Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  următoarea pagină
 ARSENAL LONDRA « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
diavolii1923forza_rapid
MesajTrimis: Marți 05 Septembrie 2006 20:07:48    Titlul subiectului: ARSENAL LONDRA Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 27/Aug/2006
Mesaje: 22
Locație / Oraș: vn

asculta imnul lui Arsenal | download
http://www.RapidFans.ro/audio/anthem_himno_inno_imn/

am facut si eu un topic nou pe acest site!!! Smile totusi echipa mea preferata din anglia e arsenal londra!!!!!!!....ARSENAL LONDRA..dati si voi cu parerea de aceasta echipa straina!!!!

_________________
Forza RAPID!!! PAN LA MOARTE RAPIDist SI DINCOLO DE EA
[URL=
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Lacra
MesajTrimis: Marți 05 Septembrie 2006 20:22:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

cred ca toata luema stie ca arsenal...e in anglia...si nu mai trebuia specificat si in paranteza

nu urmaresc asa de bine campionatul englez, cu toate ca e destul de tare...dar daca ar fi sa spun ca imi place cineva din anglia...sigur ar fit cei de la arsenal (plus ca au tot echipament visiniu Razz )...si cred ca si west ham...putin
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Andrei11
MesajTrimis: Marți 05 Septembrie 2006 20:24:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 11/Iul/2006
Mesaje: 739

eh...lacra e mai mult rosu...dar merge... Razz ... Mi-a placut arsenal in sezonul trecut cand in campionat erau varza si in CL ajungeau in finala si chiar conduceau Barcelona vreo70 minute cu 1-0... Very Happy
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Lacra
MesajTrimis: Marți 05 Septembrie 2006 20:35:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

Andrei4buga a scris:
eh...lacra e mai mult rosu...dar merge... Razz ... Very Happy


chiar? inseamna ca am eu vedenii Razz

tu ce ce culoare vezi la tricou asta? Razz

ps: stiu ca au avut si echipament rosu..dar acum nu mai e alb rosu--ci alb visiniu Very Happy
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Andrei11
MesajTrimis: Marți 05 Septembrie 2006 20:38:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 11/Iul/2006
Mesaje: 739

inca il mai au si pe ala rosu... Razz ...al care e in poza e de rezerva...oricum...sigla e cu rosu Razz
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Miau
MesajTrimis: Marți 05 Septembrie 2006 21:49:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

la inceput echipamentul a fost alb visiniu.....daca nu ma insel sezonul ce tocmai s-a incheiat au implinit 100 de ani de la infiintare si datorita acestui fapt au avut culorile de la inceputul clubului adica alb -visiniu......

acum sunt alb rosii din cap pana in picioare...
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lobonțica
MesajTrimis: Marți 24 Iulie 2007 17:51:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cetatean Cumsecade
Cetatean Cumsecade

Data înscrierii: 26/Apr/2006
Mesaje: 409
Locație / Oraș: Militari

dupa Henry...ne-a parasit si Freddie Ljungberg .
si pt cine...west ham united

ce rau imi pare...de n-ar mai pleca si altii

_________________
"Erai deseori tentat să renunți dezorientat/ Dar ai învățat s-asculți cu inima; e-adevărat./ Ai învățat să eviți să ai anumite gînduri/ Acum știi că ai multe de spus, multe de pus în rînduri" KaTaNa
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
pro_fotbal
MesajTrimis: Miercuri 25 Iulie 2007 2:47:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RAPID FANS
RAPID FANS

Data înscrierii: 19/Iul/2007
Mesaje: 9
Locație / Oraș: Bucuresti, Cluj Napoca

Arsenal Londra

_________________
www.pentrufotbal.lx.ro
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
KTD
MesajTrimis: Miercuri 05 Martie 2008 1:51:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®
RapidFans ®®®®

Data înscrierii: 22/Oct/2006
Mesaje: 867
Locație / Oraș: unknown

2-0 cu AC Milan...senzatie pe San Siro. Foarte tare, ce sa zic, trebuia odata si odata sa se termine norocul milanului.

in semifinale, Fener-Arsenal?
_________________
Always Outnumbered. Never Outgunned.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Miercuri 05 Martie 2008 13:33:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

nu se stie cu cine va cadea ....dar e imbucurator faptul ca i-a scos pe BBmilan Embarassed
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
BADEa
MesajTrimis: Miercuri 05 Martie 2008 14:45:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

ma bucur atat de mult ca preferatul meu a dat gol Smile Smile
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
makaveli
MesajTrimis: Sâmbătă 15 Martie 2008 14:47:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 362
Locație / Oraș: Bucuresti

Arsenal - Liverpool in sferturi si cine castiga va juca cu invingatoarea dintre Fenerbahce - Chelsea Smile deci putem avea pt a 3-a oara o semifinala Chelsea - Liverpool incredibil Very Happy
_________________
So many babies screaming because they seeing destruction before they see a human being!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
BADEa
MesajTrimis: Sâmbătă 15 Martie 2008 15:23:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

incredibil ar fi un meci Arsenal- Chelsea Very Happy
jos cu liverpool Twisted Evil
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Lobonțica
MesajTrimis: Miercuri 19 Martie 2008 12:43:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cetatean Cumsecade
Cetatean Cumsecade

Data înscrierii: 26/Apr/2006
Mesaje: 409
Locație / Oraș: Militari

makaveli a scris:
Arsenal - Liverpool in sferturi si cine castiga va juca cu invingatoarea dintre Fenerbahce - Chelsea Smile deci putem avea pt a 3-a oara o semifinala Chelsea - Liverpool incredibil Very Happy


hai, vezi-ti de treaba. Razz se pișă puștii lui Wenger cu jet pe liverpool. in plus...o sa am o placere sadica sa-l vad pe Torres plangand .
_________________
"Erai deseori tentat să renunți dezorientat/ Dar ai învățat s-asculți cu inima; e-adevărat./ Ai învățat să eviți să ai anumite gînduri/ Acum știi că ai multe de spus, multe de pus în rînduri" KaTaNa
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
makaveli
MesajTrimis: Miercuri 19 Martie 2008 19:46:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®
RapidFans ®®®

Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 362
Locație / Oraș: Bucuresti

Lobonțica a scris:
makaveli a scris:
Arsenal - Liverpool in sferturi si cine castiga va juca cu invingatoarea dintre Fenerbahce - Chelsea Smile deci putem avea pt a 3-a oara o semifinala Chelsea - Liverpool incredibil Very Happy


hai, vezi-ti de treaba. Razz se pișă puștii lui Wenger cu jet pe liverpool. in plus...o sa am o placere sadica sa-l vad pe Torres plangand .



mai vedem noi Very Happy dupa meci
_________________
So many babies screaming because they seeing destruction before they see a human being!!!
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
eminem
MesajTrimis: Luni 24 Martie 2008 0:37:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 138
Locație / Oraș: Bucuresti

cine va castiga ?..publicul va castiga .. un spectacol adevarat .. sa fie arsenal - Liverpool , sa poata compensa showul din tribune cu unu asemanator pe teren...liverpool - yo`ll never walk alone
_________________
De cand e lumea si cat o sa mai fie
Am iubit si voi iubi culoarea visinie !
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
CristianRapid
MesajTrimis: Luni 24 Martie 2008 0:42:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vizitator RapidFans




Liverpool are avantajul ca joaca in tur in deplasare, eu sper ca Arsenal se va impune desi nu prea are experienta in CL, cu jucatori tineri.

Din partea mea sa bata ,. in tur ..si in retur sa nu dea gol Smile
_________________
| RAPID clubul nostru drag ... |
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:: http://www.RapidFans.ro ::
Sus
CristianRapid
MesajTrimis: Marți 08 Aprilie 2008 22:51:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vizitator RapidFans




eminem a scris:
cine va castiga ?..publicul va castiga .. un spectacol adevarat .. sa fie arsenal - Liverpool , sa poata compensa showul din tribune cu unu asemanator pe teren...liverpool - yo`ll never walk alone


Felicitari, Liverpool dar sa nu uite ca in tur a fost un penalty si mai clar si nu s-a dat ...
_________________
| RAPID clubul nostru drag ... |
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:: http://www.RapidFans.ro ::
Sus
BADEa
MesajTrimis: Miercuri 09 Aprilie 2008 11:49:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

nu merita sa castige liverpool...
arsenal are niste jucatori fabulosi, dar si inconstienti...pacat...
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
mihai4RAPID
MesajTrimis: Miercuri 29 Octombrie 2008 13:48:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®
RapidFans ®®

Data înscrierii: 17/Aug/2008
Mesaje: 129
Locație / Oraș: Valenii de Munte

stie cineva unde pot gasi si eu un tricou cu arsenal...cel visiniu ? in reprezentantele nike in care am fost am gasit numa' echipamentele spurcatilor si cateilor...
_________________
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  următoarea pagină Pagina 1 din 2




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com