Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  următoarea pagină
 Cum ati aflat de existenta acestui forum ? « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Crisa
MesajTrimis: Joi 27 Aprilie 2006 16:24:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 523
Locație / Oraș: Bucuresti - Alexandria si retur

Anonymous a scris:
Sa fim seriosi, chiar nu se poate vorbi de concurenta. Sunt de aceasi parere cu un alt user de aici, atatea site uri, cand se stie f. bine ca numai unul conteaza, si anume: forzarapid.ro
Cei care vin din urma si fac mari progrese sunt site urile celor de la ultras unione si b'921.
Sincer si fara sa supar pe nimeni, acest forum se poate compara cu un canal de mirc. Mistocareala este la ordinea zilei... sau mai bine putea sa se numeasca caterincafans.ro/forum.

Forza RAPID!

PS sufar rau de tot


Bun, in afara de faptul ca nu esti in stare sa te inregistrezi, altceva ce mai zici? Tu n-ai priceput o chestie: nu incercam sa concuram cu nimeni, fiecare intra pe siteul/forumul pe care vrea. Domnule, nu va inteleg, daca numai siteul ala conteaza, la ce naiba mai intrati aici? Stati acolo, nu va obliga nimeni sa va stresati cu noi.
Ai grija cu comparatiile gen mirc. Inteleg ca nu-ti place forumul, dar de aici pana la jigniri cu caterinca si altele...e drum lung.
Stii ce cred eu? Ca esti unul dintre oamenii "mari' de pe forumul celalalt si esti frustrat ca ai vazut ca merge treaba pe aici. e pacat de tine. Wink
_________________
Alaturi de adevaratii eroi ai RAPIDului!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
O`Ranj1ta
MesajTrimis: Joi 27 Aprilie 2006 16:30:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 694
Locație / Oraș: Nicaieri ...!

moaa eu acu am vazut ce tot posteaza jmekerita aia .. sau cum sbz e useru ei .. mai moderatorilor pai cum sa nu mi`o iau eu acuma in p**a oleaca asa ... cum sa mai fiu eu fata gingasha si civilizata .. deci pentru martaloaga aia care intra si face galagie aici .. rapandulo du`te acolo pe forumu ala de unde te`au pus aia sa intrii sa postezi .. sau cine sbz oi fi tu dintre aia care pe forumu alalant dau directive peste directive si fac sefie cu toata lumea .. daca nu`ti convine aici du`te fata draga de aici du`te la pelendava .. lasa`ne .. ca ce ti`as rupe eu botu ala daca ash sthii cine esthi sclavo !

Ma scuzati pentru limbaju oscen da mi s`a ridicat sangele la cap !

ps.eu daca as fi moderator as maturao dupa suprafatza forumului asta !
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Crisa
MesajTrimis: Joi 27 Aprilie 2006 16:34:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 523
Locație / Oraș: Bucuresti - Alexandria si retur

O`Ranj1ta a scris:
moaa eu acu am vazut ce tot posteaza jmekerita aia .. sau cum sbz e useru ei .. mai moderatorilor pai cum sa nu mi`o iau eu acuma in p**a oleaca asa ... cum sa mai fiu eu fata gingasha si civilizata .. deci pentru martaloaga aia care intra si face galagie aici .. rapandulo du`te acolo pe forumu ala de unde te`au pus aia sa intrii sa postezi .. sau cine sbz oi fi tu dintre aia care pe forumu alalant dau directive peste directive si fac sefie cu toata lumea .. daca nu`ti convine aici du`te fata draga de aici du`te la pelendava .. lasa`ne .. ca ce ti`as rupe eu botu ala daca ash sthii cine esthi sclavo !

Ma scuzati pentru limbaju oscen da mi s`a ridicat sangele la cap !

ps.eu daca as fi moderator as maturao dupa suprafatza forumului asta !


Lasam lumea sa posteze, ca e un forum liber, dar nu vreau sa mai vad jigniri ca alea cu mircul si caternica. Alex, te rog si pe tine, nu mai da atentie si ramai fata finutza si gingasha. Wink
_________________
Alaturi de adevaratii eroi ai RAPIDului!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Adi
MesajTrimis: Joi 27 Aprilie 2006 16:52:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1677
Locație / Oraș: Bucuresti

Anonymous a scris:
Sa fim seriosi, chiar nu se poate vorbi de concurenta. Sunt de aceasi parere cu un alt user de aici, atatea site uri, cand se stie f. bine ca numai unul conteaza, si anume: forzarapid.ro
Cei care vin din urma si fac mari progrese sunt site urile celor de la ultras unione si b'921.
Sincer si fara sa supar pe nimeni, acest forum se poate compara cu un canal de mirc. Mistocareala este la ordinea zilei... sau mai bine putea sa se numeasca caterincafans.ro/forum.

Forza RAPID!

PS sufar rau de tot



sti ceva ? du-te si plimba cainele nu mai pierde timpul pe aici
_________________
NICIODATA NU SPUNE NICIODATA
http://www.RapidFans.ro


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
vizitator23
MesajTrimis: Joi 27 Aprilie 2006 17:12:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 17/Apr/2006
Mesaje: 28
Locație / Oraș: Azuga

Cand am zis ca acest forum se poate compara cu un canal de mirc, recunosc ca am exagerat, dar dupa postarea user ului O'Ranjita... nu stiu ce sa mai zic. Pe tine te cunosc LOBONTICA, nu vreau sa te simti ofensata, dar spre informatia ta si a celorlalti nu sunt altceva decat un RAPIDist, care vine cat se poate de des pe stadion, bineinteles atat cat ii permite si programul si nu sunt un suporter de tastatura.
Eu doar mi am dat cu parerea, dar din cate se pare nici aici nu e un forum liber. Mi ati sters userul si semnatura, insa eu nu ma suparat plang ca altii si fac unele lucruri publice (precum un mail, care se presupunea a fi ceva privat, dar omul bun in cauza nu stie ce e aia) si nu ma apuc sa intru in polemica, mai ales cu RAPIDisti.

Forza RAPID! restul nu mai conteaza
_________________
Un milion de ciori, o singura solutie: ANTONESCU... deci moarte satrei lui becali in frunte cu el
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Joi 27 Aprilie 2006 17:16:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

noi am facut forumul ca sa se exprime lumea ...
noi RapidFans.RO nu suntem asociati cu forumul ca cei care conteaza pentru tine

noi am vrut si am reusit sa facem un site ...

pentru stiri , interviuri imagini si multe alte lucruri cauta`ne pe noi
pentru forum , mirc si ... pe forzarapid.ro

_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
vizitator23
MesajTrimis: Joi 27 Aprilie 2006 17:31:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 17/Apr/2006
Mesaje: 28
Locație / Oraș: Azuga

Exprimarea lasa de dorit, frustrarea e mult prea mare si unele lucruri se confunda prea usor cu celelalte... Deruta mare
Un exemplu pentru voi:

fcpetrolul.ro/forum

Forza RAPID!
_________________
Un milion de ciori, o singura solutie: ANTONESCU... deci moarte satrei lui becali in frunte cu el
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Joi 27 Aprilie 2006 17:48:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

eu nu intru sa ma inspir in alte parti ... noi facem lucrurile singuri cum credem noi
tu poti intra si ramane unde doresti
cand vei face ceva pentru RAPID in afara de faptul ca scrii peste tot ForzaRAPID
atunci vei putea sa si ne judeci cum am facut ...
fa tu un site si un forum al tau si atunci invita`ne sa ne spunem si noi parerea ... frustratule
de gura esti bun ... la fapte ... te incurca aritmetica
pacatul mare e ca unora care ar vrea sa intre de pe rds nu le functioneaza si ca unora carora nu ar trebui sa le functioneze 86.120.144.205 le functioneaza ... citeste pe litere ca sa intelegi

_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Crisa
MesajTrimis: Joi 27 Aprilie 2006 18:03:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 523
Locație / Oraș: Bucuresti - Alexandria si retur

nazistul23 a scris:
Cand am zis ca acest forum se poate compara cu un canal de mirc, recunosc ca am exagerat, dar dupa postarea user ului O'Ranjita... nu stiu ce sa mai zic. Pe tine te cunosc LOBONTICA, nu vreau sa te simti ofensata, dar spre informatia ta si a celorlalti nu sunt altceva decat un RAPIDist, care vine cat se poate de des pe stadion, bineinteles atat cat ii permite si programul si nu sunt un suporter de tastatura.
Eu doar mi am dat cu parerea, dar din cate se pare nici aici nu e un forum liber. Mi ati sters userul si semnatura, insa eu nu ma suparat plang ca altii si fac unele lucruri publice (precum un mail, care se presupunea a fi ceva privat, dar omul bun in cauza nu stie ce e aia) si nu ma apuc sa intru in polemica, mai ales cu RAPIDisti.

Forza RAPID! restul nu mai conteaza


Daca ma cunosti tu, inseamna ca te stiu si eu. Bine, in cazul in care nu ma confunzi cu Lobontica.
Tu esti liber sa faci ce vrei, dar, cum zicea si RapidFans, cand faci un site si un forum si tu si te ocupi de el, sa ne spui si noua cat de usor e si ce spun utilizatorii despre el. Avand in vedere ca noi ne-am lansat acum mai putin de o luna, eu cred ca avem tot timpul din lume sa evoluam , daca pot spune asa.
Nu am inteles ce ai spus despre user si semnatura. Cine ti le-a sters. Cu ce user intrai tu?
_________________
Alaturi de adevaratii eroi ai RAPIDului!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Adi
MesajTrimis: Joi 27 Aprilie 2006 18:10:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1677
Locație / Oraș: Bucuresti

nazistul23 a scris:
Cand am zis ca acest forum se poate compara cu un canal de mirc, recunosc ca am exagerat, dar dupa postarea user ului O'Ranjita... nu stiu ce sa mai zic. Pe tine te cunosc LOBONTICA, nu vreau sa te simti ofensata, dar spre informatia ta si a celorlalti nu sunt altceva decat un RAPIDist, care vine cat se poate de des pe stadion, bineinteles atat cat ii permite si programul si nu sunt un suporter de tastatura.
Eu doar mi am dat cu parerea, dar din cate se pare nici aici nu e un forum liber. Mi ati sters userul si semnatura, insa eu nu ma suparat plang ca altii si fac unele lucruri publice (precum un mail, care se presupunea a fi ceva privat, dar omul bun in cauza nu stie ce e aia) si nu ma apuc sa intru in polemica, mai ales cu RAPIDisti.

Forza RAPID! restul nu mai conteaza



eu cred ca tu cauti ceva samanta.nu o sa gasesti
_________________
NICIODATA NU SPUNE NICIODATA
http://www.RapidFans.ro


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
vizitator23
MesajTrimis: Joi 27 Aprilie 2006 18:24:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 17/Apr/2006
Mesaje: 28
Locație / Oraș: Azuga

Nu caut nici o samanta, iar in legatura cu userul si semnatura trecusera pe moment in anonimat. E acuma.
Ce sa scriu din moment ce UNICA echipa din suflet e RAPID? Forza ce? Mi am dat opinia ca utilizator neutru, dar voi ati sarit ca arsi. De ce e asa dura realitatea.
Nu trebuie neaparat sa faci tocmai un site ca sa zica lumea ca ai facut ceva pentru RAPID. Nu mai vorbesc de ani, varste si alte chestii de astea pentru ca ar fi niste lucruri expirate.


Forza RAPID!
_________________
Un milion de ciori, o singura solutie: ANTONESCU... deci moarte satrei lui becali in frunte cu el
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
FC_Rapid
MesajTrimis: Joi 27 Aprilie 2006 21:10:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BODYGUARD
BODYGUARD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 605

nazistul23 a scris:
Nu caut nici o samanta, iar in legatura cu userul si semnatura trecusera pe moment in anonimat. E acuma.
Ce sa scriu din moment ce UNICA echipa din suflet e RAPID? Forza ce? Mi am dat opinia ca utilizator neutru, dar voi ati sarit ca arsi. De ce e asa dura realitatea.
Nu trebuie neaparat sa faci tocmai un site ca sa zica lumea ca ai facut ceva pentru RAPID. Nu mai vorbesc de ani, varste si alte chestii de astea pentru ca ar fi niste lucruri expirate.


Forza RAPID!

ne inveti cum sa facem un site sau un forum in momentul in care tu ai facut asa ceva ...
nu din ce vezi la altii ... ala e plagiat
daca iti place ceva intr-un magazin cumperi nu furi ...

_________________


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
1923FCRB
MesajTrimis: Vineri 28 Aprilie 2006 14:21:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

spammer
spammer

Data înscrierii: 20/Oct/2009
Mesaje: 0

L am gasit singur
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
FC_Rapid
MesajTrimis: Vineri 28 Aprilie 2006 17:41:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BODYGUARD
BODYGUARD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 605

Irib a scris:
L am gasit singur

bine ai venit
_________________


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
denus_95
MesajTrimis: Luni 01 Mai 2006 12:16:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

spammer
spammer

Data înscrierii: 02/Noi/2009
Mesaje: 0

sincer am aflat tot de la voi pentru ca nu ratez nici un meci al lui RAPID, sunteti cei mai tarii tineti`o tot asa ca e foarte bine si mersi pentru poza de pe Lia Manoliu aia cu MUIE sTEAUA i BORO lolololololol i BORO lololololol
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
O`Ranj1ta
MesajTrimis: Luni 01 Mai 2006 15:40:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 694
Locație / Oraș: Nicaieri ...!

Nazistule sau ce user ai tu tata ... daca eu am zis ceva ce nu ti`a placut ia`te de mine .. nu te lua de toata lumea de pe forum si mai ales de moderatori .. e parerea mea persoanala si daca te`a usturat asa tare ce am scris eu mai sus da`mi un mp si cu asta gata .. si nu mai trancani atata ... daca nu`ti place aici mai is si alte forumuri poti intra acolo si sa vorbesthi cat ai tu chef .. dupa cum vezi aici pe forumul asta este o mare gajca de prieteni care nu isi doresthe sa intre frustratzi, ca tu chiar esthi sa tulbure apele .. cat despre cei care au facut forumul asta nu au facut ca sa se dea mari sau sa faca sefie cu ceilantzi useri .. au facut`o ca sunt rapidisthi adevaratzi care se implica atat sufletesthe cat si financiar .. ca nu e usor sa fi absolut la ficare meci pe stadion da na .. nu mai fac acu cu tine teorema chibritului ca nu are rost .. !
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
nomand
MesajTrimis: Miercuri 03 Mai 2006 13:55:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 03/Mai/2006
Mesaje: 1

salut eu am aflat mai demult tot vedeam banerul pe stadion....la timisoara se chinuia cu el pe gard....am mai cicit cate ceva intre timp pe site apoi poze si azi m-am inregistrat......pacat ca nu sunt foarte multi care intra (presupun).......ar fi ceva sa puteti atrage si voi sponsori................oricum bafta in continuare si HAI RAPID Laughing
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
vizitator23
MesajTrimis: Joi 04 Mai 2006 12:56:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 17/Apr/2006
Mesaje: 28
Locație / Oraș: Azuga

slab rau de tot. multa incultura si absolut nimic nou. numai poze stiti sa faceti, in rest 0. respect celor de la 921 si ultras unione pt munca depusa in privintza meciului cu stoia. altii nu fac nimic. jalnic...patetic

Forza RAPID!!!
_________________
Un milion de ciori, o singura solutie: ANTONESCU... deci moarte satrei lui becali in frunte cu el
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Alexandru Adamescu
MesajTrimis: Joi 04 Mai 2006 13:47:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 54
Locație / Oraș: Buzau

nazistul23 a scris:
slab rau de tot. multa incultura si absolut nimic nou. numai poze stiti sa faceti, in rest 0. respect celor de la 921 si ultras unione pt munca depusa in privintza meciului cu stoia. altii nu fac nimic. jalnic...patetic

Forza RAPID!!!

Si cu toate astea, tu continui sa poluezi pe aici.
Prietene, nu e problema, e loc pentru toti sub soare. Beneficiaza si tu de democratie, nu iti place, nu ne mai vizita.
Sau si mai bine, participa cu ceva idei palpabile pentru a ridica nivelul asa cum il doresti tu.
Altfel esti doar inca unul care se vrea critic si este penibil.
_________________
Alexandru Adamescu
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
FC_Rapid
MesajTrimis: Joi 04 Mai 2006 15:43:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BODYGUARD
BODYGUARD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 605

nazistul23 a scris:
slab rau de tot. multa incultura si absolut nimic nou. numai poze stiti sa faceti, in rest 0. respect celor de la 921 si ultras unione pt munca depusa in privintza meciului cu stoia. altii nu fac nimic. jalnic...patetic

Forza RAPID!!!


incultura e la tine care nu legi 2 cuvinte ... daca ai sti sa citesti ai apasa si la video si ai vedea si tu ceva interesant care este apreciat de cine trebuie ... parerea ta e 0(zero) pentru noi
ps ... maretul tau site a fost depasit ieri de RapidFans.ro
apasa pe linkuri pentru a vedea desteptule forzarapid si RapidFans.RO
si inca ceva de ieri de la 18.00 pana azi la ora 10.00 site`ul nu a functionat ... a fost la refacere ras

_________________


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  următoarea pagină Pagina 4 din 11




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com