Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  următoarea pagină
 anti Gheorghe Copos alias George | ANTIcOPOS CAMPAIGN « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
makaveli
MesajTrimis: Vineri 16 Noiembrie 2007 2:37:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 362
Locație / Oraș: Bucuresti

catalina21rpd a scris:
anti copos sa plece mercenarii care duc RAPIDul nostru in jos...din cauza lui nu s-a intors NICO.... Twisted Evil


oricum NICO odata si odata se intoarce aici si de lucrul asta toata lumea e constienta sa ii mearga lui bine acolo sa dea multe goluri si la nationala la fel cand vine inapoi noi il vom primi cu bratele deschise Very HappyVery Happy
_________________
So many babies screaming because they seeing destruction before they see a human being!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Adi
MesajTrimis: Vineri 16 Noiembrie 2007 13:14:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1677
Locație / Oraș: Bucuresti

DACA VA FACE STADIONUL SA VA ASTEPTATI PRETURI LA ABONAMENTE SI BILETE ATUNCI SA VEDETI CE SCORURI VOR FI
_________________
NICIODATA NU SPUNE NICIODATA
http://www.RapidFans.ro


Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Vineri 16 Noiembrie 2007 13:33:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

1-0 3-0 4-1 ... abia astept
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lacra
MesajTrimis: Vineri 16 Noiembrie 2007 23:01:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

eu de felu meu sunt toma necredinciosu...pana nu vad stadionu gata facut..nu cred..da sper sa ma insel si nea georgica sa-si revina si sa bage banii stadion si infrastructura Razz
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Sâmbătă 17 Noiembrie 2007 13:51:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

mai baieti si fete ... copos e iubit ... din sondajul de pe site de 67% din RAPIDisti ... asa ca ...
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
KTD
MesajTrimis: Sâmbătă 17 Noiembrie 2007 14:18:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 22/Oct/2006
Mesaje: 867
Locație / Oraș: unknown

punem punct campaniei? Very Happy sabotorii astia.
_________________
Always Outnumbered. Never Outgunned.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Luni 19 Noiembrie 2007 22:08:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

sa fie iubit de cine vrea el ...ce...tre sa fim toti pro coposel?
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Joi 17 Ianuarie 2008 19:11:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

copos cu dosar penal....o veste care parca ma face sa uit si de febra Very Happy

abia astept rezultatele anchetelor de la dna
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
BADEa
MesajTrimis: Joi 17 Ianuarie 2008 19:28:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

sa nu dorim raul aproapelui nostru... Very Happy asa am invatat la religie
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Lacra
MesajTrimis: Joi 17 Ianuarie 2008 19:37:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

nenea george nu este aproapele nostru...este aproapele lui Very Happy
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
BADEa
MesajTrimis: Joi 17 Ianuarie 2008 21:08:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

nu exista asta!.... Very Happy
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
alina rapidista
MesajTrimis: Vineri 18 Ianuarie 2008 10:46:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 09/Feb/2007
Mesaje: 300
Locație / Oraș: pitesti

Acest scandal cu DNA afecteaza cumva cluburile implicate?
_________________
http://rapidista.blogspot.com/
A fi RAPIDist înseamnă a păstra ceva din naivitatea frumoasă a fotbalului din plăcere și din onoare!
In Romania se poate cumpara orice...mai putin RAPIDul!

RAPID nu se schimbă, așa cum marea nu capătă culoarea ochilor iubitei comandantului de vas!"
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Vineri 18 Ianuarie 2008 11:54:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

nu..pentru ca si cluburile implicate au suferit ca sa zic asa, banii nu au mai intrat la cluburi ci la pers respective

adica asa ar fi normal...dar cum normalul e departe in Romania...nu se stie
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
alina rapidista
MesajTrimis: Vineri 18 Ianuarie 2008 13:08:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 09/Feb/2007
Mesaje: 300
Locație / Oraș: pitesti

Lacra a scris:
nu..pentru ca si cluburile implicate au suferit ca sa zic asa, banii nu au mai intrat la cluburi ci la pers respective

adica asa ar fi normal...dar cum normalul e departe in Romania...nu se stie


ai dreptate... puterea sta deasupra normalitatii.Un bine pentru noi ar fi sa ne scape de copos.
_________________
http://rapidista.blogspot.com/
A fi RAPIDist înseamnă a păstra ceva din naivitatea frumoasă a fotbalului din plăcere și din onoare!
In Romania se poate cumpara orice...mai putin RAPIDul!

RAPID nu se schimbă, așa cum marea nu capătă culoarea ochilor iubitei comandantului de vas!"
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Vineri 18 Ianuarie 2008 13:19:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

pai daca e sa cada copos nu cred ca o sa se schimbe conducerea sau ceva la club ... el si la puscarie ramane patron la noi ... nu asta e solutia sa scapam de copos ci din "cauze naturale" ...
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
alina rapidista
MesajTrimis: Vineri 18 Ianuarie 2008 13:25:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 09/Feb/2007
Mesaje: 300
Locație / Oraș: pitesti

prima cauza naturala care o vad la copos ar fi moartea, desi pare cam sadic. Very Happy
_________________
http://rapidista.blogspot.com/
A fi RAPIDist înseamnă a păstra ceva din naivitatea frumoasă a fotbalului din plăcere și din onoare!
In Romania se poate cumpara orice...mai putin RAPIDul!

RAPID nu se schimbă, așa cum marea nu capătă culoarea ochilor iubitei comandantului de vas!"
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Vineri 18 Ianuarie 2008 13:26:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

Very Happy Very Happy Very Happy

hai ca mi-ai placut Mircea Very Happy Very Happy auzi....din "cauze naturale" Very Happy Very Happy
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Vineri 18 Ianuarie 2008 13:27:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

singura ...
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
alina rapidista
MesajTrimis: Vineri 18 Ianuarie 2008 13:27:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 09/Feb/2007
Mesaje: 300
Locație / Oraș: pitesti

Mircea a scris:
singura ...


mai bine zis asa ''singura'' Very Happy
_________________
http://rapidista.blogspot.com/
A fi RAPIDist înseamnă a păstra ceva din naivitatea frumoasă a fotbalului din plăcere și din onoare!
In Romania se poate cumpara orice...mai putin RAPIDul!

RAPID nu se schimbă, așa cum marea nu capătă culoarea ochilor iubitei comandantului de vas!"
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Joi 24 Ianuarie 2008 23:11:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

16 ani au trecut de cînd Copos a pășit în fotbalul românesc. Citește-i povestea!

În toamna anului 1992, George Copos a intrat în fotbalul românesc din postura de sponsor al RAPIDului. Mircea Pascu, președintele de atunci al giuleștenilor, susține astăzi că el l-a adus lîngă echipă pentru că "domnul Copos deținea cofetăria Ana, iar produsele sale erau excelente pentru orice protocol pe care secția de fotbal îl organiza".

Dacă debutul unora dintre actualii patroni din fotbalul românesc a însemnat haine, accesorii și frizuri ce în fotografiile de astăzi stîrnesc zîmbete, Copos, cel care trebuia să facă un adevărat deliciu dintr-un simplu protocol, a pătruns în lumea sportului rege îmbrăcat elegant, la costum, și manifestînd un interes deosebit pentru imaginea sa. "Ne spunea fiecăruia dintre noi că imaginea este cea mai importantă", rememorează Iulian Chiriță, fostul căpitan al RAPIDului în '92. Cei care l-au cunoscut atunci spun că, de fapt, aceasta pare să fi fost cheia succesului lui Copos. "A dorit întotdeauna să alăture imaginea sa sau a produselor sale cu cea a unui RAPID puternic, respectat. A făcut acest lucru pînă cînd se identificau unele cu altele. Nu este de mirare notorietatea sa actuală", explică Mircea Pascu.

"După venirea sa nu ne-am mai simțit echipa ploii, reprezentam ceva. Venea în vestiar și ne spunea că jucăm cu Samsung pe piept, o firmă mare, ceea ce înseamna că și noi trebuia să fim la înălțime. Dacă înainte exista o tocmeală continuă legată de primirea banilor, acum se plătea. Am prins încredere și am început să batem pe cine prindeam. Aveam valoare și prindea contur un alt statut al nostru", își amintește Iulian Chiriță.

Banii veneau de la Samsung, nu de la Copos. De fapt, cred că e mult spus că veneau. Mi-aduc aminte că prin '93 sau '94 am citit în revista germană Kicker că firma Samsung dădea 520.000 de mărci anual RAPIDului. Eu nu-mi amintesc să fi intrat atîția bani la club atunci.

Chiar mi-aduc aminte că, la început, mergea cu mine să strîngem bani pentru echipă și cînd am ajuns la patronul firmei Coleus, Urzică îl chema, omul acela mi-a spus: "Domnule Pascu, dar cu ăsta ce faceți după dumneavoastră, cine este?".

intreaga poveste
http://revista_presei.RapidFans.ro/2008/ianuarie/25-stiri_din_ziare-FC_RAPID_Bucuresti.html
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  următoarea pagină Pagina 13 din 17




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com