Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 Cerere Moderator « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Nea Georgica
MesajTrimis: Vineri 16 Mai 2008 19:28:20    Titlul subiectului: Cerere Moderator Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 16/Mar/2007
Mesaje: 53

as dori si eu un moderator pe forumul RapidFans vizitez zi de zi forumul si am experienta in domeniu astept raspuns Very Happy Razz
_________________
www.torcida.fcrb.ro
De MiC CoPiL IuBeSc CuLoRiLe Alb-ViSiNiu
NaScuT Si CreScuT ANTI-sTEAUA !!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Miau
MesajTrimis: Sâmbătă 17 Mai 2008 10:59:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

sunt destui moderatori deocamdata

dar nu e treaba ma sa scriu aci Embarassed
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Raffie
MesajTrimis: Sâmbătă 17 Mai 2008 11:02:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO ADMIN
RapidFans.RO ADMIN

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1923

am vorbit ... si o sa fie luna urmatoare o sedinta ... atunci vom vorbi cine o sa fie si pe cine o sa scoatem de la moderatori ...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com