Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3
 AC TORINO « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Lacra
MesajTrimis: Luni 25 Mai 2009 4:20:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

matematic nu sunt inca in b....atarna de un fir de ata...sa vedem rezultatul de duminica cu roma

ps: merda giube Razz
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
tifosibt-76
MesajTrimis: Luni 25 Mai 2009 18:41:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 23/Feb/2009
Mesaje: 105
Locație / Oraș: Botosani

Si eu simpatizez cu AC Torino de ani buni si chiar mi-ar parea rau daca ar retrograda in serie B. Pacat pentru fosta "regina a Italiei" ca a ajuns intr-o astfel de situatie in clasament. Singurii care duc mai departe renumele marelui TORO au ramas cine altii decat tifosi granata care formeaza dupa parerea mea una din cele mai renumite si mai patimase galerii din Italia si nu numai. Unul din capitolele acestui zbuciumat club cu a sa istorie unica e aceea ca tifosii granata au meritul de a face parte din pionierii fenomenului "Ultras" in fotbal.
Sa speram ca "alb-visinii" Italiei raman in Serie A, fiecare meci de acum in colo reprezentand pt. ei o "finala a supravietuirii"!

"Chiar dacă președintele lui Torino, Urbano Cairo, a dat asigurări că Giancarlo Camolese va continua pe banca "taurilor" în cazul în care va salva echipa de la retrogradare, presa din Peninsulă a lansat astăzi o nouă ipoteză. Se pare că Walter Zenga va ajunge la gruparea granata din vară și va avea misiunea de a construi o formație care să se poată lupta pentru cupele europene." - sursa: gsp 13.05.2009

Forza Toro ! Laughing

_________________
"Un salut din vechea Troie/ Pentru faima lui Dan Coe/ Ahoe! "
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
Lacra
MesajTrimis: Luni 25 Mai 2009 21:18:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

azi noapte am stat putin mai mult pe forum la toro...sa vad care e situatia

am vazut ca toti ar agrea o venire a lui zenga...dar eu nu cred ca ar merge acolo ci mai degraba ar reveni la sTEAUA

cateva chestii interesante spuse de suporteri le-am tradus ca poate nu toti stiu italiana

<scuzati-ma dar chiar credem că cea mai înaltă aspirație a Zenga este colaborarea cu aceasta echipa?? Ganditi-va, chiar ar vrea sa lucreze cu unul din cel mai incapace președinte din seria A?
Toti au eșuat, doar o persoană nu s-a schimbat lungul anilor, oti cei care s-au succedat pe bancă am eșuat în mizerie,e posibil ca la toți sa fie numai vina lor? Daca as fi in locul lui Zenga m-as gandi bine daca as colabora cu un președinte asa incapacitate ca al nostru.>

<Sa speram ca Foschi e Pederzoli vor ramane...iar apoi Rasa Tabula < nb ce am mai ras de cum i-au numit Very Happy > a acestor mercenari sa dispara ...si sa facem o echipa doar din tineri necunoscuti>
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
remb88
MesajTrimis: Marți 26 Mai 2009 0:20:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 126
Locație / Oraș: Bucuresti / Militari

Torino respect pentru culori si pentru ca la fiecare meci se pisa pe juventus [sinonimi cu sTEAUA la noi]
_________________
1|9|2|3
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
tifosibt-76
MesajTrimis: Duminică 31 Mai 2009 23:50:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 23/Feb/2009
Mesaje: 105
Locație / Oraș: Botosani

Zi neagra pentru "alb-visinii", Toro a cazut in Serie B! Sper intr-o revenire cat mai repede in A.
_________________
"Un salut din vechea Troie/ Pentru faima lui Dan Coe/ Ahoe! "
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
remb88
MesajTrimis: Luni 01 Iunie 2009 0:11:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 126
Locație / Oraș: Bucuresti / Militari

Pacat.Muie juventus.
_________________
1|9|2|3
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
eminem
MesajTrimis: Vineri 31 Iulie 2009 2:18:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 138
Locație / Oraș: Bucuresti

tORO MERDA tORO MERDA tORO MERDA tORO MERDA tORO MERDA tORO MERDA tORO MERDA tORO MERDA tORO MERDA tORO MERDA tORO MERDA tORO MERDA tORO MERDA tORO MERDA tORO MERDA

Pezzo di merda
_________________
De cand e lumea si cat o sa mai fie
Am iubit si voi iubi culoarea visinie !
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
tifosibt-76
MesajTrimis: Vineri 14 August 2009 7:39:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 23/Feb/2009
Mesaje: 105
Locație / Oraș: Botosani

Cupa Italiei 21:30 Livorno - TORINO transmis pe SportKlub azi 14.08.2009 Forza Toro !! Wink
_________________
"Un salut din vechea Troie/ Pentru faima lui Dan Coe/ Ahoe! "
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
Lacra
MesajTrimis: Sâmbătă 15 August 2009 10:01:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

si ce au facut?
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
tifosibt-76
MesajTrimis: Duminică 16 August 2009 11:43:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 23/Feb/2009
Mesaje: 105
Locație / Oraș: Botosani

Au pierdut cu 2-0 din pacate goluri in ultimele 15-20 de min.! Ma uitam si la Poli Tm. - RAPID si la Cupa Italiei Livorno - Toro (mai trageam cu ochiul). La cum au jucat cei de la Torino au slabe sanse sa revina Serie A! Sad
_________________
"Un salut din vechea Troie/ Pentru faima lui Dan Coe/ Ahoe! "
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
tifosibt76
MesajTrimis: Luni 07 Decembrie 2009 20:50:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 23/Feb/2009
Mesaje: 155
Locație / Oraș: Bt

Serie B - 5 December 2009
0 - 1 Gallipoli - TORINO
_________________
"Un salut din vechea Troie/ Pentru faima lui Dan Coe/ Ahoe! "
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 Pagina 3 din 3




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com