Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3
 De unde am plecat ... « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Mircea
MesajTrimis: Luni 23 Octombrie 2006 15:26:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

se punea problema stergerii nuikului dar la fel de bine ii poti schimba numelui nickului in vizitator din azuga ... intrebarea mea e de ce nu te loghezi inainte de a scrie ...
si cenzura o sa existe atata timp cat vorbesti de nazism si alte treburi d`astea

si legat de ce scrii nu ne intereseaza decat despre RAPID ... restul discutiilor sunt tolerate momentan pe forum ... pentru o scurta durata de timp ... in viitor s-ar putea sa nu mai permitem ( cenzura adica ) decat informatii si discutii despre RAPID ... restul discutiilor sunt pentru in Cismigiu si pentru in curtea scolii
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +


Ultima modificare efectuată de către Mircea la Luni 23 Octombrie 2006 16:30:14, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Vizitator RapidFans
MesajTrimis: Luni 23 Octombrie 2006 15:46:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






dar mie imi place sa fie in continuare nazistul, daca vreti sa imi acceptati acest nik bine daca nu, iarasi bine.
Sus
Mircea
MesajTrimis: Luni 23 Octombrie 2006 16:31:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

Anonymous a scris:
dar mie imi place sa fie in continuare nazistul, daca vreti sa imi acceptati acest nik bine daca nu, iarasi bine.


iti poti spune nazistul unde vrei tu ... aici ... nu
de azi nickul il ai schimbat in vizitator23
parola ramane a ta ... in administrare nickul merge schimbat parola ramanand secreta
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
ultras_romeo
MesajTrimis: Joi 05 Martie 2009 10:31:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 03/Mar/2009
Mesaje: 5
Locație / Oraș: bistrita

E buna cenzura asta....eu unul sunt de acord cu ea..e un forum al rapidistilor si trebuie sa discutam doar despre RAPID!!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
alexuu
MesajTrimis: Luni 10 August 2009 22:38:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 16/Mai/2009
Mesaje: 1

Ce baieti adevarati=))Nu tin cu nimeni dar...JOS Cenzura..hai bafta anti copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 Pagina 3 din 3




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com