Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 Sahtior Donetk « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
diavolii1923forza_rapid
MesajTrimis: Miercuri 06 Septembrie 2006 1:09:32    Titlul subiectului: Sahtior Donetk Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 27/Aug/2006
Mesaje: 22
Locație / Oraș: vn

Sper ca echipa asta sa fie buna ca topic nou!!!antreneaza Mircea Lucescu taticutzu lui razvan!!!!!! Smile ii urez succes lui Sahtior !!!si lui Mircea lucescu !!! Smile Smile
_________________
Forza RAPID!!! PAN LA MOARTE RAPIDist SI DINCOLO DE EA
[URL=


Ultima modificare efectuată diavolii1923forza_rapid la Miercuri 06 Septembrie 2006 1:38:47, modificat de 4 ori în total
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Miau
MesajTrimis: Miercuri 06 Septembrie 2006 1:12:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

sincer nu am degand sa sterg acest topic acuma..si maine dimineatza sau mai tarziu...... nu cred ca e nevoie sa deschidem topic pt fiecare echipa din anglia italia etc...pt ca oricum nu posteaza mai nimeni aci..am mai scris odata de ce si cum......daca vrei sa vb despre aceasta echipa o facem foarte bine la campionatul englez e topic special deschis.......


sper ca m-am facut inteles ....... vranceanule Very Happy
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Iris
MesajTrimis: Sâmbătă 09 Septembrie 2006 1:03:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 13/Iul/2006
Mesaje: 961

stii ce nu inteleg,miau? Very Happy Ce treaba are Anglia cu Shahtior Donetzk?? Smile astia-s din Ucraina...
_________________
...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Sâmbătă 09 Septembrie 2006 11:46:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

Iris4buga a scris:
stii ce nu inteleg,miau? Very Happy Ce treaba are Anglia cu Shahtior Donetzk?? Smile astia-s din Ucraina...


am enumerat anglia si italia........ vreai sa enumar toata tarile Razz Razz Razz Razz mi-era tare lene Very Happy......dar mi se pare aiurea sa deschidem topic pt cate o echipa cand putem vb despre ea in alte parti .......una la mana ......si doi ....e ca daca eu deschid topic dar nu va posta mai nimeni la topicul asta(adica Boca .RIver Plate.BOrusiia .etc ) ....mai mult de 2- maxim 3....nu cred.....pt ca stiu cum e forumul si cum e lumea de pe el.........si cati oamenii sunt pe el....si etc ....iti pot da cate exemple vrei.....
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Iris
MesajTrimis: Sâmbătă 09 Septembrie 2006 13:34:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 13/Iul/2006
Mesaje: 961

pai parerea mea e ca tocmai acestor echipe despre care nu se poate vorbi in alte parti sa le deschidem topicuri...dar echipe unde activeaza romani sau ne intereseaza pe toti...nu deschidem topic pentru Austria Viena sau Bronby Copenhaga ras ... deci...vreau sa spun ca nu prea are omu unde sa discute despre Shahtior Donetzk pentru ca nu se vbeste nicaieri despre campionatul Ucrainei... Very Happy...sa deschid topic la campionate?? eu zic ca nu merita sa deschidem un topic la campionate pentru un campionat cu 2 echipe Very Happy ....sper ca nu ma intelegi gresit... Smile imi spun doar parerea nu-i iau apararea celui care a deschis acest topic... Very Happy
_________________
...
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Sâmbătă 09 Septembrie 2006 13:36:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

bine iti dau perfecta dreptate aci......... dar o sa iti mai dau un mesaj ....ceva mai tarziu..cam in vreo 2 saptamanii ......si sper sa am dreptate in ceea ce am vrut sa zic Wink ...o sa vezi....
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
iaia
MesajTrimis: Duminică 15 Octombrie 2006 11:10:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 23/Iul/2006
Mesaje: 1009
Locație / Oraș: somewhere @ the seaside

sahtior donetzk este o echipa buna,cu juktori talentati si cu un superandrenor Very Happy.imi place echipa asta si sper sa fie campioana in ucraina ,iar marica sa fie golgeterul campionatului ucrainean Very Happy
_________________

[ http://words2worlds.wordpress.com ]
fericirea e ceva care NU se atinge niciodata, dar in cautarea ei MERITA SA ALERGI TOATA VIATA!

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ... Codul Yahoo Messenger
BADEa
MesajTrimis: Joi 21 Mai 2009 13:16:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MEMBER
RapidFans.RO MEMBER

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 1005
Locație / Oraș: TR

Mircea Lucescu, Rat Very Happy Very Happy Wink
_________________
Sângele apă nu se face.

http://www.RapidFans.ro/blog/?cat=15
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul | Daca nu e despre RAPID mai bine lasa ...
Lacra
MesajTrimis: Joi 21 Mai 2009 21:54:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

e echipa numarul 1 in ucraina de aseara Very Happy
bravo Mircea...bravo razvan< a se intelege rat>
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com