Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Cum ati aflat de existenta acestui forum ? « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Danut Coman
MesajTrimis: Marți 28 Septembrie 2010 11:08:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 05/Noi/2009
Mesaje: 174

bine ai venit Laughing
_________________
"Cine n-a tremurat măcar o dată la imnul Giuleștiului ori e surd, ori trăiește degeaba" - Dani Coman
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Marți 28 Septembrie 2010 13:44:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

bun venit ... bun venit ... da de vorbit (scris pe forum) cand vorbim
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
B923ALN
MesajTrimis: Marți 28 Septembrie 2010 16:30:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 18/Iun/2010
Mesaje: 183
Locație / Oraș: Vitan

Scriem scriem tastam, doar ca mai usurelu asa ca nu prea am umblat pe forumuri la viata mea
Ma faci sa fiu
_________________
Si in viata urmatoare tot cu RAPID voi fii!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mircea
MesajTrimis: Marți 28 Septembrie 2010 16:39:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

toti am invatat usurelu' ... maine poimaine nu mai scapam de tine si te facem moderator Very Happy
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
AMICU'
MesajTrimis: Marți 28 Septembrie 2010 16:46:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 1672
Locație / Oraș: Brasov

B923ALN a scris:
Scriem scriem tastam, doar ca mai usurelu asa ca nu prea am umblat pe forumuri la viata mea
Ma faci sa fiu

exista viata si pe forum... Laughing
Mircea a scris:
toti am invatat usurelu' ... maine poimaine nu mai scapam de tine si te facem moderator Very Happy

pentru toate exista un inceput cool
_________________


Ultima modificare efectuată de către AMICU' la Marți 28 Septembrie 2010 16:51:12, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
B923ALN
MesajTrimis: Marți 28 Septembrie 2010 16:48:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 18/Iun/2010
Mesaje: 183
Locație / Oraș: Vitan

Hai mai ce naiba ca nu am venit din jungla:))
_________________
Si in viata urmatoare tot cu RAPID voi fii!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mircea
MesajTrimis: Marți 28 Septembrie 2010 16:49:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

Very Happy

Razz
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
B923ALN
MesajTrimis: Marți 28 Septembrie 2010 16:50:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 18/Iun/2010
Mesaje: 183
Locație / Oraș: Vitan

Mircea , maine poimaine nu mai scapi tu de mine pana nu ma nimeresti in prim plan cu camera , ca m-ai tot ocolit Mad
_________________
Si in viata urmatoare tot cu RAPID voi fii!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 Pagina 11 din 11




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com