Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  următoarea pagină
 anti Gheorghe Copos alias George | ANTIcOPOS CAMPAIGN « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Motanul Visiniu
MesajTrimis: Duminică 29 Iunie 2008 11:52:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 29/Iun/2008
Mesaje: 1

Continuati campania de alungare a lui Copos din Giulesti. Sub umbrela lui Fatih va continua sa provoace rau RAPIDului prin incompetenta sa. De altfel "arabul" si "comunistul" vor fi sluga lui Becali cu care au declarat ca sunt prieteni buni, inclusiv familiile. Nu va mai lasati pacaliti de frazele goale ale celor doi si incercati salvarea RAPIDului (proteste, bannere si cantece ANTI si eventual boicotarea vizionarii meciurilor. Luptati pentru aducerea in Giulesti a lui Marian Iancu, Nicu Gheara, Dinu Patriciu si a altor adevararti investitori care vor binele RAPIDului.
Deocamdata atat!...
_________________
MOTANUL VISINIU
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Sâmbătă 24 Ianuarie 2009 23:36:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici


http://www.RapidFans.ro/stiri/2009/ianuarie/24/miting_ANTIcOPOS_stadion_Giulesti.html
campania incepe sa dea roade ... 100% pleca copos din Giulesti anti copos
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Horia
MesajTrimis: Luni 26 Ianuarie 2009 17:01:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Parerea mea despre ce va face copos:

Va ramane in expectativa. Va mai arunca asa cate 100 de mii cat sa nu moara clubul, pana ne vom apropia de data in care aflam daca vom avea licenta pentru la anul sau nu.

Pe urma va veni ca fat-frumos pe un cal alb, si va da bani clubului astfel incat sa primim licenta si sa pozeze in salvatorul RAPIDului. Fazele cu vand si plec sunt asa de vechi, pana si pentru mine...

Are ceva sens? Pare un joc perfect pt. Georgica.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mircea
MesajTrimis: Luni 26 Ianuarie 2009 22:58:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

eu cred ca o sa plece ... nu mai ne duce cu zaharelul ... si-a batut prea mult joc de echipa
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
bersek
MesajTrimis: Miercuri 11 Februarie 2009 9:18:58    Titlul subiectului: Muie copos Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 31/Aug/2008
Mesaje: 11
Locație / Oraș: Buzau

Sunt de acord cu voi si ma alatur si eu copos a facut RAPIDul nostru IUBIT de ras! Sad MUIE COPOS anti copos Mad BUF
_________________
RAPIDist nu te faci la o anumita varsta. Asta nu inteleg ceilalti. RAPIDist TE NASTI SI RAPIDist MORI
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
rapidcomro
MesajTrimis: Joi 12 Martie 2009 4:07:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 22/Iun/2006
Mesaje: 268

umbland asta seara pe net am gasit un articol mai vechi de prin prosport......

Ramîneti la ideea ca va retrageti din viata echipei, asa cum ati declarat în cîteva rînduri? Senzatia din exterior este ca, de fapt, fara acceptul dumneavoastra oricum nu se misca un pai în club.
Prin aducerea lui Marian Albu cred ca a fost completata o echipa de conducere puternica. El, Zotta, Paul Cazan, Cristi Costache, Viorel Cauc si Roberto Verdes pot conduce clubul si fara mine. Le-am dat toata puterea de decizie si responsabilitatea. Am hotarît sa ma retrag, într-un fel, pentru ca am facut la greseli... Doamne, multe! Cînd vrei sa faci 10 lucruri bine, e sigur ca nu poate sa-ti iasa asa cum vrei.


poate vi se pare cunoscut personajul....da este georgel...si nu este un interviu de ieri de azi ,ci chiar din ianuarie 2002... se pare ca i-a mers si anu' asta.....
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Joi 12 Martie 2009 10:09:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

eu am zis ca nu pleaca ...
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lacra
MesajTrimis: Joi 12 Martie 2009 11:49:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

o sa plece
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Joi 12 Martie 2009 13:55:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

mai vedem ... a platit deja si a spus ca vrea in UCL
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
BADEa
MesajTrimis: Joi 12 Martie 2009 14:24:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

sunt sigura ca nu o sa plece, a inceput sa apara in peisaj drept marele salvator, cel care plateste contractele, cel care face rost de bani etc ...
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Lacra
MesajTrimis: Joi 12 Martie 2009 22:09:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

pot sa fac pariu cu voi ca o sa plece...stiti ca eu cand e vb de copos nu cred nimic..da de data asta...SUNT SIGURA ca va pleca Embarassed
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Marți 30 Martie 2010 13:43:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

Lacra a scris:
pot sa fac pariu cu voi ca o sa plece...stiti ca eu cand e vb de copos nu cred nimic..da de data asta...SUNT SIGURA ca va pleca Embarassed
anti copos ... e pe faras Very Happy

DA ... pleaca ???? Flacari

PS ... a mai trecut un an Lacra
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lacra
MesajTrimis: Marți 30 Martie 2010 20:47:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

Mircea...e mai presus de mine...acum..cand e vb de copos...nu o sa mai cred niciodata nimic...chiar daca e zis de el Sad Sad
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Marți 30 Martie 2010 21:31:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

VINERI 2 aprilie 2010 ora 18.30 in Peluza Nord a Stadionului Giulesti, sedinta suporterilor RAPIDisti, avand ca tema ultimele declaratii ale lui Gheorghe cOPOS!

DE LA MIC LA MARE CINE ARE DE SPUS O PARERE, IDEE, SUGESTIE, ESTE ASTEPTAT VINERI LA SEDINTA.

anti copos
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lacra
MesajTrimis: Miercuri 31 Martie 2010 18:23:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

mirceaaaaaaaaaaa te-am vazut la digi...cum il tineai pe copos pe dupa umaaar si radeaaaaaiiiiiii....cuuum ai putuuuut sa faci asa ceeeva? Very Happy BUF Mad Razz anti copos
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Miercuri 31 Martie 2010 19:55:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

Lacra a scris:
Mircea te-am vazut la digi...cum il tineai pe copos pe dupa umar si radeai... cum ai putut sa faci asa ceva?
Ii spuneam ca e timpul sa plece Razz

si el ... ca nu ... ca mai stau putin Flacari ... i-am zis ... o sa ai viata grea Laughing ... si el fugi de aici Very Happy ... la final i-am zis ... razi tu da nu e rasul tau ... vezi ca pe 2 aprilie e sedinta si o sa te faca baietii sa pleci cool

anti copos
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lacra
MesajTrimis: Miercuri 31 Martie 2010 20:46:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

da da ...siiiguuur :-@ Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Mircea
MesajTrimis: Marți 26 Octombrie 2010 11:56:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 3996
Locație / Oraș: aici

reluam campania ANTICOPOS !!!!!!!!!!!!!!!!

trebuie sa pleca din Giulesti pana la urma.
_________________
RAPID - site neoficial|http://FCRB.ro|

+ 11 septembrie 2007 +
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
B923ALN
MesajTrimis: Marți 26 Octombrie 2010 12:24:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 18/Iun/2010
Mesaje: 183
Locație / Oraș: Vitan

Asta e ca raia, nu vrea sa plece.De cand eram mic tot l-am auzit cu fraze gen ''ma gandesc sa vand, sa plec '' sa pleci in p***a matiii odata anti copos
_________________
Si in viata urmatoare tot cu RAPID voi fii!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
andreivadim
MesajTrimis: Marți 26 Octombrie 2010 14:07:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 13/Mar/2010
Mesaje: 626
Locație / Oraș: Giulesti

Ce aveti fratilor? Nu pleaca ma asta! Dar ce sunt cu postarile alea cu fel de fel de data de organizare de proteste? Hai sa ne grupam acum, sa stabilim o data si sa mergem sa protestam impotriva lui! Dar o data adevarata, posibila! Nu 4 aprilie 2010 sau 9 ianuarie 2009. Jos Copos!
_________________
POLI si RAPID, se iubesc la infinit !
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  următoarea pagină Pagina 16 din 17




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com