Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 FC BAYERN MUNCHEN « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
VLAD
MesajTrimis: Marți 09 Mai 2006 13:36:51    Titlul subiectului: FC BAYERN MUNCHEN Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 82
Locație / Oraș: Bucuresti

Hai ca stiu ca sunteti destui care tineti cu ei Smile Eu unu, dupa RAPID iubesc cel mai mult aceasta echipa...
_________________
Eu nu sufar de nebunie,ma bucur de ea in fiecare minut...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Bobby_rapidist
MesajTrimis: Luni 29 Mai 2006 11:06:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 09/Mar/2010
Mesaje: 1
Locație / Oraș: COSTINESTI

si mie imi place la nebunie de ei......dar sunt pe locul 3 dupa RAPID si poli!!!!!!!!!!!!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
1923
MesajTrimis: Joi 15 Iunie 2006 13:57:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 30/Apr/2006
Mesaje: 39
Locație / Oraș: dristor

la mine tot pe locul 3 sunt,dupa RAPID shi milan.
_________________
4ever Forza RAPIDuletz
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
ballack
MesajTrimis: Joi 22 Iunie 2006 10:13:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 19/Iun/2006
Mesaje: 30
Locație / Oraș: Baia Mare

[color=darkred]Si mie imi place Bayern.E echipa misto, cat pot ii urmaresc meciurile din Bundensliga .... pacat k a plecat Ballack ... sper sa vina un jucator bun in locul lui. Ma bucur de Podolsky .... e misto Very Happy
_________________
RAPIDist pe viata !!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
DJ MaPaX
MesajTrimis: Duminică 16 Iulie 2006 15:08:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 132
Locație / Oraș: Alba Iulia

atacantul Podolsky ii la Bayern oricum preferatul meu este Bastian Schweinsteiger
_________________
www.facebook.com/DJMaPaX
http://soundcloud.com/dj-mapax/promo
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
Horia
MesajTrimis: Marți 05 Septembrie 2006 1:09:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Pe ei ii am cel mai tare la suflet, mult in fata juventinilor, imi plac germanii in general in tot ce fac, si la fotbal, si e greu sa tii cu alta echipa decat Bayern. Very Happy M-am indragostit de ei in acel an de CL, 98-99, cand au fost invins de M.U., in minutele de prelungire, dupa ce Basler marcase un gol din lovitura libera. Mi-a parut extrem de rau atunci. De atunci, la bine la greu cu ei mereu. Very Happy
_________________
RAPID inseamna patima.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Horia
MesajTrimis: Miercuri 13 Septembrie 2006 0:22:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747



Superb noul echipament visiniu inima

Bayern a intrecut Spartak Moscova cu 4-0, in CL, Pizarro, Santa Cruz, Schweinsteiger si Salihamidzic marcatorii.
_________________
RAPID inseamna patima.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristianRapid
MesajTrimis: Miercuri 13 Septembrie 2006 22:59:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vizitator RapidFans




Buna echipa ce sa zic am fost fan intr`un timp la ei dar acum nu mai sunt ... asta e dar oricum imi place mult
_________________
| RAPID clubul nostru drag ... |
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:: http://www.RapidFans.ro ::
Sus
Horia
MesajTrimis: Miercuri 27 Septembrie 2006 23:04:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Bayern a invins la Milano 2-0, goluri Pizarro si Podolski minutele 81 si 90. Ibrahimovic si Grosso au fost eliminat in minutele 59, respectiv '86. Bayern conduce grupa cu 6 puncte, 6 goluri inscrise niciunul primit. Very Happy Inter, 0 puncte. :o
_________________
RAPID inseamna patima.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Horia
MesajTrimis: Luni 03 Septembrie 2007 0:05:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Bayern Munchen, echipa cu cele mai tari bombe pe piata transferurilor, Klose, Ribery si Toni, a inceput noul sezon excelent, 3-0 cu Hansa Rostock acasa, 4-0 cu Werder Bremen, 3-0 cu Hannover, din nou pe Allianz Arena, si a facut 1-1, la Hamburg in urma cu cateva ore.

In Cupa UEFA, nemtii vor trebui sa treaca de portughezii de la Belenenses, ca sa ajunga in grupe, sarcina ce pare facila.
_________________
RAPID inseamna patima.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Iris
MesajTrimis: Luni 03 Septembrie 2007 0:12:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 13/Iul/2006
Mesaje: 961

Trece Bayern de fantomele alea, din cate se pare, ar fi favoriti la castigarea Cupei UEFA... Da` daca da de RAPID, nu-i vad bine Smile
_________________
...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
DJ MaPaX
MesajTrimis: Marți 16 Octombrie 2007 22:35:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 132
Locație / Oraș: Alba Iulia

Sunt foarte buni cei 2 atacanti noi Klose si Toni! cool
_________________
www.facebook.com/DJMaPaX
http://soundcloud.com/dj-mapax/promo
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
rapidutzzz
MesajTrimis: Miercuri 17 Octombrie 2007 21:57:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 09/Iul/2007
Mesaje: 413
Locație / Oraș: horezu

..mda dar cred ca ar fi bine cu 3 atacanti sa l introduca in atac si pe Podolski..ar fi cel mai tare atac din lume la momentu de fata....pacat ca a plecat Ballack si Hargreaves...va dati seama ce echipa avea Bayern acum??? mistooooo Very Happy..FORZAA BAYERN...nustiu cum de nu a luat campionatu si cupa si supercupa...Sad( oricum ia UEFA Very Happy
_________________
Iubesc culoarea visinie, iubesc RAPIDul din Giulesti si vreau sa stie o Romanie.... urasc pe sTEAUA Bucuresti, eu ma pis pe orice javra si pe fanii lu' sTEAUA si de-ar fi sa mor maine tot la fel le voi canta la la la la la la la

RAPID e prapastia tristetii si dealul bucuriei...se naste intr o clipa, moare in cealalta si invie in urmatoarea...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
AMICU'
MesajTrimis: Marți 31 August 2010 10:19:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 1672
Locație / Oraș: Brasov

cu Robben accidentat si cu Ribery plin d eprobleme in franta, Bayern nu o sa mai defileze in Bundesliga anul asta.
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
krissu
MesajTrimis: Sâmbătă 19 Mai 2012 23:56:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 14/Noi/2010
Mesaje: 176
Locație / Oraș: Bucuresti

Bayern e echipa mea si eu ma mandresc cu ea! Smile
_________________
Bă!... Dacă nu ai cap sau pistol, lucrează la bicepși!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
andreivadim
MesajTrimis: Duminică 20 Mai 2012 12:54:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 13/Mar/2010
Mesaje: 626
Locație / Oraș: Giulesti

Echipa mea e doar RAPID!
_________________
POLI si RAPID, se iubesc la infinit !
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
AMICU'
MesajTrimis: Duminică 20 Mai 2012 12:58:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 1672
Locație / Oraș: Brasov

pacat ca a castigat chelsea....autobaza de cacao
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
andreivadim
MesajTrimis: Duminică 20 Mai 2012 17:37:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 13/Mar/2010
Mesaje: 626
Locație / Oraș: Giulesti

Da, nemeritat...
_________________
POLI si RAPID, se iubesc la infinit !
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com