Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2, 3  următoarea pagină
 De unde am plecat ... « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
FC_Rapid
MesajTrimis: Duminică 02 Iulie 2006 2:23:58    Titlul subiectului: De unde am plecat ... Răspunde cu citat (quote)

BODYGUARD
BODYGUARD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 605

peste 3000 poze FotoRapid ...
_________________




Ultima modificare efectuată de către FC_Rapid la Luni 22 Octombrie 2007 17:40:57, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
ReKiNu
MesajTrimis: Duminică 02 Iulie 2006 2:47:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 781

Frumosss Very Happy ...sper sa ajungem cat mai departe Very Happy Nice work
_________________
Cine crede ca scapa de mine va fi dezamagit ... mi-am scris pe cruce "BRB"
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Adi
MesajTrimis: Duminică 02 Iulie 2006 2:51:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1677
Locație / Oraș: Bucuresti

astea sunt deja arhiva

de pe 13 iulie urmeaza
_________________
NICIODATA NU SPUNE NICIODATA
http://www.RapidFans.ro


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Radaxiana
MesajTrimis: Vineri 28 Iulie 2006 23:32:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 21/Iun/2006
Mesaje: 156
Locație / Oraș: US-Zalau-Bucuresti....inca nu am o locatie stabila:)

felicitari si sa vedem cat mai multe poze si filmuletze cool
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
Miau
MesajTrimis: Vineri 04 August 2006 6:51:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

si le voi putea vedea si eu
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
DarkLadY^
MesajTrimis: Luni 07 August 2006 5:01:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2322
Locație / Oraș: Heaven is closed today..so i`ll walk on earth

În total aici sunt 29 utilizatori conectați : 8 Înregistrați, 4 Ascunși și 17 Vizitatori ... am crescut si cand vine vb de forumisti..de aia va rog sa incercam sa postam cum trebuie
_________________
Granata Girls - o grupare de fete intr-o lume pe care barbatii/baietii o considera ca fiind doar a lor
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
ReKiNu
MesajTrimis: Luni 07 August 2006 5:50:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 781

cand m`am uitat eu erau 32 parca Very Happy la mai mare sau la mai multi Razz
_________________
Cine crede ca scapa de mine va fi dezamagit ... mi-am scris pe cruce "BRB"
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Andrei11
MesajTrimis: Luni 07 August 2006 6:18:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 11/Iul/2006
Mesaje: 739

eu cel mai mult am prins 33 Very Happy
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
SailorMoon
MesajTrimis: Luni 07 August 2006 8:11:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 475
Locație / Oraș: to the moon and back

Cei mai mulți utilizatori conectați au fost 52 la data de Joi Mai 18, 2006 18:27:07
_________________
Viata e distractiva doar daca esti senil, ba! [Ombladon]
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
UC!G@$UL
MesajTrimis: Joi 28 Septembrie 2006 17:13:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 28/Sep/2006
Mesaje: 1

Superb tineti-o tot asa !!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
CristianRapid
MesajTrimis: Vineri 29 Septembrie 2006 20:47:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vizitator RapidFans




Felicitari sunteti smecheri rau si bafta in continuare
_________________
| RAPID clubul nostru drag ... |
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:: http://www.RapidFans.ro ::
Sus
Vizitator RapidFans
MesajTrimis: Duminică 15 Octombrie 2006 7:48:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






tot slab, de ce oare nu vedeti? va numarati pe degete....... este ca si cum se naste o noua brigada de pustani ca sa fie si ei de dragul modei, ca tot s-a infiintat una noua acuma de te doare capul. sa fim mai seriosi.... ce se vrea aici? pare gradinita, nu altceva, cand vad si maimutarelile din stanga unde postez
Sus
Horia
MesajTrimis: Duminică 15 Octombrie 2006 8:11:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Daca ti-ar pasa, ai avea cont. Very Happy Cum, nu-ti pasa, nici noua nu ne pasa de parerea ta. cool
_________________
RAPID inseamna patima.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi
MesajTrimis: Duminică 15 Octombrie 2006 11:34:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1677
Locație / Oraș: Bucuresti

Anonymous a scris:
tot slab, de ce oare nu vedeti? va numarati pe degete....... este ca si cum se naste o noua brigada de pustani ca sa fie si ei de dragul modei, ca tot s-a infiintat una noua acuma de te doare capul. sa fim mai seriosi.... ce se vrea aici? pare gradinita, nu altceva, cand vad si maimutarelile din stanga unde postez




dute la profesionisti pt ca asta vrei sa insinuezi
_________________
NICIODATA NU SPUNE NICIODATA
http://www.RapidFans.ro


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Vizitator RapidFans
MesajTrimis: Duminică 15 Octombrie 2006 12:03:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






stii tu ce dracu vreau sa insinuez eu? dar exista profesionisti mai tata? zi mi si mie daca stii.....voi va straduiti sa faceti ceva pe site, dar cine s-ar mai stradui ca eu habar nu am. de aceea si imaginea pe care o avem
Sus
Mircea
MesajTrimis: Duminică 15 Octombrie 2006 12:45:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

vizitator a scris:


IP-ul mesajului
86.120.144.205 [ 6 Mesaje ] [ Vizualizare IP ]

Utilizatori care au trimis mesaje de la acest IP
nazistul23 [ 27 Mesaje ]
Vizitator RapidFans.RO [ 6 Mesaje ]

bai pustiule ... de cand esti tu RAPIDist si faci reclama la brasov si petrolul
marsh de aici ... la urmatoarea postare aiurea ai ban lupule ai in creier
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
DarkLadY^
MesajTrimis: Duminică 15 Octombrie 2006 14:13:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2322
Locație / Oraș: Heaven is closed today..so i`ll walk on earth

Anonymous a scris:
tot slab, de ce oare nu vedeti? va numarati pe degete....... este ca si cum se naste o noua brigada de pustani ca sa fie si ei de dragul modei, ca tot s-a infiintat una noua acuma de te doare capul. sa fim mai seriosi.... ce se vrea aici? pare gradinita, nu altceva, cand vad si maimutarelile din stanga unde postez



maimutarelile din stange le vezi pe toate forumuri..daca ai mai intrat si pe altele, care din punctul tau de vedere poate se respecta. cand spui tot slab la ce te referi...asteptam si noi niste exemple. din punctul tau de vedere cam cum ar trebui sa fie ca sa fie "tare" ?

ps: ma dispera indivizii care apar pe aici si stiu numai sa arunce cu noroi in stanga si`n dreapta.

pss: daca suntem gradinita..lasa`ne cu jucarioarele noastre si du`te in alte parti unde poate aia au ajuns la stadiul de "liceu" ca termenul de facultate nu prea este cunoscut
_________________
Granata Girls - o grupare de fete intr-o lume pe care barbatii/baietii o considera ca fiind doar a lor
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Vizitator RapidFans
MesajTrimis: Luni 16 Octombrie 2006 21:00:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






Mircea a scris:
vizitator a scris:


IP-ul mesajului
86.120.144.205 [ 6 Mesaje ] [ Vizualizare IP ]

Utilizatori care au trimis mesaje de la acest IP
nazistul23 [ 27 Mesaje ]
Vizitator RapidFans.RO [ 6 Mesaje ]

bai pustiule ... de cand esti tu RAPIDist si faci reclama la brasov si petrolul
marsh de aici ... la urmatoarea postare aiurea ai ban lupule ai in creier


ba nenica in primul rand eu am cred ca de 2 ori cat tine.......spre informatia ta am 38 de ani. 2 la mana......nu am facut reclama la stelisti sau dinamovisti ci la 2 siteuri care merita a fi mentionate. vad ca esti si admin......rusine cum dracu poti vorbi asa...... se vede ca tu esti un pustan de vreo 15-16 anisori
_________________
| RAPID clubul nostru drag ... |
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:: http://www.RapidFans.ro ::
Sus
DarkLadY^
MesajTrimis: Luni 16 Octombrie 2006 22:20:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2322
Locație / Oraș: Heaven is closed today..so i`ll walk on earth

iarasi ai dat`o`n bara....de abia astept sa vada Mircea ce ai scris! pacat ca se va enerva aiurea..asa face el cand vede kkt-uri de genul asta..te anunt eu inainte lui..are doi copii...Bianca are 12 si Danut 7..deci desteptu` lu` peste..ala de 38 de ani..calculeaza cam cati ani are el..si crede`ma ca pe Bianca nu a facut`o la 3 ani!

ps: mai poti sa te faci mult de mizerie?
_________________
Granata Girls - o grupare de fete intr-o lume pe care barbatii/baietii o considera ca fiind doar a lor
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Vizitator RapidFans
MesajTrimis: Marți 17 Octombrie 2006 0:14:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






mai fatuco eu nu ti-am vorbit deloc urat tie si ce am de impartit e cu Mircea. ce fel de forum e asta in care puteti sa vorbiti in asa hal? inainte sa se enerveze el m-am enervat eu destul de rau. ma miticilor eu vin de la azuga sa vad meciurile RAPIDului si pe garduri ce vad afisat: numele site-ului vostru care nu stiu ce vrea sa fie, mai ocupa si nu stiu cat spatiu. mai bine nu va mai puneti acel banner......faceti RAPIDul de ras cat se poate de mult. nu-mi vine sa cred cum mi se vorbeste mie intre RAPIDisti. a spus excelent nene si noni cand am vorbit mai deunazi cu ei, ca o masa dintre suporterii RAPIDului trebuie izolata....deci dupa cum imi vorbiti voi mie sunt convins de acele spuse. vai de voi.....chiar nu vreau sa va mai vad pancarta aia deloc...prin aceea stricati toata imaginea stadionului Giulesti si al oricarui stadion din Romania...........
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2, 3  următoarea pagină Pagina 1 din 3




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com