limbaj cat mai adecvat, fara @%$# si iar @%$#

_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
alina rapidista
MesajTrimis: Miercuri 10 Octombrie 2007 20:10:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 09/Feb/2007
Mesaje: 300
Locație / Oraș: pitesti

Eu una apreciez mai mult atmosfera pe care un antrenor o creeaza decat performanetele.NOi nu suntem lasati sa avem performante,poate sa vina si cel mai bun antrenor din lume, de aceea apreciez mai mult antrenori care stiu sa puna in valoare spiritul RAPIDului.De aceea sunt absolut deacord cu MIAU. anti copos
_________________
http://rapidista.blogspot.com/
A fi RAPIDist înseamnă a păstra ceva din naivitatea frumoasă a fotbalului din plăcere și din onoare!
In Romania se poate cumpara orice...mai putin RAPIDul!

RAPID nu se schimbă, așa cum marea nu capătă culoarea ochilor iubitei comandantului de vas!"
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Iris
MesajTrimis: Miercuri 10 Octombrie 2007 21:05:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 13/Iul/2006
Mesaje: 961

Miau a scris:
in pana mea in 84 de ani nu am luat decat 3 titluri


Pisu`, sunt 4 titluri ... daca nici noi nu-l recunoastem pe al 4-lea, ce rahat pretentii sa mai avem la altii?
_________________
...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Miercuri 10 Octombrie 2007 21:12:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

el vorbea de cele recunoscute
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
dark angel
MesajTrimis: Joi 11 Octombrie 2007 11:38:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 06/Oct/2007
Mesaje: 3

NU STIU CARE ESTE PAREREA VOASTRA DESPRE REVENIREA LUI Mircea REDNIC,DAR YO UNA NU O VAD DELOC BINE VENITA...
SI ASTA PT K NU POT UITA DECLARATIILE FACUTE DE EL PE CAND ERA LA DINAMO... Sad
BERGODI TREBUIA SA RAMANA SI JIGODIA AIA DE COPOS TREBUIA SA TINA CU DINTII DE EL...ASA CUM NU A FACUT NICI CU RAZVAN! DAR BINEINTELES, NU AVEM CE SA II CEREM K DOAR EL NU VREABINELE ECHIPEI CIDOAR SA-I IASA LUI MANEVRELE...ASTA E....
TOT CE AVEM UN PATRON DE KKT, SI ODATA CU EL REZULTATE DE KKT... anti copos [/b]
_________________
O SA IUBESC TOATA VIATA MEA RAPIDul!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Iris
MesajTrimis: Joi 11 Octombrie 2007 13:37:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 13/Iul/2006
Mesaje: 961

Mircea a scris:
el vorbea de cele recunoscute

pai sa-l recunoasca si pe primu Cool Very Happy
_________________
...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
adilafun
MesajTrimis: Vineri 12 Octombrie 2007 20:16:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 15/Apr/2006
Mesaje: 40

au si suporterii acces la amicalul de maine ?
De ce nu se joaca pe Giulesti ?
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Sâmbătă 13 Octombrie 2007 7:43:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

RAPID intalneste azi de la ora 11 FC Bucarest

Formatia pregatita de Mircea Rednic va intalni sambata, de la ora 11:00, intr-un meci de verificare, divizionara D, FC Bucarest. Partida va avea loc la baza sportiva a visiniilor de la ProRapid. Altfel, miercuri, giulestenii au programat un alt test de verificare cu echipa din liga a 3-a, Electrosit Titu.

sigur e fara public ... si joaca mai intai un amical la Pro RAPID ca sa vada ce si cum ... miercuri la Titu o sa fie sigur cu public
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
C3sar
MesajTrimis: Sâmbătă 13 Octombrie 2007 13:11:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 255
Locație / Oraș: Cluj-Napoca

Miau a scris:
hmm voi ce dreaq* nu intelegeti........ce zaruri sunt aruncate ..ce pana mea suferiti dupa performanta in rahat...sunteti RAPIDisti de 5 ani de zile si gata vreti titluri si cupe.......pai in pana mea in 84 de ani nu am luat decat 3 titluri acuma vi s-a sculat sa luam titlu din 3 in 3 ani.........

daca nu va convine stati dreaq* acasa si nu mai veniti la stadion.....ca daca veniti , veniti pt echipa si culori nu pt copos bergodi sau jucatori.......sau locul din clasament

@%$# rednic @%$# copos @%$# zota.......

te rugam sa folosesti un limbaj cat mai adecvat, fara @%$# si iar @%$#


Ba miau,acuma in plm,tu ai vrea sa ajungem in B numai pentru demnitatea noastra da?Zi-mi un pic,aia care conduc acum peluza au demnitate?Spuneti ca plm nu va intereseaza trofeele ca nust` ce,ca noi sintem RAPID nu pentru cupe si flori.Dar daca e sa ajungem pe locul 10-12 jucatorii is amenintati,se cer demisii si plm.Nu cumva se contrazic unele lucruri?Doamne fereste sa ajunga RAPIDul o echipa de pluton ,doar sa-si pastreze demnitatea cum va place unora sa spuneti,si vom ajunge sa jucam cu 2-300 de suporteri ca la dinamo,.

_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Sâmbătă 13 Octombrie 2007 22:50:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

Cesar nu e vb de asta.....vad ca acuma toti sufera pt titlu si alte kakaturi...pai sa zica Mircea cum era innainte de 96 sa ne spuna si noua cum era atmosfera si princiipile......

eu unu nu-s de acord cu Rednic si nici grupul meu ......si sunt alte si alte chesti pe care nu le sti.....

am mai zis-o e cam aceeasi situatie de acuma 1 an,,,,cand lucescu a fost dat afara sau si-a dat demisia si trebuia sa vina rednic,...... ce bergodi nu va adus satisfactie...???
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Sâmbătă 13 Octombrie 2007 22:51:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

si da vreau ca RAPIDul sa ajunga o echipa de pluton.....macar atunci era stadionul plin de suporteri.. nu ca acuma care vin doar la meciurile importante.....

si la cat de murdar e campionatul.......mai degraba prefer o cupa decat un titlu de tot kaktul...
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Adi
MesajTrimis: Duminică 14 Octombrie 2007 10:40:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1677
Locație / Oraș: Bucuresti

Miau a scris:


eu unu nu-s de acord cu Rednic si nici grupul meu ......si sunt alte si alte chesti pe care nu le sti.....



care din Bucuresti sau timisoara ca in ultima vreme nu stim cu cine mai simpatizezi
_________________
NICIODATA NU SPUNE NICIODATA
http://www.RapidFans.ro


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
BADEa
MesajTrimis: Joi 18 Octombrie 2007 13:19:40    Titlul subiectului: rapid4ever Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

Cati dintre noi o sa mai fie anti rednic si la bucurie daca RAPID va lua un titlu sezonul asta si daca vom merge in UCL.....si cine stie ce lucrururi frumoasa vom face pe acolo cu rednic..................dar exista un ''daca''................?????? Confused
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Miau
MesajTrimis: Joi 18 Octombrie 2007 14:03:51    Titlul subiectului: Re: rapid4ever Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

badea a scris:
Cati dintre noi o sa mai fie anti rednic si la bucurie daca RAPID va lua un titlu sezonul asta si daca vom merge in UCL.....si cine stie ce lucrururi frumoasa vom face pe acolo cu rednic..................dar exista un ''daca''................?????? Confused


multi o sa fim...... nu ne intereseaza neaparat performanta
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Joi 18 Octombrie 2007 14:05:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

Adi a scris:
Miau a scris:


eu unu nu-s de acord cu Rednic si nici grupul meu ......si sunt alte si alte chesti pe care nu le sti.....



care din Bucuresti sau timisoara ca in ultima vreme nu stim cu cine mai simpatizezi


conteaza chiar asa de mult.....bineinteles ca grupul din localitate....si daca pe langa el ar mai fi si altul din alta localitate cu atat mai bine... Razz Razz Razz Razz

Iris stiu ca avem 4 titluri ...... dar neah......degeaba scriu eu 4..... ca nu ma ajuta cu nimik......si nu o sa ni-l recunoasca nimeni ca scriu eu peste tot 4 in loc de 3
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  următoarea pagină Pagina 5 din 9




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com