Bookmark and Share
Pagina de start a forumului Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
Fc RAPID Oficial vedem totul in alb-visiniu RapidFans
FAQ FAQ    Căutare  Căutare   Membrii RapidFans  Membrii RapidFans   Grupuri  Grupuri
ÎnregistrareAutentificare RapidFans Rapid Ultimele discutii si noutatiPostări de la ultima vizităMesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  următoarea pagină
 HANDBAL « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
Miau
MesajTrimis: Joi 06 Decembrie 2007 21:11:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

A 4-a victorie la mondial...... Flacari Flacari Flacari Flacari Flacari Flacari
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Horia
MesajTrimis: Joi 06 Decembrie 2007 22:37:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Dar jucam destul de slab ... foarte ciudat avand in vedere ca marea majoritate joaca impreuna si la club, si sunt formate unele automatisme. E bine ca mereu reusim o repriza secunda infernala pentru adversar, desi prima e dezastruoasa.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lacra
MesajTrimis: Joi 06 Decembrie 2007 23:57:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

nu stiu de ce spuneti ca jucam dezastuos....sa jucam asa si de acum inainte si sa batem tot...inainte..jucam bine si mereu pierdeam pe final..lasa sa jucam acu prost si sa batem tot Very Happy
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Oana
MesajTrimis: Vineri 07 Decembrie 2007 0:04:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 31/Aug/2007
Mesaje: 30
Locație / Oraș: Bucuresti

Nu stiu ce le face Tadici la pauza fetelor da' in a2a repriza jocul echipei e radical schimbat fata de prima in care apararea e dezastruasa iar portarii se uita pur si simplu cum intra mingea in poarta ...eh macar sa castigam noi toate meciurile in felul asta Very Happy
ps:Meirosu rulzzzz
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Vineri 07 Decembrie 2007 0:33:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

e bine si asa ...jucam prost si castigam la final.....dar ma tem de echipe ca germania si ungaria care daca le lasi sa se distanteze la 6 goluri cam greu le mai ajungi......

dar tinem pumnii incontinuare nationalei....

o prima surpriza deja.....angola a batut franta Embarassed
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Horia
MesajTrimis: Vineri 07 Decembrie 2007 0:42:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Sa nu ne bata si pe noi doamnele alea coborate din copac prin sferturi... lasand mistoul la o parte sunt o echipa tare de tot de ceva vreme incoace si s-ar putea sa faca vreo mare surpriza si sa ajunga in semifinale.

Ungaria ar juca cica, mai prost ca fetele noastre, deci am avea un atuu. Nu poti sa bati tot jucand slabut, ca nu iti permiti cu toate echipe sa te plimbi in prima repriza si sa te trezesti abia in a doua.

Am vazut doar prima repriza din meciul cu Coreea, cred ca am avut si norocul ca-s babe, si au obosit pana la urma.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miau
MesajTrimis: Duminică 09 Decembrie 2007 13:23:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

Aseara Romania- Spania 32-19 meci foarte bun al fetelor....

azi urmeaza derbyul cu Ungaria si marti meciul cu nemtoaicele.....

clasamentul grupei.. Very Happy


deja suntem calificate in sferturi.....acuma sa vedem si dupa ce pozitie ne vom califica...

cealalte grupa se prezinta astfel ..Very Happy


_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Oana
MesajTrimis: Luni 10 Decembrie 2007 18:56:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 31/Aug/2007
Mesaje: 30
Locație / Oraș: Bucuresti

..si uite ca in meciul cu Ungaria am avut o prima repriza bunicica..conduceam cu 5 goluri iar finalul...praf....ne-am furat-o la o diferenta de 3 goluri BUF.Aparare de 2 lei...contraatac la fel..portarii nu intr-o zii foarte buna ,la fel si Nechita .Ne trebuie o victorie in meciul cu Germania ,asta ca sa evitam Rusia si Norvegia in sferturi..mda ..io una sper Very Happy
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Luni 10 Decembrie 2007 20:00:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

greu.......si pacat ca au lasato moale cu unguroaicele.....asa e acuma......
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Oana
MesajTrimis: Luni 10 Decembrie 2007 20:09:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 31/Aug/2007
Mesaje: 30
Locație / Oraș: Bucuresti

n-au lasat-o moale ..asa au fost de la inceputul campionatului...noroc ca au obosit adversarele in meciurile trecute..ma rog eu n-am vazut meciu de ieri din ce am citit in statistici ...nu prea e de bn
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Luni 10 Decembrie 2007 21:10:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

vedem maine ce pot ....


locul 23-24: Paraguay-Australia 16-14

locul 21-22: China-Republica Dominicană 35-16

locul 19-20: Japonia-Argentina 31-20

locul 17-18: Congo-Kazahstan 27-26

locul 15-16: Tunisia-Austria 30-23

locul 13-14: Ucraina-Brazilia 24-21
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Horia
MesajTrimis: Luni 10 Decembrie 2007 21:29:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Hei hei, Germania nasol. Nemtoaicele se aseamana cu Ungaria, in sensul ca in locul lui Toth si Gorbicz vor fi acum Jurack si Krause. Daca nu vom stii sa ne aparam la ele vom pierde. Sa vedem ce prindem in sferturi, Rusia sau Angola! Cu ambele oricum vor fi imense probleme.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Oana
MesajTrimis: Luni 10 Decembrie 2007 22:05:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®
RapidFans ®

Data înscrierii: 31/Aug/2007
Mesaje: 30
Locație / Oraș: Bucuresti

Moaaa Horik ce informat esti cu jucatoarele astea Smile)
p.s.:maine ma tii la curent cu ce fac fetele Very Happy
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Miercuri 12 Decembrie 2007 0:11:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

suntem tari...am batut germania..si inca la scor...BRAVO FETELE
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Horia
MesajTrimis: Miercuri 12 Decembrie 2007 0:46:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Am batut Germania care a vrut sa piarda ... dar ma rog. Piatra de incercare e cu Franta si tare-mi e ca va fi si sfarsitul. E mereu greu sa joci cu gazdele, iar noi nu parem intr-o forma geniala ... Krause si Jurack de care ziceam au jucat vreo 5-10 minute cu noi. Asta e.

Sferturile mondialelor:

Romania-Franta 21:30 - joi
Ungaria - Rusia
Germania - Angola
Norvegia - Coreea de Sud, dupa o victorie 30:29 a Poloniei care a terminat ultima chiar daca a invins Spania, luandu-i acesteia posibilitatea de a avansa.

Pt. semifinale:

Romania/Franta - Ungaria/Rusia
Germania/Angola - Norvegia/Coreea de Sud

Deci daca vom trece de Franta ne vom intalni cu una din "amicele" noastre.
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miau
MesajTrimis: Miercuri 12 Decembrie 2007 16:55:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

ehehehe ce meci va fi maine si ......totusi ne vom califica.....dar meciul decisiv va fi cel cu rusia........

oricum sper sa iesim campioni mondiali
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Miau
MesajTrimis: Joi 13 Decembrie 2007 10:46:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

Astazi la 21.30 intalnim franta......... ce meci.... Embarassed Embarassed
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Horia
MesajTrimis: Joi 13 Decembrie 2007 20:38:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans.RO MOD
RapidFans.RO MOD

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 1747

Germania - Angola 36:33
Rusia - Ungaria 36:35 deci daca batem Franta, iar cu rusoaicele
Norvegia - Coreea 16:12 la pauza
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miau
MesajTrimis: Joi 13 Decembrie 2007 21:01:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RapidFans ®®®®®
RapidFans ®®®®®

Data înscrierii: 13/Apr/2006
Mesaje: 1931

sper sa reeditam finala de anul trecut dar de aceasta data in semifinale... BUF
_________________
Politehnica Timisoara

Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Lacra
MesajTrimis: Vineri 14 Decembrie 2007 0:31:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Granata Girls
Granata Girls

Data înscrierii: 12/Apr/2006
Mesaje: 2642
Locație / Oraș: la 10 min de stadion

ce meci de infarct cu franta...cate prelungiri...nu se mai termina 1 sa castigam
_________________
copos
Sus
Vezi profilul rapidistului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  următoarea pagină Pagina 4 din 6




Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group | Varianta în limba română: Romanian phpBB online community
Advertising


 
Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com | Aici poate fi reclama ta! ... email: rapidfans@gmail.com