Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  următoarea pagină
 Cum ati aflat de existenta acestui forum ? « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Andrei
MesajTrimis: Sâmbătă 15 Aprilie 2006 0:31:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 23
Locație / Oraș: Bucuresti

V-ati luat nasul la purtare...amandoua... Laughing Laughing Laughing Ce scrie sub nickul meu? Embarassed Embarassed Embarassed Gata ca rad aia din DOL de mine...daca ma prind, ma dau afara din grup....aleluiaaaaaa... Laughing Laughing Laughing Jur ca asta ii ultimu' mesaj...promit solemn sa nu mai raspund nici unei provocari... Laughing Laughing Laughing V-am tzucat! Smile Smile Smile
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
DarkLadY^
MesajTrimis: Sâmbătă 15 Aprilie 2006 0:34:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2322
Locație / Oraș: Heaven is closed today..so i`ll walk on earth

Dolu` e cu noiiii
Dolu` e cu noiiii
Ura lelita meaaa
Dolu` e cu noiii Wink

hai ca te`am facut si suporter RAPIDist. las ca nu mai zicem la nimeni Laughing

ps: ma mai iei in oras cu tine?
_________________
Granata Girls - o grupare de fete intr-o lume pe care barbatii/baietii o considera ca fiind doar a lor
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Crisa
MesajTrimis: Sâmbătă 15 Aprilie 2006 0:34:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 523
Locație / Oraș: Bucuresti - Alexandria si retur

Andrei a scris:
V-ati luat nasul la purtare...amandoua... Laughing Laughing Laughing Ce scrie sub nickul meu? Embarassed Embarassed Embarassed Gata ca rad aia din DOL de mine...daca ma prind, ma dau afara din grup....aleluiaaaaaa... Laughing Laughing Laughing Jur ca asta ii ultimu' mesaj...promit solemn sa nu mai raspund nici unei provocari... Laughing Laughing Laughing V-am tzucat! Smile Smile Smile


Doamne fereste! Doamne, ce frumos scrie sub nickul tau. Eu am stiut mereu ca ai o pasiune, dar sa ajungi sa te inscrii pe site...nu ma asteptam. Asta e dragoste adevarata. Multumim pentru devotament, Andrei :!: party
_________________
Alaturi de adevaratii eroi ai RAPIDului!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
1+9
MesajTrimis: Sâmbătă 15 Aprilie 2006 8:44:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 77

Andrei a scris:
V-ati luat nasul la purtare...amandoua... Laughing Laughing Laughing Ce scrie sub nickul meu? Embarassed Embarassed Embarassed Gata ca rad aia din DOL de mine...daca ma prind, ma dau afara din grup....aleluiaaaaaa... Laughing Laughing Laughing Jur ca asta ii ultimu' mesaj...promit solemn sa nu mai raspund nici unei provocari... Laughing Laughing Laughing V-am tzucat! Smile Smile Smile



Andrei draga nu uita ca tu esti facut pentru a doua...cea din Giulesti nu aia ingusta din Stefan cel Mare...cu gasca acolo, Horica, Adriana,C3sar,Artis...da...da ce minunatie de vremuri
_________________
Mandrie - Demnitate - Onoare - RAPID!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
dannit
MesajTrimis: Sâmbătă 15 Aprilie 2006 9:43:23    Titlul subiectului: cum ai aflat... Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 15/Apr/2006
Mesaje: 1
Locație / Oraș: bucuresti

de pe site-ul forzarapid.ro Smile

*Edited*
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
jury
MesajTrimis: Sâmbătă 15 Aprilie 2006 11:35:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 15/Apr/2006
Mesaje: 10
Locație / Oraș: ploiesti

cred ca de pe mess dar am vazut si bannerul!
_________________
sa moara sTEAUA
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
adi_YO
MesajTrimis: Sâmbătă 15 Aprilie 2006 14:24:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 34

am vazut bannerul si am intrat pe site.....P.S.mie nu-mi plac suporteri convertiti (deshi sunt multi astfel ca el) ...asa ca lasa-ti-l pe Andrei sa fie catzel in continuare....
_________________
O viata pentru RAPID!!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
supernova
MesajTrimis: Sâmbătă 15 Aprilie 2006 17:24:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

spammer
spammer

Data înscrierii: 14/Apr/2009
Mesaje: 0

de pe fotorapid.3xforum.ro Smile
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
DarkLadY^
MesajTrimis: Duminică 16 Aprilie 2006 1:24:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2322
Locație / Oraș: Heaven is closed today..so i`ll walk on earth

adi_YO a scris:
am vazut bannerul si am intrat pe site.....P.S.mie nu-mi plac suporteri convertiti (deshi sunt multi astfel ca el) ...asa ca lasa-ti-l pe Andrei sa fie catzel in continuare....


hai sa nu ne mai dam cu presupusul...il cunosti pe Andrei ca sa iti dai cu parerea? este dinamovist si doar atat!pacat ca exista oameni care nu stiu de gluma no
_________________
Granata Girls - o grupare de fete intr-o lume pe care barbatii/baietii o considera ca fiind doar a lor
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
EmpTy
MesajTrimis: Duminică 16 Aprilie 2006 13:19:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 431
Locație / Oraș: West Side Buzau

Nenei_CDI a scris:
de pe fotorapid.3xforum.ro Smile

IDEM Laughing
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
AMICU'
MesajTrimis: Luni 17 Aprilie 2006 10:19:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 1672
Locație / Oraș: Brasov

de pe forumul gsp Wink
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
marius_geosanu
MesajTrimis: Luni 17 Aprilie 2006 10:30:41    Titlul subiectului: Re: Cum ati aflat de existenta acestui forum? Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 17/Apr/2006
Mesaje: 2

LOBONTICA a scris:
Am vrea sa ne spuneti aici cum ati aflat despre forumul nostru? De la prieteni ? Din intamplare ? Asteptam raspunsuri. Wink

de pe stadion,duminica la meciul cu iasi.Mai exact de pe afisul intins de suporteri
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Iu|liann
MesajTrimis: Luni 17 Aprilie 2006 19:15:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 22
Locație / Oraș: Bacau

de pe Mess am aflat! m'au zapacit astia cu mass-uri!! Laughing Laughing
_________________
Sempre Amore por una Grande Squadra RAPID!
Daca faci ceea ce ai facut dintotdeauna, vei obtine ceea ce ai obtinut mereu !

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
silverone_82
MesajTrimis: Miercuri 19 Aprilie 2006 10:26:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 17/Apr/2006
Mesaje: 3

am vazut banerul cu site-ul pe stadion...si am intrat sa vad care e treaba....si am fost placut surprins Wink
_________________
De te bate-o grija grea, nu te suparat plange, taci si bea ! Wink
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
CLAPY
MesajTrimis: Joi 20 Aprilie 2006 0:01:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 18/Apr/2006
Mesaje: 139
Locație / Oraș: Bucuresti

ai net, ai informatie ! Forza RAPID !
_________________
Forza RAPID
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
C3sar
MesajTrimis: Joi 20 Aprilie 2006 11:46:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 255
Locație / Oraș: Cluj-Napoca

de la cumatrii astia doi Smile
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
SailorMoon
MesajTrimis: Joi 20 Aprilie 2006 15:47:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 475
Locație / Oraș: to the moon and back

Adi a scris:
de la nasu
Smile


si eu tot de la nasu cool


al tau, bineinteles ras
_________________
Viata e distractiva doar daca esti senil, ba! [Ombladon]
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Crisa
MesajTrimis: Joi 20 Aprilie 2006 16:43:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 523
Locație / Oraș: Bucuresti - Alexandria si retur

BadGirl a scris:
Adi a scris:
de la nasu
Smile


si eu tot de la nasu cool


al tau, bineinteles ras


Wow...d-soara, d-voastra sunteti in poza aia de la avatar.
_________________
Alaturi de adevaratii eroi ai RAPIDului!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
C3sar
MesajTrimis: Joi 20 Aprilie 2006 17:30:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 255
Locație / Oraș: Cluj-Napoca

Eu cred ca e travestit
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
O`Ranj1ta
MesajTrimis: Joi 20 Aprilie 2006 19:48:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 694
Locație / Oraș: Nicaieri ...!

Yo am aflat de forum de pe bannerul afisat la meciuri .. apoi de la Adi ... de fapt adi i`a zis la leo si leo a zis la fata .. si apoi pe mess ... mesaje garla ... pe gsp ... la fel ... asha ca .... super oferta .. ! orikum de o saptamana ma chinui sa intru pe forum .. noroc ca am dat azi de crisa .. ca daca nu imi taiam venele cu breton ! Super oricum forumu .. si super tare pagina de start ! Multa BAFTA !si sper ca pe aici sa nu mai fie ca pe dintolo sefie peste sefie .. ! Wink
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  următoarea pagină Pagina 2 din 11




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com