Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  următoarea pagină
 Cum ati aflat de existenta acestui forum ? « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
DarkLadY^
MesajTrimis: Duminică 10 Septembrie 2006 7:08:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2322
Locație / Oraș: Heaven is closed today..so i`ll walk on earth

Bine ai venit printre noi!
_________________
Granata Girls - o grupare de fete intr-o lume pe care barbatii/baietii o considera ca fiind doar a lor
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
valentin_ro07
MesajTrimis: Duminică 10 Septembrie 2006 9:28:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 10/Sep/2006
Mesaje: 5
Locație / Oraș: cisnadie

va multumesc foarte mult de urarii.sper pe viitor sa ne intalnim fericiti la o finala de cupa europeana. sau de ce nu de o finala din cupa romaniei.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Iris
MesajTrimis: Duminică 10 Septembrie 2006 9:28:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 13/Iul/2006
Mesaje: 961

Bun venit!!! Very Happy love
_________________
...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
valentin_ro07
MesajTrimis: Duminică 10 Septembrie 2006 9:31:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 10/Sep/2006
Mesaje: 5
Locație / Oraș: cisnadie

care din voii 2 sunteti?
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Iris
MesajTrimis: Duminică 10 Septembrie 2006 9:39:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 13/Iul/2006
Mesaje: 961

stanga.... Very Happy
_________________
...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
valentin_ro07
MesajTrimis: Miercuri 13 Septembrie 2006 23:30:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 10/Sep/2006
Mesaje: 5
Locație / Oraș: cisnadie

salutare!salutare!ce mai faceti?ce spuneti de sTEAUA?ma bucur ca ROMAN ca a castigat,dar ca fan RAPID,sunt mahnit rauuuuuuuuu :-/.sper ca maine sa-mi revine inima la loc cand vad la tv ca RAPID a castigat meciul.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
valentin_ro07
MesajTrimis: Miercuri 13 Septembrie 2006 23:37:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 10/Sep/2006
Mesaje: 5
Locație / Oraș: cisnadie

mai sper si ca fan RAPID,ca echipa sa ajunga in grupe si de ce nu si in finala.) din toata inima sa vad cu adevarat o finala da campionat europian in Romania.echipe find RAPID.....si cine va fii
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
simo_rapid
MesajTrimis: Vineri 15 Septembrie 2006 13:49:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 15/Sep/2006
Mesaje: 4

De existenta acestui forum am aflat de la o verisoara.

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Bianca
MesajTrimis: Vineri 15 Septembrie 2006 20:34:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 369
Locație / Oraș: round the world..

simo_rapid a scris:
De existenta acestui forum am aflat de la o verisoara.


Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________

dacă vrei să iubești,
vino pe Giulești.
ai să trăiești viață boemă
cum întâlnești în povești.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
RapidGirl
MesajTrimis: Sâmbătă 16 Septembrie 2006 15:45:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 15/Sep/2006
Mesaje: 5

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
RapidGirl
MesajTrimis: Sâmbătă 16 Septembrie 2006 15:46:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 15/Sep/2006
Mesaje: 5

Very Happy De existenta acestui forum am aflat de la sora mea
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Bianca
MesajTrimis: Sâmbătă 16 Septembrie 2006 15:47:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 369
Locație / Oraș: round the world..

si sora ta ? Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________

dacă vrei să iubești,
vino pe Giulești.
ai să trăiești viață boemă
cum întâlnești în povești.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Sâmbătă 16 Septembrie 2006 19:52:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

de la tine ... sau de la unchiul ei Razz
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Adi
MesajTrimis: Sâmbătă 16 Septembrie 2006 21:17:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1677
Locație / Oraș: Bucuresti

eu la berlin am aflat

Mircea tu de unde ai aflat?
_________________
NICIODATA NU SPUNE NICIODATA
http://www.RapidFans.ro


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Sâmbătă 16 Septembrie 2006 22:03:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

acolo l-am inventat
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
O`Ranj1ta
MesajTrimis: Sâmbătă 16 Septembrie 2006 22:53:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 694
Locație / Oraș: Nicaieri ...!

da?
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
CristianRapid
MesajTrimis: Vineri 22 Septembrie 2006 16:37:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vizitator RapidFans




De la un prieten si am intrat vreo luna am "testat" siteul savad ce are bun si rau si apoi mi`am facut cont pe forum si pot spune ca sunt multumit de ce ne oferiti voi care va ocupati de Site
_________________
| RAPID clubul nostru drag ... |
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:: http://www.RapidFans.ro ::
Sus
iaia
MesajTrimis: Sâmbătă 07 Octombrie 2006 23:03:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 23/Iul/2006
Mesaje: 1009
Locație / Oraș: somewhere @ the seaside

eu am gasit site-ul RapidFans intamplator,cautand pe google ceva despe RAPID si am tot intrat pe el ,pana cand am hotarat sa ma inscriu pe forum Very Happy
_________________

[ http://words2worlds.wordpress.com ]
fericirea e ceva care NU se atinge niciodata, dar in cautarea ei MERITA SA ALERGI TOATA VIATA!

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
Adyna
MesajTrimis: Sâmbătă 07 Octombrie 2006 23:10:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 25/Mai/2006
Mesaje: 653
Locație / Oraș: bucuresti-militari

eu am vazut banner'ul cu www.RapidFans.ro la un meci din campionatul trecut...nu mai tin minte exact care .....ori cel cu farul ori cu gloria bistrita..pe vremea knd mergeam la tribuna a II-aVery Happy
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
DarkLadY^
MesajTrimis: Duminică 08 Octombrie 2006 0:16:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2322
Locație / Oraș: Heaven is closed today..so i`ll walk on earth

erai si tu mica..si cuminte Very Happy
_________________
Granata Girls - o grupare de fete intr-o lume pe care barbatii/baietii o considera ca fiind doar a lor
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  următoarea pagină Pagina 9 din 11




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com