Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 FOTBAL BULGAR « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
milan_bulgar
MesajTrimis: Joi 05 Aprilie 2007 10:38:43    Titlul subiectului: FOTBAL BULGAR Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 13/Mai/2006
Mesaje: 3
Locație / Oraș: Bulgaria, Sofia

Salut prieteni. Eu sand bulgar care stiu limba romuna de iubire fotbal vostru. RAPID este 2 mai simpatica ecipa la Romania si eu se bucura vorba cu voi- una galeria care este superba la Romania.
Aic va fac tropic de fotbal nostru bulgar, unde va dat imformatei, poze si video de mai nou stirile fotbal bulgar. Aic va putem si discutam grupa nostru, unde voi deja favoriti. Avem sanse mic, dar va se bucura mult daca se calificam romani si bulgari. Daca avete intrebare va raspunse cu mare placere.
Forza CSKA, M**E LEVSKI Smile
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi
MesajTrimis: Joi 05 Aprilie 2007 11:18:51    Titlul subiectului: Re: FOTBAL BULGAR Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1677
Locație / Oraș: Bucuresti

milan_bulgar a scris:
Salut prieteni. Eu sand bulgar care stiu limba romuna de iubire fotbal vostru. RAPID este 2 mai simpatica ecipa la Romania si eu se bucura vorba cu voi- una galeria care este superba la Romania.
.
Forza CSKA, M**E LEVSKI Smile





stim si prima simpatica la tine este echipa armatei la noi
_________________
NICIODATA NU SPUNE NICIODATA
http://www.RapidFans.ro


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
KTD
MesajTrimis: Joi 05 Aprilie 2007 12:41:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 22/Oct/2006
Mesaje: 867
Locație / Oraș: unknown

CSKA nu e infratita cu galeria stelei? Very Happy
_________________
Always Outnumbered. Never Outgunned.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
milan_bulgar
MesajTrimis: Joi 05 Aprilie 2007 13:31:15    Titlul subiectului: Re: FOTBAL BULGAR Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 13/Mai/2006
Mesaje: 3
Locație / Oraș: Bulgaria, Sofia

Adi a scris:
milan_bulgar a scris:
Salut prieteni. Eu sand bulgar care stiu limba romuna de iubire fotbal vostru. RAPID este 2 mai simpatica ecipa la Romania si eu se bucura vorba cu voi- una galeria care este superba la Romania.
.
Forza CSKA, M**E LEVSKI Smile





stim si prima simpatica la tine este echipa armatei la noi


Voi stie poarte mult. eu poarte popular sigur la Romania? Very Happy Da, este asa, sigur voi poarte nervez de ultimul mec, dar eu nu sand aic va nerveze. RAPID este poarte simpatica ecipa pe mine si nu doresc se confrutam aic ci\u voi.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
KTD
MesajTrimis: Joi 05 Aprilie 2007 13:33:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 22/Oct/2006
Mesaje: 867
Locație / Oraș: unknown

nu se confrunta nimeni aici...doar ca CSKA e infratita cu sTEAUA Bucuresti, adversara noastra. Ne bucura ca iti place cum arata echipa noastra...si cam atat.
_________________
Always Outnumbered. Never Outgunned.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
milan_bulgar
MesajTrimis: Joi 05 Aprilie 2007 13:42:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 13/Mai/2006
Mesaje: 3
Locație / Oraș: Bulgaria, Sofia

Da, RAPID poate sa joace fotbal modern. Atmosfera pe Giulesti este suberba.
Trebuie bate javre chiar pe faptul va fi suspendat .
La acest meci sustin RAPIDul la 100 %
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
eminem
MesajTrimis: Joi 12 Iulie 2007 19:50:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 138
Locație / Oraș: Bucuresti

Intr`adevar cska sunt infratiti cu spurcatii , veneau si cu steagu ala cu "ultras cska " la meciurile de pe lia manoliu , nu e o noutate .. fotbalu` bulgar nu e asa spectaculos prin jocu`n sine , ci prin incidentele provocate de huliganii bulgari.
_________________
De cand e lumea si cat o sa mai fie
Am iubit si voi iubi culoarea visinie !
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
pumytza
MesajTrimis: Joi 12 Iulie 2007 23:12:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 301
Locație / Oraș: Bucharest

da de cei unguri ce zici eminem? sau de politia ungureasca cum bate suporteri ?
_________________
Si ce-i mai rau e ca mi-am dorit cateodata sa fiu ca voiSa ma numar printre cei perfizi si eroiPrivindu-ma pe mine ca pe un gunoiSi stii ce-am vazut?Iar voi cu atatea lumini in jur ramaneti falsi si goiRamaneti falsi si goi
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
KTD
MesajTrimis: Sâmbătă 14 Iulie 2007 14:40:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 22/Oct/2006
Mesaje: 867
Locație / Oraș: unknown

da' de polonezi ce ziceti, ce atata Ferencvaros.... Smile
_________________
Always Outnumbered. Never Outgunned.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Sâmbătă 14 Iulie 2007 18:31:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

unguri bulgari polonezi....ce dracu sa vb despre ei ca sunt peste noi la toate capitolele...sau majoritatea.......... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy de batut si in ucraina sunt batuti suporterii....ba mai rau ca la noi
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com