Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 FC LIVERPOOL « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
diuck
MesajTrimis: Marți 25 Aprilie 2006 14:29:44    Titlul subiectului: FC LIVERPOOL Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 25/Apr/2006
Mesaje: 41

imi pare rau ca l-au dat pe Owen atunci la Real..acuma este la Newcastle Sad .

...oricum si fara Owen echipa joaca foarte bine...
jucatorul preferat:Steven Gerard Very Happy
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
maradona85
MesajTrimis: Marți 25 Aprilie 2006 15:26:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 22/Apr/2006
Mesaje: 1

Liverpool.....echipa recunoscuta ca ar avea cei mai tari suporteri!!!!!!!!!

JUCATORUL PREFERAT:RIISE








TRUP SI SUFLET PT RAPID..............ANTI sTEAUA(OI)
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
eminem
MesajTrimis: Vineri 05 Mai 2006 16:37:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 138
Locație / Oraș: Bucuresti

Si cel mai tare imn sa nu uitam asta .
_________________
De cand e lumea si cat o sa mai fie
Am iubit si voi iubi culoarea visinie !
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
diuck
MesajTrimis: Vineri 05 Mai 2006 20:00:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 25/Apr/2006
Mesaje: 41

unul dintre jucatorii care-mi plac foarte mult este morientes ...imi place inca de cand juca la monaco mingea
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
eminem
MesajTrimis: Vineri 05 Mai 2006 21:33:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 138
Locație / Oraș: Bucuresti

Mie`mi place de cand era la Real Madrid..... Bine .. sa nu mai vb de Cisse ... sau de Gerard ...
_________________
De cand e lumea si cat o sa mai fie
Am iubit si voi iubi culoarea visinie !
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Miau
MesajTrimis: Vineri 05 Mai 2006 21:35:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

eminem a scris:
Mie`mi place de cand era la Real Madrid..... Bine .. sa nu mai vb de Cisse ... sau de Gerard ...


uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa fitar echipa de ras Mad
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
1923
MesajTrimis: Joi 15 Iunie 2006 14:00:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 30/Apr/2006
Mesaje: 39
Locație / Oraș: dristor

diuck a scris:
unul dintre jucatorii care-mi plac foarte mult este morientes ...imi place inca de cand juca la monaco mingea

sunt de acord cu tine
_________________
4ever Forza RAPIDuletz
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
iaia
MesajTrimis: Duminică 15 Octombrie 2006 11:21:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 23/Iul/2006
Mesaje: 1009
Locație / Oraș: somewhere @ the seaside

steven gerard e singurul juktor care imi place(cat de cat) de la echipa asta. din anglia eu tin cu manchetser united ,dar nu are topic deschis si am postat aici Very Happy
_________________

[ http://words2worlds.wordpress.com ]
fericirea e ceva care NU se atinge niciodata, dar in cautarea ei MERITA SA ALERGI TOATA VIATA!

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
Horia
MesajTrimis: Miercuri 07 Martie 2007 15:16:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Superb meci facut aseara de cormorani, chiar daca au pierdut, meritau sa castige acest al doilea meci mult mai mult ca pe primul. Bravo Liverpool.
_________________
RAPID inseamna patima.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Horia
MesajTrimis: Vineri 25 Mai 2007 16:00:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

You'll never walk alone! N-are nimic, se stie cine a fost mai bun, da cand ai un om care zici ca a calcat in rahat in fiecare dimineata a vietii sale... ce sa faci Smile
_________________
RAPID inseamna patima.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Desmond
MesajTrimis: Sâmbătă 07 Iulie 2007 15:48:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 05/Iul/2007
Mesaje: 339

RAPID si Liverpool au cele mai frumoase galerii si cele mai frumoase imnuri.
Forza RAPID, Forza LIVERPOOL.


Ultima modificare efectuată Desmond la Miercuri 01 August 2007 16:57:38, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
eminem
MesajTrimis: Joi 12 Iulie 2007 19:43:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 138
Locație / Oraș: Bucuresti

Horia a scris:
You'll never walk alone! N-are nimic, se stie cine a fost mai bun, da cand ai un om care zici ca a calcat in rahat in fiecare dimineata a vietii sale... ce sa faci Smile


Asta e chiar caterinca proasta la adresa celui mai frumos imn posibil... Dupa RAPID bineinteles.
_________________
De cand e lumea si cat o sa mai fie
Am iubit si voi iubi culoarea visinie !
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
pro_fotbal
MesajTrimis: Joi 19 Iulie 2007 22:23:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 19/Iul/2007
Mesaje: 9
Locație / Oraș: Bucuresti, Cluj Napoca

Vand tricouri cu FC Liverpool

www.pentrufotbal.lx.ro
_________________
www.pentrufotbal.lx.ro
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
katy
MesajTrimis: Sâmbătă 28 Iulie 2007 10:26:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 28/Iul/2007
Mesaje: 2
Locație / Oraș: Campulung-Muscel

Liverpool e echipa mea preferata, dupa RAPID, bineinteles. Jucatorul meu preferat e Steven Gerrard. Very Happy . Pacat ca nu au castigat ei Liga Campioniclor
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lobonțica
MesajTrimis: Miercuri 01 August 2007 18:24:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cetatean Cumsecade
Cetatean Cumsecade

Data înscrierii: 26/Apr/2006
Mesaje: 409
Locație / Oraș: Militari

tot ARSENAL is cei mai jmekeri Very Happy
_________________
"Erai deseori tentat să renunți dezorientat/ Dar ai învățat s-asculți cu inima; e-adevărat./ Ai învățat să eviți să ai anumite gînduri/ Acum știi că ai multe de spus, multe de pus în rînduri" KaTaNa
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Horia
MesajTrimis: Miercuri 01 August 2007 18:30:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

eminem a scris:
Horia a scris:
You'll never walk alone! N-are nimic, se stie cine a fost mai bun, da cand ai un om care zici ca a calcat in rahat in fiecare dimineata a vietii sale... ce sa faci Smile


Asta e chiar caterinca proasta la adresa celui mai frumos imn posibil... Dupa RAPID bineinteles.


N-am vazut mesajul asta cand l-ai postat, dar acu' nu-l pricep. Ma refeream la Inzaghi ala cu norocul ... care-i legatura cu caterinca?
_________________
RAPID inseamna patima.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
makaveli
MesajTrimis: Vineri 28 Septembrie 2007 4:50:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 362
Locație / Oraș: Bucuresti

Cine stie echipa cu mai multi atacanti ca Liverpool sa mi-o zica si mie Smile : Fernando Torres , Dirk Kuyt , Peter Crouch , Ryan Babel , Andrej Voronin , Barbarez , Craig Bellamy , Craig Lindfield atacanti pur sange si ar mai fii Benayoun si Xavi Alonso care sunt un fel de totti Smile cum sa ai atatia ? Very Happy
_________________
So many babies screaming because they seeing destruction before they see a human being!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Desmond
MesajTrimis: Marți 08 Aprilie 2008 23:43:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 05/Iul/2007
Mesaje: 339

ce meci superb a fost asta seara, liverpool-arsenal 4-2, agonie si extaz, imi pare foarte rau ca una din cele doua echipe trebuia sa piarda, dar ma bucur foarte tare pentru liverpool, de'abia astept semifinala cu chelsea.
daca a doua semifinala va fi manchester-barca atunci meciurile care au mai ramas fac de 100 de ori cat euro 2008
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com