Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3  următoarea pagină
 De unde am plecat ... « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Miau
MesajTrimis: Marți 17 Octombrie 2006 9:49:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

Adysorule nu trebuia sa te bagi ...ca pot si singuri sa-si rezolve problemele...sunt oamenii maturi Very Happy


cat despre problema dansului vreau sa spun ca greseste ......nu stiu cum s-a vb cu dumneavoastra....bine un ton putin mai rau ...dar intr-un fel e si normal....pt ca intrati ascuns si asa omul oricat de politicos ar fi el nu are de unde sastie cu cine vb si e posibil saridice totnul...........si acesta e un forum ...care merge spre prostie vad eu ....dar site'ul e destul de bun..poate cel mai bun care il are echipa noastra la ora actuala.....este un site facut de suporteri.....bine ddoar de 2 oamenii care iubesc RAPIDul asa cum il iubiti si dv-tra......si nu vad ce nu v-ar placea la site.....bine in afara ca nu prea este abdatat la timp din diferite cauze..ca nu-si au rostul sa fie spuse ..........in rest are tot ce isi doreste un suporter....care nu are posibilitatea sa vina la meci.....asa cum dv-tra o aveti......poze.filmulete. astea oricine doreste sa le vada ....si cat mai repede posibil....... cat despre bannerul pus pe gard nu stiu cu ce v-ar putea deranja....de obicei el sta intr-un colt al tribunei si undeva la peluza unde chiar nu deranjeaza pe nimeni...........si s-a gasit saderanjeze la tribuna.......intradevar e mare....dar e mare ca sa-l vada tot omul........sa stie ca poate gasi la 3 ore dupa meci minim 100 de poze de la meci......cat despre locul lui nu cred ca deranjeaza asa de mult ca nu cred ca este om care sa stea in primele 3 randuri ale tribunei jos pe scaun sa vada meciul...ca nu ar intelege nimik prin plexiglasul ala....asa ca nu vad cu ce ar deranja taman acest banner........de ce nu ati facut observatie despre anumite bannere care stau mai pe mijlocul tribunei care unele dintre ele chiar nu-si au rostul..........

eu cred ca pt niste nimikuri prea ne suparam asa aiurea.....si nici macar nu stam sa vedem care e adevaratul motiv pt care va certati.........

daca nu ma insel exista un topic ...ADMINISTRATIV in care puteti sa scrieti daca cienva v-aderanjat prin comportament sau prin metode neortodoxte sau comuniste de a rezolva anumite certuri .in ghilimele Smile


bafta si numai bine ...
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
1+9
MesajTrimis: Marți 17 Octombrie 2006 9:59:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 77

salutare natiune, m-am intors si sefule s-ar putea sa iti fac o vizita joi...stii tu...da,da:)
_________________
Mandrie - Demnitate - Onoare - RAPID!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Vizitator RapidFans
MesajTrimis: Marți 17 Octombrie 2006 13:16:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






miau a scris:
Adysorule nu trebuia sa te bagi ...ca pot si singuri sa-si rezolve problemele...sunt oamenii maturi Very Happy


cat despre problema dansului vreau sa spun ca greseste ......nu stiu cum s-a vb cu dumneavoastra....bine un ton putin mai rau ...dar intr-un fel e si normal....pt ca intrati ascuns si asa omul oricat de politicos ar fi el nu are de unde sastie cu cine vb si e posibil saridice totnul...........si acesta e un forum ...care merge spre prostie vad eu ....dar site'ul e destul de bun..poate cel mai bun care il are echipa noastra la ora actuala.....este un site facut de suporteri.....bine ddoar de 2 oamenii care iubesc RAPIDul asa cum il iubiti si dv-tra......si nu vad ce nu v-ar placea la site.....bine in afara ca nu prea este abdatat la timp din diferite cauze..ca nu-si au rostul sa fie spuse ..........in rest are tot ce isi doreste un suporter....care nu are posibilitatea sa vina la meci.....asa cum dv-tra o aveti......poze.filmulete. astea oricine doreste sa le vada ....si cat mai repede posibil....... cat despre bannerul pus pe gard nu stiu cu ce v-ar putea deranja....de obicei el sta intr-un colt al tribunei si undeva la peluza unde chiar nu deranjeaza pe nimeni...........si s-a gasit saderanjeze la tribuna.......intradevar e mare....dar e mare ca sa-l vada tot omul........sa stie ca poate gasi la 3 ore dupa meci minim 100 de poze de la meci......cat despre locul lui nu cred ca deranjeaza asa de mult ca nu cred ca este om care sa stea in primele 3 randuri ale tribunei jos pe scaun sa vada meciul...ca nu ar intelege nimik prin plexiglasul ala....asa ca nu vad cu ce ar deranja taman acest banner........de ce nu ati facut observatie despre anumite bannere care stau mai pe mijlocul tribunei care unele dintre ele chiar nu-si au rostul..........

eu cred ca pt niste nimikuri prea ne suparam asa aiurea.....si nici macar nu stam sa vedem care e adevaratul motiv pt care va certati.........

daca nu ma insel exista un topic ...ADMINISTRATIV in care puteti sa scrieti daca cienva v-aderanjat prin comportament sau prin metode neortodoxte sau comuniste de a rezolva anumite certuri .in ghilimele Smile


bafta si numai bine ...


miau.....ai tot respectul meu. iata in sfarsit un om care stie sa vorbeasca si civilizat. tu ai inteles perfect ca, criticile sunt un precum niste sugestii. ma bucur, rapidistii adevarati astia sunt......care stiu sa recunoasca si sa vorbeasca omeneste. inca o data tot respectul miau
_________________
| RAPID clubul nostru drag ... |
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:: http://www.RapidFans.ro ::
Sus
FC_Rapid
MesajTrimis: Marți 17 Octombrie 2006 14:47:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BODYGUARD
BODYGUARD

Data înscrierii: 14/Apr/2006
Mesaje: 605

de la a primi o critica pana la a face reclama la lupii pooooli si la fesheme brasov e distanta mare ...

critici obiective ... da primim si le remediem ... dar d`astea cu nu imi place aia sau nu imi place aia e treaba fiecaruia ce ii place si ce nu ... mie nu imi place cand dupa ore intregi de munca vine cate unu ca nu ii place culoare ... etc
_________________


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
Bianca
MesajTrimis: Marți 17 Octombrie 2006 15:43:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 369
Locație / Oraș: round the world..

Bai, frate, vad ca intra pe forumul asta numai oameni care nu-si dau seama de munca si efortul depus de tati. "Vizitatorule" eu sunt Bianca, fata lui. Daca nu-ti place e treaba ta insa tine minte : Chiar daca ai 38 de ani sau cati ani ai nu te crede tu un mare destept pe langa tatal meu. Am mai spus-o unui om ca tine: Eu stau langa tati si vad cat timp iroseste si cata munca depune pentru acest site. Este un site foarte frumos, si o spun in calitate de suporter RAPIDist nu de fata a lui. Daca nu-ti convine du-te unde te-oi duce. Si tati vorbeste cum vrea el. Nu intri tu si ii spui cum trebuie sa vorbeasca. Si daca as fi in locul lui ti-as spune mult mai multe. Eu nu-ti spun pentru ca sunt o domnisoara si vorbesc frumos. Daca vrei fa-ti site, daca stii bineinteles, si acolo faci ce vrei. Si daca o sa intre unul ca tine vei vorbi exact la fel.
p.s.: Site-ul asa nu face RAPIDul de ras, daca vrei sa stii, spre inteligenta ta, cateodata, mai intra si jucatori si vad. Sunt interesati si le place. Dar, unii asa ca tine normal ca spun ca e urat, face RAPIDul de ras etc. ACESTIA SE NUMESC OAMENI , SA NU SPUN PROSTI, CARE NU-SI DAU SEAMA CAT DE MULT TREBUIE SA MUNCESTI CA SA AI UN ASA SITE. Arata-mi un site facut de tine! Very HappyVery Happy
p.ss.: Nu te supara, dar, cred ca eu, la 11 ani si jumatate, gandesc mult mai mult ca tine. Eu stiu cand un site e frumos si cand unul nu e, tu nu.
Atat.

_________________

dacă vrei să iubești,
vino pe Giulești.
ai să trăiești viață boemă
cum întâlnești în povești.


Ultima modificare efectuată de către Bianca la Miercuri 18 Octombrie 2006 14:34:34, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Adi
MesajTrimis: Marți 17 Octombrie 2006 16:53:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1677
Locație / Oraș: Bucuresti

Anonymous a scris:
mai fatuco eu nu ti-am vorbit deloc urat tie si ce am de impartit e cu Mircea. ce fel de forum e asta in care puteti sa vorbiti in asa hal? inainte sa se enerveze el m-am enervat eu destul de rau. ma miticilor eu vin de la azuga sa vad meciurile RAPIDului si pe garduri ce vad afisat: numele site-ului vostru care nu stiu ce vrea sa fie, mai ocupa si nu stiu cat spatiu. mai bine nu va mai puneti acel banner......faceti RAPIDul de ras cat se poate de mult. nu-mi vine sa cred cum mi se vorbeste mie intre RAPIDisti. a spus excelent nene si noni cand am vorbit mai deunazi cu ei, ca o masa dintre suporterii RAPIDului trebuie izolata....deci dupa cum imi vorbiti voi mie sunt convins de acele spuse. vai de voi.....chiar nu vreau sa va mai vad pancarta aia deloc...prin aceea stricati toata imaginea stadionului Giulesti si al oricarui stadion din Romania...........


nici eu pe tine nu vreau sa temai vad pe aici cum nici tu nu vrei sa mai vezi bannerul nostru pe gard.pana nu te inregistrezi nu mai ai acces pe acest forumpoti sa ai 10 ani poti sa ai 100 de ani tu nu ai fost cu RAPIDul unde au fost bannerele alea asa ca te rog pa la revedere
_________________
NICIODATA NU SPUNE NICIODATA
http://www.RapidFans.ro


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Marți 17 Octombrie 2006 18:25:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

e inregistrat cu nazistul ... asa un nickname numai cineva din azuga putea sa aiba ...
cred ca ar trebui sa stergem nickul asta din forumul nostru ...
spuneti-va parerea
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Bianca
MesajTrimis: Marți 17 Octombrie 2006 18:34:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 369
Locație / Oraș: round the world..

STERGE-L!


parerea mea
_________________

dacă vrei să iubești,
vino pe Giulești.
ai să trăiești viață boemă
cum întâlnești în povești.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Marți 17 Octombrie 2006 19:23:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

Bianca lasa`l pe nenea in pace ...
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miau
MesajTrimis: Marți 17 Octombrie 2006 22:16:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

nu are rost sa stergi usere aiurea de pe forum..... e bine sa rezolvi in privat....... mie unu mi se pare normal sa intru pe un site strain si sa ma ia la pola cineva......bine ca atunci cand intru pe un site ma inregistrez si intru cu nikul meu nu ca vizitator.....si apoi e si normal ca un om sa-si exprime parerea ca asa avem de unde invata si am putea face lucruri noi......singura greseala a fost ca s-a luat de site....... care e prea bun pt tot ceea ce inseamna RAPID si imaginea RAPIDului...forumul e cam dezastru dar sper sa se remedieze.........

cat despre banner e bun ......si e normal.....si sper sa fie pe gard la toate meciurile Very Happy .....in rest mai multe nu mai zic...ca putem vb si pe mes ..daca e ceva Smile Razz
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Marți 17 Octombrie 2006 22:18:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

nazistul23 a scris:
nu stau la tribuna, ci la peluza. pe teren sunt multe persoane si nu am chef sa urmaresc.
Lobontica si daca iti dau un mp cu cine sunt tot nu ma stii, si daca iti zic numele meu sergiu teodorache.. tot nu ma stii, na ca mi-am zis si numele. te stiu din vedere iar tu nu ai sa stii cine vine sa vorbeasca, cu tine.

Forza RAPID!!!

nu are userul sters deocamdata ... dar e vorba ca nickul nazistul nu are ce cauta aici ... atat am spus

putea sa isi spuna simplu sergiu
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miau
MesajTrimis: Marți 17 Octombrie 2006 22:23:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

pm ... Mircea cred ca stii parerea mea despre anumite chesti si o stiu si eu pe a ta........dar nu comentez nimik..... e user....si intradevar e cam nelalocul lui aci.....
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Marți 17 Octombrie 2006 22:26:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

pisoiule ... zi si noapte muncesc la site si la forum ... iar sa vina unu din 2 in 3 luni si sa imi spuna ca nu fac bine ... sa faca reclama lui petrolul si lui brasov e de tot kktu si am terminat cu raspunsurile ... iar lucrurile aiurea de pe site sunt sterse in general de mine si nu dau socoteala decat celor care lucreaza cu mine la buna desfasurare a siteului

si nu mai sta pe ascuns ... arata`ti mutra de pisoi
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miau
MesajTrimis: Marți 17 Octombrie 2006 22:31:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

of....stiu cum muncesti la site....stiu foarte bine.....doar ma bateai la cap sa aduc pe pupaza aia obosita care ii e lene sa vina si el sa stea 3 ore sa dea o mana de ajutor.....ti-am mai spus imi pare nespus derau ca eu nu ma pricep....dar situl e perfect....atat cu stirile ...ca sunt mai vechi unele sau din lipsa de timp ......dar nu ai ce sa modifici la site......e de nota 10.....si fata de alte situri e de nota 100 .....

eu ma referam la forum ca se sterge aiurea chesti ......nici decum la site....

iar in privinta cu zisul ceva stiu te cred...stiu cum e........pm...ce sa faci.....nu toti te plac......dar ar trebui sa fim mai diplomati...cel putin userii de pe acest forum...tu iti permiti orice ca esti patron Razz
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
DarkLadY^
MesajTrimis: Marți 17 Octombrie 2006 22:43:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2322
Locație / Oraș: Heaven is closed today..so i`ll walk on earth

pisicule..esti mesagerul pacii pe pamant? mai lasa`ma cu chestiile astea..am vrut sa ma bag in asta am facut`o...eu pe "domnul" nu`l uit cand acum cateva luni ma intreba pe mine daca am habar in ce judet e azuga..si se dadea un super destept

ps: "cat despre problema dansului vreau sa spun ca greseste ......nu stiu cum s-a vb cu dumneavoastra....bine un ton putin mai rau ...dar intr-un fel e si normal....pt ca intrati ascuns si asa omul oricat de politicos ar fi el nu are de unde sastie cu cine vb"

mama frate oficial mai poti sa vb cand vrei.

pss: stiti bine ca nu sunt agresiva si nu exagerez decat atunci cand cineva chiar ma scoate din sarite..si "domnul" asta chiar a facut`o...nazistule sper sa`ti sara in ochi ghilimele pt ca nu`i respect decat pe oamenii care merita..sau pe cei mult mai in varsta ca mine (adica trecuti de vreo 50 de ani)

psss: nazistule, esti profesor de geografie?
_________________
Granata Girls - o grupare de fete intr-o lume pe care barbatii/baietii o considera ca fiind doar a lor
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Marți 17 Octombrie 2006 22:48:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

uf..... credeam ca esti mai altfel.......lumea in general are o parere foarte buna despre tine..si eu o am..si nu am cum sa mi-o schimb ca iti sare nitel tandara......dar pm ..tre sa fim diplomati cand facem ceva........si daca tie iti sare tandara mie de ce p . u . l .. a mea sa nu-mi sara tandara cant toti cioflingarii fac tot ce vor pe forumul asta......si daca ma iau cu unul in gura hopa dispar mesaje hopa mai stiu eu ce.........am ajuns mai rau ca vecinii nostri ...dar barem aia is multi....noi putini si tot nu ne intelegem......

acum fiecare o ia cum gandeste-te.......

da, poate sunt si mesagerul pacii .....ce drak daca asa am vazut eu lucrurile asa m-am exprimat......

cius ... Razz
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Marți 17 Octombrie 2006 23:11:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

pisoiule ... noi toti putem vb pe messenger ...
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miau
MesajTrimis: Marți 17 Octombrie 2006 23:17:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

asa e taica...promit ca in 6 luni am si eu primul copil..chiar daca o sa fiu data afara din casa .....si atunci chiar nu o sa mai pot vb pe mes... si of......o sa vad si eu atunci ......



uf ..doamne ce prostii spun..m-am tampit drak

nu ma bagati in seama ...sufar
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Bianca
MesajTrimis: Miercuri 18 Octombrie 2006 14:32:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 369
Locație / Oraș: round the world..

Mircea a scris:
Bianca lasa`l pe nenea in pace ...


Păi,... Bine.
_________________

dacă vrei să iubești,
vino pe Giulești.
ai să trăiești viață boemă
cum întâlnești în povești.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Vizitator RapidFans
MesajTrimis: Luni 23 Octombrie 2006 15:12:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






DarkLadY^ a scris:
pisicule..esti mesagerul pacii pe pamant? mai lasa`ma cu chestiile astea..am vrut sa ma bag in asta am facut`o...eu pe "domnul" nu`l uit cand acum cateva luni ma intreba pe mine daca am habar in ce judet e azuga..si se dadea un super destept

ps: "cat despre problema dansului vreau sa spun ca greseste ......nu stiu cum s-a vb cu dumneavoastra....bine un ton putin mai rau ...dar intr-un fel e si normal....pt ca intrati ascuns si asa omul oricat de politicos ar fi el nu are de unde sastie cu cine vb"

mama frate oficial mai poti sa vb cand vrei.

pss: stiti bine ca nu sunt agresiva si nu exagerez decat atunci cand cineva chiar ma scoate din sarite..si "domnul" asta chiar a facut`o...nazistule sper sa`ti sara in ochi ghilimele pt ca nu`i respect decat pe oamenii care merita..sau pe cei mult mai in varsta ca mine (adica trecuti de vreo 50 de ani)

psss: nazistule, esti profesor de geografie?


nu. nu sunt profesor de geografie.cred ca stiti si dvs darklady cum s-a vorbit cu mine.nu e normal,eu nu am injurat sau nu am folosit cuvinte cu puncte puncte pe aici.aflati de aici ca am mers in tinerete (<30 ani) la mult mai multe meciuri decat isi poate inchipui cineva.pe cont propiu, fara sa ma stie nimeni si fara sa stiu pe nimenea. nu exista meci la care sa nu fiu prezent, dar fiind bolnav actualmente nu mai imi permit. dumneavoastra si toti cei de aici mai ganditiva cand va dati cu parerea despre un om. personal, mi-a placut f mult atitudinea lui miau. in ce priveste nickul meu, nu inteleg de ce exista cenzura, daca se vrea sa fie ceva la un nivel ridicat nu mai folositi cenzura. cenzura a dus intotdeauna la anonimat.
_________________
| RAPID clubul nostru drag ... |
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:: http://www.RapidFans.ro ::
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3  următoarea pagină Pagina 2 din 3




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com